Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем kawwa, 18 Березень 2011.

  1. Veselka alj

    Veselka alj New Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    А я діагнози та консультації нікому не виставляла, як на мене. Просто ділюся тут своїми думками, тай переконувати нема змісту, кожен сам знає що йому треба робити і що йому краще буде, але вперш за все треба любити себе та піклуватися не про кількість баночок косметики і шари накладдання а про здоровий вигляд обличя.
     
  2. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    одне другого не виключає
    я ніяк не можу зрозуміти, що ви хочете тут довести?.. ніякий най-най догляд не додасть моєму погляду глибини, віям темноти, і веснянки не випаруються ;).
    так, я люблю мати виразні очі. і попробуйте мені сказати, що я не люблю себе прородною, чи ще які інші комлекси, чи не надто доглядаю за собою! :girl_mad:
     
  3. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    про один салон:girl_crazy:
     
  4. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    фото в студію)))
    щоб ми нарешті зрозуміли, для чого косметика і який то здоровий вигляд обличчя.
     
    Останнє редагування: 30 Травень 2014
  5. Cornelia

    Cornelia Well-Known Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    Вагалась, у яку тему помістити допис - що мене дратує чи косметичну гілку. Вирішила таки сюди. Так от - дратує мене, коли бачу "перемакіяжених" дівчат удень, коли для цього немає відповідної нагоди. Щобільше, коли макіяж виконаний невміло й виглядає неприродньо, коли здалеку видно, що лице "заштукатурене". Особливо йдеться про так званий бронзер, яким виділяють скули. Не можу зрозуміти, як можна нанести рум'яна цегляного (!!!) кольору двома смугами, які видно за кілометр, ще й не у відповідному місці, й вийти так на вулицю! Деколи мені здається, що оті всі б'юті-відео й б'юті-блоги, що так поширені останні кілька років, замість того, щоб дійсно навчити жінок основ макіяжу, зробили протилежне. Сьогодні на щодень малюються більше, але часто собі ж на шкоду.
     
  6. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    Згадала себе в 18 років. Певно кожен другий прохдячи повз мене так думав.:girl_haha:
    Не дратуйтесь, ті дівчата рано, чи пізно навчаться макіяжитись правильно.
    Доречі, щоб влучно зробити денний макіяж, потрібно набагато більше часу і косметики використати, аніж для ефекту світлофора.

    У нас на ринку продає жіночка, яка щодня світиться за кілометр)). Яскраво голубі світящіся тіні, бурячкові щоки, малинова помада. Там точно тільки ці три штуки косметичних засобів задіяно, при чому макіяж певно в три секунди, мазь-мазь і "красуня", зато ефект який. ууух!)):girl_haha:
     
  7. AilataN

    AilataN жива

  8. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    омг, скільки на ній шарів косметики.:girl_impossible:

    ну, і макіяжик реально гарний, але на щодень багатьом буде заяскравий, хоча я люблю красиво намальованих жінок і яскраво також, якщо все це зі смаком і відповідає одежі, стилю і т.п.
     
    Останнє редагування: 15 Листопад 2014
  9. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    гарний такий))
    В мене щоденний макіяж це коричнева туш + помада. І усе. А лиш кілька років тому не могла вийти з дому без макіяжу. Тональний чи пудра мали точно бути. А зараз до того якось ставлення змінилося. До мене дойшло, що я і так непогано виглядаю без тони штукатурки))
     
  10. Cornelia

    Cornelia Well-Known Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    Так йдеться про дівчат не тільки про 18-річних. Перемакіяжені тепер чомусь і 30-літні і далі.

    Якщо це природний, ще й натуральний макіяж, то я :khomyak:.
    п. с. Чи Ви пожартували? :xaxa:
     
  11. Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    Дівки, ви жартуєте?
    Це ж прикол) AilataN, став наступний раз смайл)) Краще навіть такий - :girl_crazy:
     
  12. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    жартують, не жартують, але існують люди, який отакий макіяж роблять в дорогу ;)
    В автобус на 36 год в 40 градусну жару ;)
     
  13. sonyafortuna

    sonyafortuna Sonya Fortuna

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    Я так рідко використовую макіяж, що мені навіть стидно:))) хіба крем :haha:
    Взагалі то давно зробила татуаж брів і стрілки, але це все такої форми
    що мені приходиться доказувати, що це татуаж:), так як я дуууже світла, а малюватись не люблю, то це був ідеальний варіант. Ще гігієнічною помадою користуюсь, деколи вії підмальовлюю. Наразі так добре, може після 40 прийдеться домальовлюватись.
     
  14. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    Ну, в кожного своє бачення "перемакіяжених";)
    Я щось таких аж надто по вулицях і не бачу, або не там ходжу))), коли жінка намальована інтенсивніше і відповідно не в спортивному костюмі, якщо є відповідний образ, то дивлюсь на це більш, чим нормально. Головне смак, якість, ну і майстерність відповідно.
     
  15. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    в мене з макіяжу на щодень тільки помада - деколи гігієнічна, деколи звичайна, а деколи помада і туш)

    а мене дратує, коли комками наляпана туш
    таке враження, що от взяли ті вії і встромили в баночку з кремом для взуття...
     
  16. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    Яка краса! Я давно так не відпочивала. Просто задоволення отримувала від кожної її руху і слова. А вона навіть ніразу не заржала...
     
  17. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    а очі? я з тих скошених очей щоразу реготала)) і мала реготала.
    Дівчатка, то стьоб))

    ---------- Додано в 22:28 ---------- Попередній допис був написаний в 22:24 ----------

    йес, мем))
     
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    Мені сподобалось, як вона то все діло наляпала на себе: швидкість вражає, техніка теж)))
     
  19. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    я вже півгодини відео із нею дивлюсь. і напевно надовго зависну. влюбилась в неї)
     
  20. Cornelia

    Cornelia Well-Known Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    Йой, я спочатку дивилася без звуку і з прокруткою. Таке пропустила :xaxa:. Но нічо - зато на вечір підняла собі настрій :girl_crazy:.