Дитячі Перлини

Тема у розділі 'Хіхоньки', створена користувачем Leopolis, 24 Листопад 2006.

  1. Leopolis

    Leopolis Well-Known Member

    Як ми доволі часто стаємо свідками гумористично-анекдотичних висловів наших дітей. Це раптовий результат синтезу їхнього мислення, як кумедно або ж навпаки надто філософськи він виглядає... :)

    Отож, одного разу мій меньший, підійшов до мене і говорить:
    - Дивись, татко, у мене зубчик хитається. От-от і відлетить!
    Кажу йому у відповідь: - Ой, ти, мій беззубику!.. На що він відповідає:
    - Я не беззубику, а безтризубику! У мене ж лише трьох зубів немає, а не усіх! :p
     
    • Подобається Подобається x 11
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Дитячі Перлини

    А я люблю, коли мій син свої слова вигадує. Йому лише 3, тому перлів багато.
    Ось останні:
    Маняська - мурашка
    Піньоньотик - бегемотик

    Хоча, чую, що скоро перли зникнуть, бо він як не знає якого слова українською, то починає використовувати англійські. :sad:
     
    • Подобається Подобається x 9
  3. zet

    zet Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    З мого дитинства. Ми приїхали до бабусі в українське село з Сахаліну.
    "Мама, мама, а я уже знаю что такое доля, это - пол.
    Бабушка так и сказала: "підніми хліб з долівки"" :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    Вчера утром дочурка просыпается… по обыкновению сажаю ее на «утренний» горшок, где она полусонная по очереди чмокает игрушки, которые ей добросовестно подаю по первому ее требованию. Вдруг, видимо использовав горшок по прямому предназначению, принюхивается, закатывает глаза и совсем «по взрослому» восклицает:
    - О Бозе! Узас!!
    :):):)
    Еще иной раз бывает и такое: в середине ночи вдруг просыпается в твердой уверенности, что пока она безмятежно спала и просматривала сновидения про зайчиков и котиков, какой-то полный негодяй подло спер ее подушку… Стоя на четвереньках и громко возмущаясь, Лада принимается искать ее в кроватке. Приходится вставать, успокаивать сонного ребенка и предъявлять для опознания требуемую подушку, - которая как правило быстро отыскивается в положенном для нее месте. С чувством выполненного перед бесценной подушкой долга, ребенок для порядку поворчав по поводу всяких там бесстыжих воришек, в конце концов мирно засыпает…
     
    • Подобається Подобається x 14
  5. Corbie

    Corbie Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    ги... Мені мама дала почитати один з моїх висловів)))
    "
    - Сховай шию - холодно
    - Не хоцу, хай буде вихована...
    "
     
    • Подобається Подобається x 9
  6. Доброчин

    Доброчин Загублений

    Відповідь: Дитячі Перлини

    Моїй князівні усього два рочки минуло, нещодавно грався з нею, тут дає мені пістолет і сама озброїлась, ну я й кажу "прикрий мене" й іду в атаку, прям як у кінострічці перевірили усі пріміщення й відкрили прицільний вогонь по уявній мішені...
    А на мечах (іграшкових) б"ємось уже з рік...
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Степаныч

    Степаныч Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    Сину було років 4. Дивимось якийсь фільм, там персонаж німий, на мигах розмовляє. Син: "Мама, а почему он пальцами показывает?" "Он немой" "А чей?" "Что чей?" "Ну не твой, а чей?"
    Кухня була "конюха", балкон - "кабындон".:)
     
    • Подобається Подобається x 8
  8. Нуся

    Нуся Загублений

    Відповідь: Дитячі Перлини

    Вчить моя третьокласниця вірш Лесі Українки "Мамо, прийшла вже зима". Складні рими, розмір вірша постійно змінюється, ще й жалібний такий. Ну і є там рядки, що, мовляв, бідній пташині треба добре нашпортатися під снігом, щоб добути звідти якусь дрібочку. Дійшла дитина до кінця вірша і каже: "Цим пташкам легше їжу собі дістати, ніж мені того вірша вивчити!"

    І ще. Старша написала листа до Миколая і дуже зворушливо попросила крім кількох подарунків ще й чемності. Тільки заадресувала листа, тільки дала мені відправити - і знов давай товкти меншу сестричку. Я її "присовіщаю", кажу, ти ж в Миколая чемності попросила. А вона так здивовано: "Ну але ж він мені ще її не приніс!"
     
    • Подобається Подобається x 11
  9. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Дитячі Перлини

    А я отаку акторку вполював
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 16
  10. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    Довольно забавно так же смотреть, как дети пытаются копировать взрослых.
    Пару дней назад захожу в комнату, и вижу свою дочь, которая перед зеркалом принимает разные стойки из карате (исходную, с переходом в нижнюю правостороннюю). Очень прикольно выглядит, если учесть что все это проделывает миниатюрная почти двухлетняя малышка в памперсах… :)
    Внимательно так же смотрит по телевизору выступления танцоров, потом самостоятельно включает магнитолу, и иногда по пол-часа самозабвенно танцует, выбрав в качестве партнера любимого зайца, который ростом побольше нее будет :)
     
    • Подобається Подобається x 10
  11. Фрезія

    Фрезія Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    У доросліших діток "доросліші" перлинки.
    Моя семирічна доня розпитувала про враження від нещодавнього різдвяного колядування. От і ділюся своїми враженнями, що не так багато у порівнянні, на жаль, у Києві українців, які і українською розмовляють, і культуру свою пісенну та звичаєву бережуть та люблять.. А вона підхоплює: "Ну так, ось у нашому класі окрім мене тільки у двох учнів вдома українською розмовляють.." А я її: "Нічого, не журися. От твоя тьотя (моя сестричка двоюрідна) вийде заміж за свого хлопця, а він у неї теж українець - та й виростуть у них дітки, говоритимуть українською.. Та й не пропадмо." Тоді вона робить узагальнюючий висновок:
    "Добре, що є кілька українських зародків. Будуть розплоджуватися".
    :) :) :)
     
    • Подобається Подобається x 14
  12. Фрезія

    Фрезія Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    - Ой, мамо, я так за тобою скучила за ці канікули, і так скучила за своїми іграшками доки в бабусі (прабабусі) була, я там всю книжку до кінця перечитала від нудьги.. А ялинка вдома ще є?
    - Є.
    - А бабуся є?
    - Є.
    - А сосиски?
    - А для чого це тобі отак раптом?..
    - (лукаво) Ну.. для повного щастя.
    :)
     
    • Подобається Подобається x 9
  13. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    Знайома написала:

    Синочок каже мені:-
    - мамо, а правда добро завжди перемагає зло?
    Я йому кажу, шо правда і то завжди!
    А він відповідає: "А Янукович як приїзджав до Львова казав шо КРАСОТА"!
     
    • Подобається Подобається x 9
  14. Фрезія

    Фрезія Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    Фрезія-молодша, приміряючи шапку-вушанку дідуся (із розшнурованими "вухами"):
    - О, у мене шапка як у військового лакея!

    :) :) І хтозна що то за тип такий - військовий лакей? :)
    Ймовірно, мався на увазі наполеонівських часів військовий, у чудернацькій крислатій шапці, та в мундирі, що чимсь нагадав її лакейське вбрання..
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Salata

    Salata Active Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    Маленькая месть.

    Сын: - Не хочу в школу.
    М: - Тогда прийдется на мусорке жить.
    С: - А есть я что буду?
    М: Ну что там найдешь...
    С: А в туалет там где ходить?
    М: Где-нибудь, на землю, как котики.
    С: (весело) А ты будешь идти и вляпаешься...
     
    • Подобається Подобається x 13
  16. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Дитячі Перлини

    Через карантин у школі співробітниця привела синочка першокласника з собою на роботу. За цілий день малюк вже познайомився з дійовими особами (співробітниками) і жваво вів з ними бесіду. Одним з них був Мирослав - файний вусатий дядько, що відповідає за логістику на фірмі. Хлопчина чує, як Мирослав свариться з перевізниками по телефону, бо ті невчасно подали машину на завантаження і погрожує їм, що знайде іншу машину, а ті залишаться без оплати. Першачок мав з собою забавки і вирішив допомогти дядьку:
    - МИМОСРАВ! я знайшов тобі машину! :) - і подає йому свою вантажівочку іграшкову :) Регіт в кабінеті ще той...

    а до Мирослава певно вчіпиться це нове ім"ячко ;)
     
    • Подобається Подобається x 13
  17. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    Ніколи не забуду сцени. Прийшла до сестри в гості, якраз подавала обід. Всім нормального стандарту тарілочки, малій (то було роки зо 3 тому) її дитячу, а татові під ніс поклали ціле блюдо. Мала бере вилку, роздивляється кожного тарілку, зупиняється на татовій і - МАМО, НУ Я НІЯК НЕ МОЖУ ЗРОЗУМІТИ ЯК ТИ МОГЛА ЗА ТАКОГО СЛОНА ЗАМІЖ ВИЙТИ :)
     
    • Подобається Подобається x 11
  18. Фрезія

    Фрезія Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    Трирічна доня:
    - Ну, пограйся зі мною ще..
    - Ні, я вже не можу, втомилася дуже - я ж теж людина..
    - Ні, ти не людина.
    - А хто ж?..
    - Ти - моя мама.
    :)
     
    • Подобається Подобається x 8
  19. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    З розповіді моєї покійної бабусі. Моя цьоця була найстаршою в сім"ї, а жили наші не дуже бідно, хоч було після війни, бо прадід гроші з Канади висилав. Але треба ж було все савєцкій власті віддавати, тому ховалися, як щось мали, щоб голодними не лишитися. От одного разу цьоця просить мами, щоб та дала їй хліба зі смальцем. А в хаті саме була сусідська дівчинка і бабця не хтіла, щоб дитина де розказала, що в них смалець є, бо тоді рідко хто мав. І каже тихо своїй доні:
    -Маруська як піде, то я тобі дам.
    А та до коліжанки:
    -Маруська, йди додому, бо мама мені зі смальцем хліба буде давати! :)

    Дитяча простота! :)
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  20. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі Перлини

    хотів вставити сюди ролик зі своєю малою — не знаю як...
     
    • Подобається Подобається x 1