З особистих рецептів

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Оля, 23 Листопад 2006.

  1. Оля

    Оля Well-Known Member

    Дорогі форумляночки!

    Ми всі чудові господині і дуже гарно вміємо готувати. Неодноразово наші смаколики є шедеврами виконанням яких варто поділитись не лишень з домашніми а й з рештою світу. Для цього і є наша пізнавально-повчальна тема З особистих рецептів.:girl_dance:

    В цій теми прошу ділитись як своїми так і чужими цікавими переписами. Дописи на кшталт - мені дуже сподобався цей перепис, або я нічого не зрозуміла, будуть видалятись. Такі речі запитуємо у відповідній темі тут.

    Питання, пропозиції, прохання, зауваження, виправлення граматичних помилок - звертаємось до модераторів.

    Наперед дуже всім дякую за розуміння!:girl_dance::girl_in_love:

    Смачного!
     
    Останнє редагування модератором: 2 Жовтень 2014
    • Тупо! Тупо! x 1
  2. Salata

    Salata Active Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    :) Так я же не спорю, я в поддержку. А с сальцем сочнее :y: ;)
     
  3. Liliya

    Liliya Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Брала продовгувату картоплю, розрізала вдоль навпіл, на зубочистку нанизала кусочок сальця (у вигляді парусу), туди ж кільце цибульки, вставила у зрізану частину картопильки, посолила, поперчила та в духовку...
    За час поки готувалось напила помідорчиків, огірочків, зелененької цибульки нащипала, винце розлила...
    Так просто і супер смачно
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Дав знайомий старший священик. Йому вже поза 60. Дуже любить приходити до нас в гості на мої смаколики, тому часто то риби принесе, то м"яса. Він нам узагалі дуже багато допоміг, коли тільки приїхали до Оттави. І солодкого часто привозить. :)
     
  5. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    А у знайомих Священників того добра забагатто...:) то певне люди на Запоману принесли...:)а він: "чого добру пропадати...краще Лілії віднесу".:)
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Ви людина таких широких поглядів...

    Священики у Канаді не заробляють священством. Він за свої гроші купує, коли на знижки натрапить. І деяким студентам в Україні допомагав протягом усіх їхніх студій платити за навчання. А його парафія є чи не найменшою в Канаді, а йому лише бензин покривають, бо їхати йому туди 2 години. Уявіть собі, що тут священики - справжні християни.

    От тільки не знаю, чи вам то в голові вкладеться, що таке можливо.
     
  7. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Лілія не ображайтесь...:) краще преготуйте відбивну але з перцем чорним, а на гарнір грибів у сметанному соусі...вас це рослабить наніч:), вірете?
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Ніколи не ображаюся. А тим більше он-лайн. :) Просто широта польоту вашої думки іноді дивує.
     
  9. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    та клята харизма.:)
     
  10. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Сьогодні нарешті дочекався різотто :). І сам поїв і рецепт напишу по гарячих слідах. Взагалі вони можуть бути різних видів: з грибами, м'ясом, куркою (короче що є в холодильнику :), для студентів можна і сосиски, крабові палочки). Тут немає чітких правил - все залежить від фантазії. Почнемо з грибного різотто (моє улюблене).
    Інгредієнти (на 4 порції, але порції італійські, тому рахуйте 3 ;) ):
    500г грибів (шампіньйони)
    олія (бажано оливкова)
    2 подрібнених зубці часнику
    2 ложки свіжої петрушки
    1 цибулина
    50г масла (або маргарину)
    175г рису (пропареного)
    бульйон (можна з кубиків буль-буль :) )
    твердий сир (тертий)
    0,5 склянки білого сухого вина
    сіль, чорний перець, шафран


    Приготування: Почистити і порізати гриби. 4-5хв підсмажувати на сковорідці (на олії) порізану цибулю і часник. Як тільки цибуля набуде золотистого кольору додати рис і гриби, і підсмажувати. Коли рис стане блискучим залити його вином, нехай швидко випаровується. Влити бульйон і додати шафран (якщо знайдете його в магазинах - скажете де ;) ). Варити 15хв на малому вогні, зрідка помішуючи. Коли рис повністю втягне рідину - виключити вогонь і додати тертий сир і масло. Помішати, закрити сковорідку на 5хв. За смаком додати подрібнену петрушку. Смачного :crazy:

    Додано через 47 секунд
    Решта видів будуть потім, треба іти спати...
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Кажу де - або на добробуті в продавців спеціями -але якість там не дуже, або в метро є непоганий шафран в тичинках -манюсенька баночка 50 грн, для рісотто вам потребується не більше 3-4 тичинок то його надовго хватить.
    По ходу вашог рецепту маю деякі доповнення. Шафран перед використанням замочують на хвилин 15-30 в теплій воді, і в рісотто добавляють разом з настоем. Ви не вказали скцільки на таку кількість рису потрібно рідини чи бульону, і моя порада не вливати зразу весь бульон а доливати по мірі випаровування по одній шклянці аж до готовності рису. По консинстенції рісотто має кремову структуру.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Будем знати, просто ніде його не находили тому обходились без :)
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Учора мала гостей. Повідомили вони про прихід за годину до самого візиту, тому довелося щось швиденько придумати.

    Взяла куряче філе, порізала на шматки середнього розміру, трохи посмажила. До пательні дала трохи олії і води.
    Потім окремо смажила цибулю нарізану півкільцями, з нарізаною кільцями морквою і грибами. До того докинула філе, додала 200 мл сметани, 3-4 ст. ложки томатної пасти. Усе це трохи потушила на малому вогні. Тоді переклала масу у форму для випікання (шкляну, бо зразу в ній і подавала на стіл), завипала рясно сиром моцарела (мені чомусь видається, що до цього саме білий сир найкраще пасує) і запікала хвилин з 15-20 при 200 градусах.

    Подавала з рисом і простеньким салатом з оливковою олією. :)
    Гості хвалили і дякували аж 3 рази, тому й вирішила цим переписом з вами поділитися. :)
    Часу мені все зайняло досить небагато, десь хвилин 40.
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Отбивали?Или так...сразу жарили?
    Как жарили?Мясо скопом..в сковородку кидали?Или по кусочку..как я предлагал где то?
     
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Не відбивала. Так порізала і зразу на сковороду, все разом. М"ясо вийшло дуже м"ягеньке. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Так само готую курку (філе). З однією різницею. Менше часу забере якщо попередньо не смажити курку - вона й без того дуже швидко готується - достатньо докинути її до підсмажених цибулі-моркви-грибів та долити води. М"ясо дійсно виходить дуже ніжне.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Технологию нарушаем-с....:8:
    Мясо то не пожарили...а выпарили....поэтому...и сметанкой то...и пришлось компенсировать...:p
     
  18. Bavarlok

    Bavarlok Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Дуже смачні:y: а якщо зі сметани зробите мачанку (додайте подушеного часнику і солі до смаку) - то буде ще ліпше:)

    Додано через 2 хвилини
    дають дають:) просто борщі різні бувають
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: З особистих рецептів.

    А водку пъет?:ninja:
     
  20. Bavarlok

    Bavarlok Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Ага! Читав якось бувальщину про одного відомого художника, прізвище якого мій склероз забув, який розповідав:
    Оце сідаю я за картину, а дружина йде на кухню. А через годину ми міняємося місцями і вгадуємо що кожен з нас хотів зробити;)
     
  21. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Він того, греко-жид чи щось такого. І з Нью-Йорка. То як думаєте? ;)
     
    • Подобається Подобається x 1