З особистих рецептів

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Оля, 23 Листопад 2006.

  1. Оля

    Оля Well-Known Member

    Дорогі форумляночки!

    Ми всі чудові господині і дуже гарно вміємо готувати. Неодноразово наші смаколики є шедеврами виконанням яких варто поділитись не лишень з домашніми а й з рештою світу. Для цього і є наша пізнавально-повчальна тема З особистих рецептів.:girl_dance:

    В цій теми прошу ділитись як своїми так і чужими цікавими переписами. Дописи на кшталт - мені дуже сподобався цей перепис, або я нічого не зрозуміла, будуть видалятись. Такі речі запитуємо у відповідній темі тут.

    Питання, пропозиції, прохання, зауваження, виправлення граматичних помилок - звертаємось до модераторів.

    Наперед дуже всім дякую за розуміння!:girl_dance::girl_in_love:

    Смачного!
     
    Останнє редагування модератором: 2 Жовтень 2014
    • Тупо! Тупо! x 1
  2. Bavarlok

    Bavarlok Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    дуже люблю оселедець, але не магазинний! тому мариную його сам і роблю це отак:
    склад:
    Філе оселедця солене - 1 кг
    Цибуля – 1 кг
    Цукор – пів чайної ложки
    Оцет або лимонний сік – пів чайної ложки
    Олія - побачите скільки:)

    Цибулю нарізаю напівкружальцями, складаю в банячок і заливаю кип’ятком на 1 хв (щоб зняти гіркоту). Тоді воду зціджую, додаю цукру, оцту і перемішую (не переборщіть з цукром чи оцтом, бо буде зле!). Філе оселедця нарізаю шириною 2-3 см. Накладаю оселедець і цибулю в півлітрові банки шарами: цибуля – оселедець – цибуля – оселедець – цибуля. Коли банка заповниться – заливаю олією до верху. Вилкою розрухую вміст банки, щоб олія всюди пройшла. Закриваю кожну банку капроновою кришкою і - в холодильник. Їсти через три дні.

    Найліпше смакує з картопляним пюре – можна розігрівати на олійці, що лишається на дні банки. А взагалі багато з чим смакує :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    О, це рецепт якраз для Полковника. Але він навряд чи погодиться з останніми реченнями, наспівуючи "с водочкой селедочка, с водочкой..."
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Bavarlok

    Bavarlok Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    ну, з чим їсти - це кожному своє до смаку;)
     
  5. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Старенький я уже, потому не понял, что искать в Вашем посте - наезд, издёвку или дружескую подколку?
    Нет. Не понял.
    Оставляю без +1!
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Скоріше останній варіант, нічого особистого :).
    А без +1 можете і залишати - я не ганяюсь за кармою :p
     
  7. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Тю...
    Оп'ять вотка+сєльотка... :ireful1:

    В мене лінивий рецет, і зовсім простий:
    філе куряче 600 г. у чавунному зачиненому банячку 10 хв. кипить у "мілкій" воді до 200 г, далі кубік грибний 3 шт,
    через 5 хв. 2 пачки сметани, 2 пачки майонезу до кипіння + 15 хв. на дрібонькому вогні.
    До любого гарніру підходить, кухонного часу краде 10 хв.

    ЗІ: і з горілкою не кусається... :beee:
     
  8. Олена_ua

    Олена_ua Active Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Ну, якщо мова пішла про закуску, то ось такий гарний рецепт, трохи гострий.:p Вперше спробувала, коли купила у Метро, зараз маю рецепт.
    Баклажани по-корейськи
    2 кг баклажанів
    0,5 кг болгарського червого перцю (соломкою)
    3 морквини (на терці)
    3 цибулини (півкільцями)
    1 ч.л. чорного меленого перцю
    1 пучок петрушки, 1 головка часнику
    Для розсолу
    1 склянка олії, 1 ч.л. солі, 1 сакан води, 150 г. оцту, 4 ст.л. цукру.
    Приготування
    -Баклажани розрізати на 4 частини не до кінця й проварити до м’якості 5-10 хв у солоній воді (4 ст.л. солі на 2,5 л. води).
    -Коли баклажани вистигнуть, нарізати кубиками, скласти у каструлю, додати решту подрібнених овочів, розчавлений часник, перець і дрібно нарізану петрушку. Перемішати.
    -Залити суміш розсолом і залишити при кімнатній t на 2 дні, періодично помішуючи. Після того баклажани по-корейськи готові до вживання.
    -Зберігати у холодильнику.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Мені як шанувальнику грибів, подобається цей родинний рецепт.

    1.Берите гриби, козарі, миєте добре,чистити, рубаєте невеличкими кантовими шматочками.
    2. У банячок лиєте кропу 1,5 літру, додаєте оцету 250 мл3, перець чорний горошком, лаврового листа, 10 листочків, хай дві хвилинки нагріється.
    3. Висипаєте гриби і варите на маленькому вогні 40 хвилин...
    4. Знімаєте з вогню, ставете на ніч аби охолоне.
    На ранок зливаєте пів маринаду та розбовляєте з водою, гриби у слойок, заливаєте залишками маринаду, додаючи корінці хріну, через дві неділі буде непогана закусочка, яку можна подавати на стіл з оселедцем, та кислою капустою...
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    :8: :8:
    Не фига себе...:no: зачем закусон то портить???????:ireful1:
    Грибочки...маринованые и так сами по себе вкуснятина...а тут еще...
    " з оселедцем, та кислою капустою..." ее портить -...брр-р...
    :bazar:
     
  11. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Читатель думаю вам сподобається коли Вас будуть частувати таким різномаїттям чудових страв, одними грибами, заїдати теж можна але краще, по хохляцьки, щоб стіл гудів і свині вили...
     
  12. Олена_ua

    Олена_ua Active Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    А ось мій улюблений салат з маринованими грибами.
    Основою салату є варена біла груба фасоля (можна магазинну в баночках). До неї додаються гриби, кришаться варені яйця, варена морква, цибуля, зелена петрушка. Замість солі смачно додати дрібні шматочки оселедця. Все це заправляється майонезом. Прикрасити оливками.
    Салат ситний, можна подавати на стіл для гостей.
    :) :) :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Оленочко, дозвольте поцікавитись, чого має бути більше (і яких саме) грибів чи фасулі?
     
  14. Олена_ua

    Олена_ua Active Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Більше фасолі, а гриби мариновані (гливи, печериці...) як додаток до фасолі.:rolleyes:
     
  15. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Гарний рецепт мого сніданку " Сніданок Магребінця"...
    Все готується на пательні, пательня ділиться умовно на три частини і мащеця олією соняшника...В одну тритину кладемо фасулі варені з томатним соусом "Торчин" 4-8 столових ложки, в іншу третю рубимо краківську чи гуцульську ковбасу 400, гр, в останню тритину якця 3-6 шт...
    Має бути так шоб послідовно все жарилось: 1 фасулі 2, ковбаса 3, в це заливається кетчупом, запиається кавою...:)
    Сніданок на троїх.
     
  16. Олена_ua

    Олена_ua Active Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    В принципі нормально.
    Після такого сніданку можна вже до вечора нічого не їсти.
    А звідки така назва" Сніданок Магребінця"?
     
  17. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    так кажуть німці на місцевих ...Магрібінець-магрібінцем...(діалектично)
     
  18. natty

    natty Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Уважно перечитала тему, купу всього скопіювала собі і буду вже буквально завтра випробовувати (сьогодні тримаюся від кухні подалі - розвантажувальний день:) :8:
    Шановні кулінари, в мене одне "сезонне" питання. Маю великого гарбуза і не знаю, що б такого з ним втворити. Мама радить зробити гарбузово-пшоняну кашу, але мені щось вона не дуже засмакувала (принаймні в маминому виконанні). Може поділитеся якимись смачними переписами без фанатизму (мається на увазі складність виконання, щоб без особливих витребеньок)? ;)
     
  19. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    1. Рубайте гарбуз дольками, чистіть і кладіть у пічку на 1 год.
    2. Розігрійте шоколад, додайте горіхів, родзинки. помішайте як треба трохе дайте води.
    3. витягаєте гарбузові дольки поливаєте їх згущеним молоком, та шоколадом (не гарячим), ставити на дві годинки у холод...смачно :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: З особистих рецептів.

    :rolleyes: гарбуз в шоколаді? :8: то хіба на великого шанувальника гарбузів... мені так здається, що шоколад і сам непогано смакує:p

    Моя мама варила гарбузянку, рецепт ще бабусин, польський (стіранка називалась та каша). Гарбуз чистився від шкірки, різався кубиками і варився в підсоленій воді. Потім відцідити, перетерти через друшлак і в велику кастрюлю, залити молоком. Коли закипить - додати тісто власного приготування (звичайна яєчна вермішель, тільки різана не дуже тоненько). Все, чекаєм поки провариться тісто і можна їсти. Але то знову ж таки, на любителя молочних страв.
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Ой! Куди це моя сирна шуба пропала? Пів години над рецептом мучилась :sad:
    Якщо будуть бажаючі, пізніше повторю, а зараз рецепт бісквітного тіста, знайдений колись мною на безмежних просторах інтернету та неодноразово перевірений. Навіть я зі своїми кривими руками ще жодного разу не примудрилась його зіпсути :D
    Значить так, беремо 6 яєць, тримаємо їх хвилин 15 у теплуватій воді (але не гарячій - зваряться!), тоді відділяємо білки від жовтків. До білків кидаємо дрібку солі і вилкою починаємо збивати - достатньо декількох секунд, щоб утворились великі бульбашки. Тепер підключаємо до роботи міксер - починаємо від найменшої швидкості, і поступово переходимо на найвищу. Коли утвориться досить міцна піна (але ще не тверда), знову перемикаємо на найменшу швидкість, і додаючи по одній ложці 220 г цукру, продовжуємо збивати, збільшуючи швидкість до максимальної, поки не утвориться стійка піна, цукор на той час може ще повністю не розчинитись, то не страшно ;) . Виключимо міксер, долиємо до білків столову ложку алкоголю, у мене був ром, аромат просто неймовірний стояв... Тепер повторюємо з жовтками всю процедуру, як із цукром, піна залишиться майже такою ж міцною. Висипаємо зверху 220 г просіяного борошна, можна наполовину з крохмалем, і легенько ложкою рухами зверху вниз вимішуємо. Довго не мішати!!!! Тепер всю цю красу викладаємо у форму, печемо при температурі 180 градусів 45 хвилин, потім залишаємо в духовці ще хвилин 20, дверцята краще до того часу не відчиняти. Після того перерізати на три коржі, перекласти будь-яким кремом... Я ще люблю нижній корж просочити яким-небудь чаєм чи кавою з коньяком.
    Що мені у цьому рецепті подобається - тісто в процесі випікання практично не росте і як наслідок, не перекошується (чого мені з попередніми рецептами ніяк не вдавалось добитися) - весь об'єм набирається ще під час збивання, тому краще збивати у більшій посудині. Навіть, якщо виросте невелика гірка посередині, вона сама осяде, поверхня залишиться рівною. З трьох яєць (половина норми) виходить торт стандартного еколанівського розміру, здається, сантиметрів 20 у діаметрі, якщо я не помиляюсь :o
     
    • Подобається Подобається x 5