Вихвалялки (3)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Marcipanka, 15 Лютий 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

  2. Popi

    Popi Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    ,ааааа чоловік нам з доціком зробив подарунок. Не знаю як здогадався,хто допомагав у виборі ,але ми маємо таке : то Diva [​IMG]
     
  3. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Отримала вчора увечері від чоловіка букет волошок

    [​IMG]
     
  4. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Я шось не уявляю де то написати, то пишу сюди.
    Дівчатка, посиденьки, дякую усім, хто організував мені посилку, за добрі слова, подарунки, іграшки і солодощі. І оцей підпис "не падати духом!!! Все буде добре- доки ти разом з Посиденьками!!!" просто за саму душу бере.
    Я аж просльозилася... Люблю вас усіх.:girl_in_love:

    ---------- Додано в 20:15 ---------- Попередній допис був написаний в 20:07 ----------

    Мене питають в карму хто саме організував таку посилочку, то відповідаю, там в листівці аж 21 нік.:)
     
  5. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    А в мене банальна вихвалялка, але
    Я сьогодні була в салоні! Постриглася і пофарбувалася своєю улюбленою, хоч і зовсім не дешевою фарбою. Знову поексперементувала з відтінком:)
    Довольна як слоник...
     
  6. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    І я, собою задоволена на всі 100%, хвалюся тут :girl_crazy:
    Сьогодні зробила гігієну зубів і поставила 2 пломби
    2год. сиділа з відкрито\прикритим ротом (аж щелепи боліли), але почала те, що давно вже відкладалося.
     
  7. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Сьогодні стала власницею, ось такої керамічної сковорідки

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 7 Вересень 2014
  8. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Поки що коротко і лаконічно, бо весь мій талант до писанини на разі відпочиває, але я просто мушу то написати тут- мій чоловік вдома!!!!
    І дякую всім безмежне за молитви. Вони врятували його та мене.
     
  9. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    нарешті прибрали те, до чого руки не доходили роками - чоловік прибрав і облаштував підвал, я прибрала і повикидила гору непотребу з подвір'я, ще й вікна помила. Лук'ян активно допомагав:) ще й спекла смачненький чізкейк, правда не без пригод. Ми молодці))
     
  10. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Людоньки, емоції пруть через край!
    Сьогодні народився на світ Максим Максимович!
    Наш кум і його дружина нарешті стали батьками. Ура!
    Наш довгоочікуваний пампушок здоровенький і вже гамцяє маму :girl_in_love:
    Тішусь дуже-дуже :crazy::radist::yahoo:
     
  11. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    сьогодні отримала подарунок від чоловіка, ось такий набір на 4 персони і квіти.

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 8 Вересень 2014
  12. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Я мегащаслива! Бо за 5 хвилин зробила щасливими двох людей і одне маленька чудо [​IMG] :radist:
    Один друг шукав кому віддати кошеня (не може тримати постійно котиків, бо має велику собаку), а інший шукав саме такий клубочок щастя! :girl_tender:
     
  13. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    У мене якраз почались перейми, хоч я думала, що це ще не воно...
    А наступного дня, 9 вересня 2012р. в нашій сім'ї оселилося чудо! Так-так, ми довго дивувалися як то все продумано Всевишнім, сьогодні живеш собі звичним життям, а завтра все кардинально змінюється і ще одне маленьке життя назавжли оселяється в твоєму серці. Здається, це було вчора, а тут уже два рочки буде нашій золотій Євуньці, Євуні, Євусі, Євчику і просто Лялі, як вона себе називає. Рости моя пташко здоровою і щасливою дівчинкою!
     
  14. Shatenka

    Shatenka Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Нашому солоденькому хлопчикові сьогодні виповнилося 3 рочки! Який він вже великий і як скоро виріс.. Люблю його безмежно:girl_in_love:
     
  15. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    :yahoo::yahoo: Я і плачу і скачу, щойно взнала, що в мого брата кілька годин тому народилася донечка: Христина Юріївна важить 2.850 і виросла на 52 см. Чекали її 13, але вона собі вирішила, що 09.09 набагато краще. Я така щаслива, що готова весь світ обіймати і цілувати.:girl_in_love: Ми так хвилювалися і Оксану трохи страшили лікарі, а тут так все щасливо обійшлося. Оксана почуває себе теж дуже добре. Юрко має великі, червоні і перестрашені очі, але аж світиться від щастя. Ну і слава Скайпу:girl_crazy: я вже їх бачила і не важливо, що вони в Торонто, а я в Липниках. Він мене як набрав, я відразу зрозуміла, що сталося сталося і була абсолютно права. В мене ще була з самого ранку якась чуйка, так мені чесалися руки йому подзвонити і запитати чи все добре. Але думаю нехай сплять, не довго їм залишилося спокійно спати цілу ніч. Настрочила тільки лист. Відчувало моє серце, що там народжується моя майбутня похресниця. Нехай тепер щасливо завтра потраплять додому.:girl_dance::girl_dance:
     
  16. magic

    magic Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    і малий моєї племінниці теж сьогодні так вирішив)))) чекали вони його 30 серпня, а він вподобав собі 09.09)) Матвій Юрійович)) яке ж це щастя, коли з"являється нове життя!!!
    з особистих вихвалялок - чоловіку нарешті замаякала на горизонті робота! тьфу-тьфу, щоб не спугнути))
     
  17. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    Назбиралось декілька позитивних новин :girl_claping:
    Вперше буду хресною для крихітної паняночки :girl_tender: Така відповідальність, ух! Хлопчика-похресника вже маю (такий бешкетник, весь в хресну :girl_haha:) , а тут дівчинка, манюня. Завжди мріяла мати похресницю, дарувати платтячка-спіднички-заколочки-бантики :girl_in_love: Мрії здійснюються :)
    А ще зацвіли в мене волошки!!! Мої-мої, сині-сині!!! Я переживала, чи вгадала з датою посіву. Майже ;) Хоч їх мало, але вони будуть в нас на святі! Щаслива! :girl_dance:
     
  18. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    А в моєї коханої матусі теж сьогодні день народження!!!:girl_smile: Дуже тішусь, що маю чудову мамусю та прекрасну бабусю для моїх діток. Ми з сестрою потішили її сьогодні подаруночком, якого вона дуже хотіла, та в даний час собі б це купити не дозволила
     
  19. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    а я маю одяг. хто не знає, я дуже схудла, минулого року мені було не до покупок-примірок (та і цього теж, але..) , але я вже захотіла гарно виглядати. 2 плащики, 2 слінгокуртки (нє, ну хтіла одну, але вони такі гарні, не можу від серця відірвати). я вдягнута до того часу, поки не попровлюся до 44 розміру))
     
  20. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Відповідь: Вихвалялки (3)

    моя дитина сьогодні як заснула в 23.00, то прокинулася цицятися аж в 5.45. яке то задоволення поспати 6 ГОДИН ПІДРЯД. ух, мама виспана і довооольна як слонь:girl_in_love: знаю, що то мабуть була "одноразова акція"))), але все ж.
    *****************************************************************************************************
    Продовження теми тут
     
    Останнє редагування модератором: 22 Вересень 2014
Статус теми:
Закрита.