Вихвалялки (3)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Marcipanka, 15 Лютий 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    А я накупила собі багацько справжньої мінеральної косметики, зараз для мене відкривається світ правильного мінерального макіяжу! Насолоджуюсь новими відчуттями на шкірі і маю купу надій на подальше оздоровлення шкіри! Люблю таке передчуття дива:girl_smile:
     
  2. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    А мої дві донечки виступатимуть на Миколая з балетом в Оперному!!!
     
  3. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Сьогодня повертаються з Італіі назавжди наші друзі, яких не бачили вже 3 роки!!!
     
  4. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Я знову сюди хвалитися своїм чоловіком.
    Був у мене звичайний червоний лижний шолом.


    Чоловік мій вирішив, що я така яскрава особистість :connie_pull-pigtail, а шолом у мене такий нецікавий. Тепер він у мене такий



    ...іменний :girl_crazy: ....і окуляри також



    Я вирішила, що у такого чоловіка і дружина має бути відповідна, тому замовила на свій день народження торт, який смакує чоловікові.

    Ось, така ми чудова пара :girl_wink: !
     
  5. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Приїжаю я додому, а мій чоловік своїми золотими руцями встановив ось таку багатофункціональну красуню samsung bts16d4g. Спрезентував мені в честь просто так.. Люблю його:girl_in_love:

     
  6. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Ура! Моя коліжанка зі штатів приїжджає завтра:girl_dance:
    Зовсім несподівано, мали побачитись не швидше ніж за рік!
    А ще ми сьогодні вперше бачили на УЗД нашу манюню! В татка ейфорія, в мене теж:girl_in_dreams:
    Сидимо як зачаровані розглядаємо фото)))
     
  7. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    А нам сьогодні нарешті засклили лоджію! Тепленько так одразу в квартирі стало...
     
  8. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    А в мене кумедна вихваляха)))) Дочекаласи похвали від свекрухи і саме приємне, що не тільки в очі. Їздили вони з чоловіком по справах до своїх далеких родичів і вона вихваляла яка я молодець, що переводжу всіх на здорове харчування, а сирник печу ліпше ніж її мама і вона :) (то чоловік розказував)
    А ввечері я то сама почула, коли були в гостях, і знову вона мене хвалила))) Якось я морально для себе підросла, бо завжди була для неї "безрукою" :)
     
  9. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Піднімала собі настрій покупками.
    Ось одна одна із них. Річ на 100 % моя. Як побачила так і закохалась.
    Знайомтесь, мій новий гаманець.
    [​IMG][​IMG]
     
  10. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    В мене сьогодні подвійна вихвалялка: відійшла від вчорашніх грибів (свекор привіз "протиотруту", виправився за свої мухомори), а мій іменник отримав таки на своє день народження робота, про якого вже всі вуха мені "прожужав", то ж тішимось всі:girl_dance:
     
  11. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Ой не можу натішитись! Дибільна либа не сходить з мого прекрасного личка сьогодні цілісінький день.
    Моя мужа приїде в суботу!!!!
    Не цьомала, не нюхала , не обіймала, карочє - два місяці мужа тільки по скайпу бачила.
    А він вже тиждень тому собі спланував коли приїде на Україну, а мені нічого не казав, тягнув інтригу. Блін, як то класно! Хоч свята зимові з чоловіком проведу, ато я тут вже в одній темці ридала, що ялинку вперше за 6 років сама збирати буду. А не буду!
    Все, пішла я далі свої пельмені ліпити, бо я тут зараз на пів сторінки накатаю з радості :girl_smile:
     
  12. UnLikE

    UnLikE Фотограф

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Вчора купила собі черевики зимові, причому неочікувано для себе, так тішусь ними, що вчора весь вечір в них по хаті ходила))))
     
  13. mamaTimy

    mamaTimy ... трохи вредна))

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Добре, що в моєму серці є 2 коханих мужчинки)) і що б я без них робила?! І хоч один першокласник а другий дорослий- так люблю дивитись як вони проводять разом час! Добре що в синочка нарешті є тато, в мене- коханий, а в нас- сім'я!!! Хочеться заховати минуле в далеку стару кишеню і насолоджуватись часом, коли дома є підтримка, взаєморозуміння і любов)))
     
  14. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Повернувся мій ноутбук з ремонту. Тішусь, як слоняра. Майстер зробив все на совість. Правда трошки сумно, бо залишилась без подарунка на день народження, бо Рудий сам розрахувався за ремонт, і тепер світять мені тільки квіти. Але все одно я довольна:girl_smile:
     
  15. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    [​IMG]
    Купила собі льодоступи, перестала надіятися на комунальні служби. Довольна як слонь, бо минулого року так гепнулася на Новому Львові, що струс мозку заробила. Надіюся цього року мені таке не світить.
     
  16. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Вчора в Мегаспорті купила собі лижні штани за 340 грн. Дуже тішусь, бо важко мені було знайти на свій ріст, минулого сезону всі штани, що міряла були короткі, або по 900 грн. Вчора пів вечора в них по хаті ходила.
     
  17. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Вчора були з чоловіком в кіно, після чого він подарував мені ось таку конусну плойку. Ой не дарма я про неї декілька разів згадувала дуже "тихо":girl_crazy:
    [​IMG]
     
  18. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    а ми сьогодні були на шкільній підготовці. дитина сподобала і школу і вчительку. а мама тішилась в магазині, коли купувала зошити,олівії та інше, як дитина, ще й сама б писала:girl_crazy:
     
  19. Відповідь: Вихвалялки (3)

    ой, і у мене вихвалянка. приніс мені сьогодні чоловік квитки на 95 квартал 12.12.12 у цирку. а я так мріяла про те, щоб піти на їхній виступ!
     
  20. MADLENKA

    MADLENKA Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Маю супер-вихвалялку! Вже з позавчорашнього дня я звеличезною радістю прямо на крилах щастя летіла на роботу! Бо нарешті мене перевели на мою посаду!!!:girl_dance: Ви не уявляєте того щастя!!! Тепер я в офісі САМА - одна-однісінька, навкола лежать лише сумки, оскільки я займаюсь розшуком багажу в аеропорту, комп'ютера нема поки що, інтернета нема, лише телефон,який рідко дзвонить, і годинник тихенько так -клац-клац...і тишина.....КАЙФИЩЕ!!!!!!!!! Свят поки шо нема, то ж і сумок небагато губиться і цілісінький день я тяжко працюю... і така умиротворена прихожу додому, відпочивша, морально задовольона, всіх люблю. Навіть в останній домашній прикрості найшла море позитиву - нема піаніно в кімнаті -місця стало більше, гроші зекономили, зможу купити більше подарунків на Миколая:girl_crazy: Словом, все, шо не робиться -то на краще:)
     
Статус теми:
Закрита.