Дитячі Перлини

Тема у розділі 'Хіхоньки', створена користувачем Leopolis, 24 Листопад 2006.

  1. Hochynamore

    Hochynamore Важлива кожна мить...

    Відповідь: Дитячі Перлини

    А ми не знаємо, що таке "кашмадюхи". Малий теж сам таке слово придумав.

    Про гольф.
    Побачив малий (5 років), як діти грають дитячий гольф. І запитав мене, як ця гра називається. Кажу: "Гольф". Побачила його здивовані очі і уточнила, що є такий одяг "гольф", а є ще і гра, яка так само називається.
    Ввечері пробує розповісти про те, що бачив старшому братові. Забув, як та гра називається. Прибіг до мене і каже: "Мам, а як та гра називається? Футболка чи як там?"
     
  2. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    може, то такий дитячий, вибачте, матюк? :girl_crazy:
    Колись дочка (2 р) знайомої придумала собі слово "каваліта". Не могли зрозуміти, що це таке. Так от - ми з тою дівчинкою бавились якось і вона мені так авторитетино:connie_pull-pigtail заявляє " Ти - каваліта!" Я не розгубилась, відповідаю "Сама така!" ))))
    Казала мама, що після того більше не чули від неї того "каваліта" )))
    П.С. Здається, я вже тут про це писала.:girl_in_dreams:
     
  3. Sluhachka

    Sluhachka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    Сьогодні я до цієі теми.Зайшли ми в магазин,бо Мартуся захотіла булочку,і поки я вибирала вона підійшла до вітрини з ковбасами і як закричить на цілий магазин: "Мамо,дивися,ковбаса,багато"...як всі почали смічтися,а прожавщиця на повному серйозі спиталася "а що ви ій ковбаси ще не даєте?")))))

    Sent from my ST27i using Tapatalk 2
     
  4. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    Згадала, що коли Яна ще вчилась говорити, було в неі слово "балясіки". Ми довго не могли зрозуміти, що то таке. А виявилось - "будь ласка":) Тепер, коли дуже ій чогось хочеться, вона навмисно балясіки каже замість будь ласка.
     
  5. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Дитячі Перлини

    Данік
    - Мам, а ти знаєш, що всі водії маршруток старі. А ти знаєш чому? Тому, що маршрутка так довго їде, що аж нічка робиться. Водії їздять-їздять і від темноти стають старими....
     
  6. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    Яна забула слово "омоніми" і видала "міноніми"... А потім "мінорніми"...
    Перевчилася дитина)
     
  7. goldgirl

    goldgirl Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    Любить моя донечка яйця, в будь-якому вигляді. сьогодні снідаємо, розмовляємо за сніданком і я розповідаю, що малою теж так любила яйця.
    донечка видає: мама, ну тоді ж ми курочки )
     
  8. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Дитячі Перлини

    Златка щось собі бавиться , а Ярчик як завжди, заважає. Злата: Ярчик, ну що ти за дитина, ну як можна стільки надоїдати! ( певне десь запам"ятала, як я зайнята була)

    Бачили недавно вагітну. Мама, а там дитинка є? а тьотя поїде до лікаря по дитинку? кажу що так. А потім питаю, може ще по одну дитинку до лікаря поїдемо? А вона так серйозно. Ох мама, нам і одного Ярчика забагато)))
     
  9. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    Христинка, якось, як вперше побачила вагітну на майданчику, підбігла до неї, погладила животик і сказала: "Там ляля!". Хоч до того їй ніхто не пояснював про той стан:) Було їй тоді рівно 2 рочки:)
     
  10. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    Підходить щойно до мене Яна. Начіпляла на себе купу заколок і каже: "Дивись як я наколючила":girl_haha:
     
  11. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    Яна: в таку погоду мені завжди нудно. Це так, ніби нема друга...
     
  12. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Дитячі Перлини

    Побачила Юстинка на Посиденьках в дописі цей смайл - :girl_blush2: - і каже: "Мама, дивися, в нього алергія!"
     
  13. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    дитячо-мамські перли:
    Яна: я так хочу пошвидше стати вумен...:girl_in_dreams:
    Я: ага... і будуть у тебе чоловікен, дітен і обов"язкен...:ed4d70def841dc74b57

    Співає про нашу кицьку: радуйся, Британи, в крепкой семье...:girl_crazy:

    Чому котам холодно? У них же є хутрощі...)))
     
  14. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    Підбігає до мене Яна і кричить: "мама, мама сьогодні радість, а не сумність!":)
     
  15. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    Дивиться відео і каже "о, Іра і Грицько" (наші родичі, молода пара). кажу: "та ні, то Валік і Валя" (ще одна молода пара). каже: "о, Валіки!"
     
  16. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    Окремих перлів не запам"ятала. Вразила саме тема розмови моїх хлопців ( 4 і 7 років) за обідом - гени пам"яті. Сиділа, слухала і тихенько собі думала - "Где мои семнадцать лет? На Большом Каретном" (с)
    Це з розряду "Що робить мій син в 3 роки? Складає літак, сам знаходить мультики в неті і дзвонить по скайпу до своєї бабусі. А що я робив в 3 роки? Їв пісок".
     
  17. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Дитячі Перлини

    -мам, я розумію, що ти сумна, бо тобі нема чим подумати!
    :))
     
  18. goldgirl

    goldgirl Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    Сьогодні після заняття вчителька мені розповідає, що хтось із дітей розповідав про діда мороза, що він приносить подарунки, приходить до дітей, а моя дитина видала:
    - дід мороз - то москаль, а до мене прийде Миколай!

    я то розумію, звідки така теорія, але вчителі поржали від душі.


    і ще один випадок, коли ми зустріли на вулиці темношкірого чоловіка, донечка вперше на це відреагувала , і автоматично зарахувала його до циганів ))))
     
  19. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    Відповідь: Дитячі Перлини

    моя каже, що Дід Мороз ходить до звірят у лісі (бо він сам з лісу), а до діток- Миколай (з неба)
     
  20. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    мій синок десь в 2 роки, коли по телевізору побачив негра то кричав шо то "дуже брудний дядя":girl_blum: