Подарунок вернісажниці

Тема у розділі 'Теревені', створена користувачем вишиванка, 31 Травень 2010.

  1. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Я сьогодні достроково отримала подарунок до дня народження від Мар"яни Сихівчанки.
    Мар"янко, дуже дякую за гарненький фартушок, тепер я маю бути справжньою господинькою з такою обновкою. І окреме величезне дякую від моєї донечки за теплого равлика

    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 15 Січень 2012
  2. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Галя мені скоро буде по ночах приходити і питати мою совість де знимки моєї господиньки-тільди.....

    поки сплю спокійно, вирішила не дражнити тільдо-духів моєї совісті і викладаю знимки ))))

    Отже, представляю вам мою Кухонну Тільдо-фею Марусю :)

    [​IMG]

    Оскільки моя кухня ще не побудована, то і фея наразі сачкує без ПМЖ ))))
    До знимки примостилась собі на диванчик

    [​IMG]

    ну і трошки "за фахом"
    [​IMG]

    Галюсику, ще раз дякую за персональну тільдочку!!
    я її після фотосесії просила ще трошки потерпіти, що скоро вона вже господарюватиме на файній кухні ;) вона погодилась!
     
  3. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Ось такі красоти і смакоти подарувала мені Оксаночка-Velana:girl_in_love:
    Записничок, листівочку і чоколяду з горішками:nyam2:(до фото, звичайно, лише коробочка дожила))))

    [​IMG]

    Тепер я щаслива власниця листівочки by Velana, прошитої! І з теплющими побажаннями:girl_tender:

    [​IMG]

    А записничок, то просто мрія:girl_tender:Все-все зроблено з нуля і продумано до дрібниць:khomyak::khomyak::khomyak: Навіть в маленьку сумочку поміститься:girl_claping:

    [​IMG]

    Сторіночки затоновані чаєм і корицею - такі запашнііі:girl_tender:

    [​IMG]

    ... переплетені, з закладочкою...

    [​IMG]

    ... є кишенька для нотаток...

    [​IMG]

    і навіть зворот продуманий!

    [​IMG]

    Ще є іменний штамп та теплі слова побажання, які розвіяли мій страх записувати хоч щось в такій красі:girl_blush2:

    І ще трішки фото (не можу не поділитись враженнями))))

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    [​IMG]

    Оксаночко! Бракує слів!:kiss::kiss::kiss:
     
  4. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Ось таку красу мені спрезентувала Оксана Левиця.
    [​IMG]
    Рушничок на кухню ручної роботи. Чесно кажучи, в мене не піднімається рука використовувати його за призначенням, напевно буде в мене висіти для краси :)
    [​IMG][​IMG]
    Тарілку для маслин вже використовувала, а стрічки і намистини вже доня собі тягне :)
    Оксанко, величезне тобі дякую:girl_in_love:
     
  5. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    наші презенти від Марусі-мами
    мій уродиновий
    [​IMG]

    ще був блокнотик сердечком - дуже милий, але пішов жити до Софії в "скарби":girl_in_dreams:
    Софіїні подарунки)
    [​IMG]
     
  6. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Так, виставляю поволеньки свої подаруночки. Наперед перепрошую Аlgo, за те що не буде знимки туфелів які вона мені подарувала. Я взагалі почуваюсь такою свинею, бо вона мені дала ті цукерочки а я їй кажу, йой та не тре було, я ітак файна. І так мені стало шкода, бо вона старалась. Але я це не зі зла. Ви ж виділи, що мені можна і не їсти... що з того, що можна, якщо я цілу коробку трюфелів сама впорола?
    То загальний вигляд подаруночків.
    [​IMG]

    Я дістала ось таке файне горнє, від кого? від Касі й Надійки, і там ще була кава. Каву вже давно випили,а філіжанка моя улюблена і МОЯ!!!

    [​IMG]

    Ірця-imel мені ось таке чудо подарувала. Як хто буде думати, що мені подарувати, то може зразу кілька коробок такого чуда купити. Я їх сама впорола, після приїзду на наступний день в шостій ранку!!! Отаково! Ірцю, дуже дякую! Я чомусь вас боялась, але після того якись-те мені свічку поставили, то я пойняла, що ви дуже супер!

    [​IMG]

    Мило ручної роботи від НОРІС. Дуже файне, але я ним не користуюсь. Шкода! Воно в мене для краси.

    [​IMG] [​IMG]

    Тут є брошка від Цокотушки, та що брондзова, чехольчик на телефон і брошка чорно-білі від Оленки-м (якщо не помилилась) і два пряничних чоловічка від Квітки. Моїм дітискам дуже сподобались чоловічки, а так як у нас ще була ялинка, то ми зразу їх на ялинку і повісили.

    [​IMG] [​IMG]

    а ще у нас з квіткою було сотрупнічєство і вона мені купила ось такі горняточка. Скляні, які можна і в вогонь і в воду. Вірніше в духовку і мікрохвильову, при бажанні. Це я буду готувати шоколадний фондант. Дуже, дуже, дуже дякую!!!

    [​IMG]

    А ще я дістала ляльку-мотанку, ніби дівоча пам’ять каже, що від сихівчанки.
    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 3 Лютий 2012
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Христуся мені подарувала такого файного сніговичка і коралі.

    [​IMG]

    [​IMG]

    Оксанка кофі13 вшила тільду-марусю, з качалкою в руках. Так, що бережіться :) Тільки знимка не дуже.

    [​IMG]

    Катя-Мілітарія подарувала мені ось таку гарну герлянду сердець

    [​IMG] [​IMG]

    А ще я отримала диски з музикою, які мені спрезентувала Богданка, Ірена і Вітторія.

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    В кадр не попала Мар’яся, вірніше її ангелик, але вам його показувати не треба ви бачили, бо то конкурсна робота і Місьо-маруся на відпочинку, від Олі-Holly.

    Такс, згадала. Ще був фартушок, який ми також пустили зразу в рух, тобто на кухню з вишитими кексиками. Супер файний. Признавайтесь чий, бо старій бабі вчепивсі шкліроз. І кого ще забула, або не показала, також дайтеся чути. Бо знаєте, скрілоз то файна хвороба, бо ніц не болить зате багато новин.
    Дякую, що нагадали. Люда, дуже дякую. Фартушок дуже файний.

    PS. Та свічка яку мені Ірця поставила. Свічка від Цокотушки. Я її нині посвятила в церкві.

    [​IMG]

    А ось такі подаруночки я отримала від Зірниці. Там ще були ангелики для моїх дівок, то ангелики також вже пішли в рух. Дуже файні!!! Може завтра відберу і вам сфоткаю. Дуже воно вже файне, онте ангелятко на стрічці.

    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 3 Лютий 2012
  8. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Мені нині таку красоту подарували. Щоправда, Януся кицюню приватизувала (хоч я і не хотіла їй давати... але)
    Як то ті масяпі лашки можна зв*язати я не уявляю. Але воно таке... ммм... аж тепло від нього.
    [​IMG]
    І серденько з трояндами. Ніжне і неймовірно приємне на дотик.
    [​IMG]
    Дуже дякую Оксанці (springusha ), за такі надзвичайні подарунки.
     
  9. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Ха-ха! І хвастатись несподіваними подаруночками від Оксани- Спрінгуші.
    Троянди просто неймовірної краси.... такі вони легкі, ніжні, тендітні, що здаються справжніми. Перстень- "Букетик" і брошка "Троянда"
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Хоча я прихильник натуральних матеріалів і переважно текстилю і вовни, а пластику не дуже.... але це не пластика- це ШЕДЕВР! Дякую Оксаночка!!!! Неможу натішитись )))). Вже одягала ;). Дуже ніжно.... особливо мені подобається з перлами носити. Краса....
    А таке сердечко з трояндочками мені ще на Миколая перепало )))). Але мій малявчик ті трояндочки трохи підрихтував, тому фото дивитись в "Адріасі" ;)).
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    яка в мене вихвалялка подарункова!!! Марія мені прислала чудові подарунки - величезний пакунок.

    словами не передати. Дивіться!
    листівочка зимова (якраз по погоді)
    [​IMG]

    суперові тканинки
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    ковдрочка мммммм така солодка!
    [​IMG]
    [​IMG]

    стрічечки
    [​IMG]

    вишивальна сумочка. Я давно таку хотіла, але щось жаліла собі :)
    [​IMG]


    Дуже-предуже ДЯКУЮ!
     
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Бурулька для нас вишила чудову ніжну і розчуливу метрику. Дуже-дуже дякуємо!!! Бурулька, ми тебе любимо!

    [​IMG]
     
  12. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Отже обіцяні фото подарунка від Хомочки
    [​IMG]
    тільдо-литівки
    [​IMG]
    тільдо-папір
    [​IMG]
    Тепер маю купу натхнення на нове рукоділля. Тільки б часу побільше, щоб втілювати всі свої мрії і бажання ;)
    І нарешті, бомбова лляна тканитка з трояндами
    [​IMG]
    Я вже хочу з неї пошити обкладинку на книжку для запису рецептів
    Хомочко, я тебе люблю:kiss:
     
  13. Аделя

    Аделя Active Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Ось вона :girl_tender:...мій подарунок...мій скарб...МОЯ Тільда від Оксани-JuniorSkeptic :girl_claping:!!!! Зізнаюсь, я вперше тримала в руках таку гарну і просто ідеально пошиту ляльку (таааак все акуратно і рівненько!), тепер мені ще страшніше Тільд шити - боюсь терпцю забракне на таке бездоганне виконання :girl_smile:.
    Я щаслива від того, що ця лялька пошита з думкою про мене, вона дуууже особлива, така ще зимова і вже весняна, така найкраща і така МОЯ :girl_in_love:!!! З її появою до мене прийшло величезне натхнення, вона щодня дарує мені гарний настрій :girl_wink:!
    А ще була гарнюща відкритка - вся в сердечках і смачнющі трюфелі, але я просто забула їх сфотографувати :girl_blush2:...
    МЕГА-ДЯКУЮ, Оксано!!!
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG]
     
  14. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Я знаю, що я дуже нечемна, бо ніяк не зберуся виставити фото подарунку від Марусі.
    Ось такий гарний набір для вишивання маю:
    [​IMG]
    такий класний-класний. До літа надіюсь його вишию. А ще маю стільки фаних лашків, особливо сукеночки для Софійки (фото ніяк не можу зробити з тим шилом, буду чекати вже фото з весілля, щоб показати, яке те платтячко файне, бо друге чекає літа)....
    Марусю! Щиро дякую)))))) І прошу вибачення, що я так довго не показувала тої красоти))) :girl_claping:
     
  15. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Сьогодні отримала від Люди сюрприз!
    [​IMG] [​IMG]
    Маленький узурпатор писанки вже забрав))
     
  16. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    була я вчора у гостях.
    Нормальні люди в гості з подарунками ходять, а я - з гостей :)
    Отож навіть не знаю чи моє чаювання гостями назвати можна. Була наче в музеї. Стільки краси у такій кількості я ще не бачила. В мене був майже передоз. Захватам моїм межі немає. Бачила живих лялюсьок... ну як живих... ну всі зрозуміли. То шось неперевершене. То краса... то... то... я хочу робити ляльок. Тримайте мене десятеро, бо взагалі спати перестану. Я ангелочки які бомбезні, я дядечко з букетом троянд... Одним словом вчора мала нагоду чаювати з чаклункою :). Дякую за запрошення :)
    Оксанка, дякую за чаювання і хвалюся Твоїм подаруночком, який підходить мені під дві блюзки наче для них і роблений.
    Ось таке чудо тепер красується у мене на шиї:
    [​IMG]
     
  17. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Отак я отоварила сертифікат від Мар"яни Пупсика
    [​IMG]
    [​IMG]
    Подарунок від Наталюсі
    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    Гарно писати не вмію, скажу коротко - мені дуууууже сподобались подарунки.
     
  18. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    І знову свято :)
    Олічка дуже, дуже дякую
    [​IMG]
     
  19. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Ось такий бомбезний подарунок я отримала від Люди:girl_in_dreams: Смужки для квілінгу (буду освоювати нову для себе техніку), трояндочки та гарний фартушок із ще гарнішою кишенькою:)
    [​IMG][​IMG]

    На ті горнятка я заглядала, ще коли їх Ліля вишивала, а тепер вони в мене є! :girl_dance: Людочко, велике-превелике дякую:girl_in_love:
     
  20. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Подарунки для мене і для діток від Каті-Мілітарії: книжечка про звірят, розмальовка з оповідями про Великдень, набір скрап-паперу з класнючими дизайнами та чудова ніжна листівка з теплими побажаннями:girl_in_love:
    [​IMG]
    Катю, дуже тобі дякую за приємний сюрприз:girl_in_love: