Новорічне та Різдвяне меню

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем sofcja, 10 Січень 2008.

  1. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    12 страв пісного Святого вечора

    борщ
    вушка
    вареники з картоплею
    пісні голубці
    грибний сос
    оселедець
    короп
    булка
    перекладенець
    пампухи
    узвар
    кутя

    На завтра нас чекає сирник, полядвиця запечена в рукаві, маринована моїм чоловіком, шоколадно-кавовий торт з бізе і яблучним бісквітом, холодець і знову борщ з вушками і мамина булка спечена за прабабциним рецептом (на кілограм муки 20 яєць!)
     
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Я на вас всіх дуже загнівалась!!! :girl_blum::girl_yes2:

    Робите стілько смакот на свята і ніц не зробити на конкурс? Вся Львівська випічка від австріяків - цвібак, рогалики, крухе печиво, пляцки з купою крухих коржів... Плюс, в австрійській випічці використовують багато маку...

    Ми вам терміни продовжили тому не встидайтесь і подавайте своє улюблене печиво.
     
    Останнє редагування: 6 Січень 2012
  3. Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    годні ми, годні і без австріяків на щось!!!
     
  4. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    я спекла штолен, але напевно троха перетримала в духовці, скажіть будь-ласка в кінці штолен він який мякий , такий твердуватий коли ріжеш чи тільки скоринка твердувата? Я не знаю чи в мене він вийшов і чогось того "запаха" немає про який писали тут:girl_nea:
     
  5. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    У мене скоринка твердіша, а серединка м"яка, а як настоїться то і скоринка м"яка.
    Спекла вже другий раз, вийшов ще смачніший. Правда цього разу дала суміш горіхів, бо мигдалю стільки не мала. Думаю вже третій раз пекти, ну дуже нам засмакував.
     
  6. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Мені пригодився. Сьогодні вирішила спробувати. Досить смачно, гості зацінили. Тільки я, коли з пакету гуся вийняла, то потім пекла його довше і при меншій температурі, приблизно при 150 С. При подачі поливала все тим маринадом, який теж запікався.
     
  7. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    І я, і я спекла нинька штоллена! :dance2::dance2:Все думала на свята, на свята, але не було часу з тими святами. От сьогодні до них руки дійшли! Правда пекла за іншим рецептом, який я ще 3 роки тому з якогось журналу вирізала і от дочекався нарешті. У мене дрезденський штоллен всередині з марципановим валиком (ну дууууже люблю я марципани :nyam2:), а другий простенький. Він мені дуже схожий за складниками до Касиного штоллена (не сирного). Ото як "дійде" в рушнику, то обов*язково викладу фото :girl_yes:, бо стільки людей тоту смакоту вже пекли, а жодної фото не виділа м :girl_cray:.
     
  8. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    я вчора спекла уже третій штолен, і щось він мені не такий вдалий вийшов, скоринка затверда, а всередині трошки як недопеклось. Але думаю тут моя вина, поставила у духовку на 200 градусів, аж через пів години побачила і скрутила до 180. Але не біда, вже половинку з"їли.
     
  9. Juliasia

    Juliasia Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    А в нас цьогоріч ялиночка буда прикрашена імбирними пряниками. Крім того, що смачно то ще й неймовірний аромат хвої+пряників досить довго нас тішив.
    [​IMG]
     
  10. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    так, усі сюди повертаємося.
    пишіть , що готуєте. вже час. бо що хочу, сама не знаю.
    точно Наполеон. точно ікра. і усьо))
     
  11. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Сирно-м’ясний рулет
    Салат Вбий мене ніжно
    Грецький салат
    Японський теплий салат
    Солянка
    Курячі кульки під сиром
    Картопля ошатна
    Печериці фаршировані
    Риба під маринадом
    В’ялені помідори
    Рулет з лаваша і рибки, сиру, перцю
    Яйця Фаберже
    Торт Наполеон
    Ікру і шампанське вже закуплено)

    Це все я планую розбити на 3 дні Новорічних святкувань. Дуже сподіваюсь, що гості голодними не залишаться...Всякі нарізки будуть придумуватися вже по ситуації.. Ще хочу чогось такого неочікуваного - минулого року були суші. Цього думаю зробити стейки, але треба повпрявлятися спершу. Дівчатка, як бачите якісь промахи в меню, то свистіть, бо я дуже сумніваюсь...:girl_impossible:
     
  12. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    теж недавно хотіла відкопати цю темку :).
    в нас намічається тихеньке сімейне свято, столу в три поверхи накривати не буду, але хочеться чогось такого).
    отже точно буде домашній запечений півень, тільки от не знаю, як його замаринувати і спекти, щоб не був твердий.
    ще планую якусь сирно-горіхову закуску, звичайно ж, ікру.
    на солодке, можливо, сирник під шоколадом.
     
  13. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Seshat, конкретне меню! молодець.
    а я щось точно знаю, що не хочу :girl_crazy: ні лосося, ні шашликів-стейків, ні суші .. хаха. от така я .

    і салатів майонезних не хочу.)) ну дурдом нє))
     
  14. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    А мені дуже сподобались минулого року креветки темпура, з сметанково-часниковим соусом. така нямка легенька. під винце біле, мммм. цього року теж робила б, але будемо не в україні на нр, тому з приводу нр меню голова мене не болить в цьому році :girl_crazy:
     
  15. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    оо. як прочитали думки))) думала про креветки
    пишіть як робити
     
  16. Маріка

    Маріка Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    В мого чоловіка стабільно мають бути на Новий рік чотири страви: курка запечена на банці, олів"є, картопля пюре і мариновані помідори. Без того в нього свята нема.
    А я хочу морозива, фруктів і шампанського.
     
  17. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    А в мене за святкове меню чоловік відповідає - завжди має бути щось печінкове(салат , торт , чи паштет ), обов"язково грибне і червона риба (засолена чоловіком )
    А решта , що він скаже -то і роблю
    Ну і всі салати не майонезні , бо мала з нами буде їсти
    Цього року хочеться щось геть нове - радьте , хто що може :girl_smile:
     
  18. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню


    брала 600г креветок з хвостиками (такі крупні, але шоб хвости були, бо за них потім зручно в соус вмакати)
    робила кляр: мінеральну воду змішувала з мукою, щоб вийшла однорідна рідка консистенція.
    в казанок налити кукурудзяної олії. розігріти.
    креветку в муку, в кляр, в муку і знову в кляр і в розігріту кукурудзяну олію. накидати так скільки влазить в казанок і виймати, коли креветка вспливе. і на паперовий рушник, щоб стекла зайва олія.
    соус роблю так: в сметану вичавлюю пару зубців часнику і збиваю блендером.
    креветку за хвостик і в соус. смакота.
     
  19. Markkomp

    Markkomp Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Я нарешті цього року наважилась на штолен, наразі в духовці.
    Буде курка, запечена бульба, фаршировані яйця а ось що робити з салатами навіть не знаю бо коханому тільки олівьє потрібен:girl_crazy:
     
  20. Надя К.

    Надя К. Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Так як 31 грудня в чоловіка день народження і ще й НР, то в нас буде багато гостей, тому готувати буду:
    - канапки з і крою і червоною рибою
    - салат гранатовий браслет
    - салат буржуй (куряче філе, ананас, сир твердий, гриби і кукурудза)
    - маринована скумбрія
    - заливний язик
    - печінковий торт
    - фаршировані печериці
    - м"ясна і сирна нарізка
    - запечена картопля
    - на гаряче м"ясне кільце
    - фрукти
    - торт Хрещатий яр