З особистих рецептів

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Оля, 23 Листопад 2006.

  1. Оля

    Оля Well-Known Member

    Дорогі форумляночки!

    Ми всі чудові господині і дуже гарно вміємо готувати. Неодноразово наші смаколики є шедеврами виконанням яких варто поділитись не лишень з домашніми а й з рештою світу. Для цього і є наша пізнавально-повчальна тема З особистих рецептів.:girl_dance:

    В цій теми прошу ділитись як своїми так і чужими цікавими переписами. Дописи на кшталт - мені дуже сподобався цей перепис, або я нічого не зрозуміла, будуть видалятись. Такі речі запитуємо у відповідній темі тут.

    Питання, пропозиції, прохання, зауваження, виправлення граматичних помилок - звертаємось до модераторів.

    Наперед дуже всім дякую за розуміння!:girl_dance::girl_in_love:

    Смачного!
     
    Останнє редагування модератором: 2 Жовтень 2014
    • Тупо! Тупо! x 1
  2. Відповідь: З особистих рецептів.

    У Вас прекрасный тонкий юмор, то, что называют "английский", поздравляю! :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Зазубрений борщ з фрицканими варениками. :D
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Такс, ребятки, спасайте семью!!!!
    С дуру один раз показал жене кулинарную ветку, но КАКОЙ ИЗ ВЕРСИЙ "ЛФ" не помню..... :sad::sad::sad:
    Короче - Новый год на носу - с меня ТРЕБУЮТ открыть страничку, где был пирог со шпротами и салат красивый (там фотки были).

    Чьи ЭТО рецепты????? (может Лиды????)
    Где они были???
    Можно ли восстановить???
    Или может кто переписывал - остались пометки???

    Выручайте, чесслово, до НГ не доживу :sad::sad::sad:
     
  5. Відповідь: З особистих рецептів.

    Да они как дочитали до
    , сразу кабеля повытыкали, мол, компьютер вреден, глазам надо хотя бы пару - тройку неделек отдохнуть... :D

    А вот отведите супругу на сайтик: http://www.good-cook.ru/tort/tort_223.shtml - и живите счастливо! :)
     
  6. mavka

    mavka Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    привіт. виглядає той пиріжок апетитно, але от ті шпротики в ньому... вони ж, крім аромату, з хвостиками і плавниками.... котрі я от відриваю ... замінила б на якусь іншу рибу. і вклала б де-не-де тоне-ее-ее-нькі кавальчики лимона. :)
    а , крім того, що означає "злити готовий рис" ? ;)
    коли вода вже кипить одну хвилинку, я виключаю газ. і він, як і гречка, у мене настоюється. часом можна довести до кипіння ще раз. Хм. Завжди усе розсипчасте. (рис, правда, я беру певного сорту, тепер от - басматі)
     
  7. Відповідь: З особистих рецептів.

    Скорее всего авторша рецепта свои способы обретала в те годы, когда рис был либо сорта "есть", либо сорта "закончился". Забыла она в таком случае ещё стадию "перебрать", на предмет камней, песка и каких-то шматков от веников.

    Вообще, Полковник просил шпротный пирог. :) Вы предлагаете ему "Пирог со шпротами", рецепт которого должен начинаться так: "Для Пирога Со Шпротами" берём 500 гр. филе норвежского лосося ... :) :)

    В процессе "ломания" шпрот нетрудно хвостики поотрывать ;)
     
  8. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Мішель, нотуйте! :)

    Відварюєте м"ясний бульйон. Правда зі свинини борщ найсмачніший...;) Як вже можна починати кидати овочі, перше кришете дрібненько пів цибулини. Вона розвариться і тільки дасть смак, а самої її не побачите. Тоді ріжете дрібненько одну велику моркву. Тоді вбираєте і ріжете теж дрібно 5-6 середніх картоплин. Кидаєте і після картоплі солите борщ. Все робите за порядком. Я ніколи не навбирую нічого наперед, бо воно так собі по черзі все вариться. Вбираєте два невеликі , або один величенький буряк червоний, трете на грубій тертці і починаєте його підтушувати на олії на пательні. За той час шинкуєте кавалок капустини(залежить, який баняк ви готуєте) і кидаєте до киплячого баняка. Тоді до буряка на пательні додаєте томатний соус. Як маленька баночка, то я даю цілу. Як велика, то пів. Можна замість томатного соусу давати кетчуп, або свіжі терті помідори. Як то вже починає кипіти і трохи пересмажиться, я даю склянку сметани до пательні і помішую, щоб все разом закипіло. Тоді вливаю це в бяняк, даю ще ложку "Вегети", чи якої іншої приправи, ложку цукру, пів пучка петрушки і стільки ж кропу свіжих порізаних. Воно ще все разом закипає, хвилину покипить і відставляю, накриваючи, щоб само доходило. Можна ще з картоплею кидати намочену наперед квасолю. Можна давати намочені гриби. Хто що любить. Але такий борщ смачніший, ніж зі звареного наперед буряка. І колір не виварюється. Зготуєте, поділіться враженнями...;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Те, що збираюся зробити сьогодня ввечері: запечена телятина.
    Беремо великий шматок телятини, миємо, робимо маленькі дірочки ножем в хаотичному порядку :), в ті дірочки вкладаємо шматочки сала, можна часнику і взагалі, усе, що захочете. Потім робимо таку сумш: товчений часник, сіль, перець іусілякі спеції, які хочете (я даю спеції "До сала"). Отією сумішшю натираємо нашу телятинку, загортаємо у плівочку і кладемо в холодильник принаймні на добу.
    Через добу витягаємо, загортаємо у фольгу і кладемо в духовку, і запікаємо (приблизно 40 хв-годину - по запаху відчуєте)
    Витягаємо, даємо охолонути, інасолоджуємось смачнюньким мняском.
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. SilkID

    SilkID New Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Шановне товариство! Допоможіть плз знайти рецептік "Суші". Дуууже треба. Буду вдячний...

    Тілько не дуже складний і наворочений.
     
  11. Відповідь: З особистих рецептів.

    Первый в голову пришедший: Варите рис, стараетесь, чтобы получился рассыпчатым (всё равно не выйдет ;)) лепите из него котлетку, переворачиваете на бок, накрываете сверху ломтиком слабослёной сёмги (другую "котлетку" - палтусом копчёным, третью - белорыбицей, четвёртую - форелью, пятую - развёрнутой в "листик" и фигурно вырезанной крабовой палочкой, шестую - осетриной х/к) и так пока деньги не кончатся... Всё раскладываете на плоские тарелочки, каждому палочки... Соусы можно поставить в бутылочках и не открывать. (Какой дурак будет осетрину портить всякими васаби? ;))

    Ну ведь "суши", не? :) Серьёзно!
    -------------------------------
    Кто скажет "не" - тому рецепт сашими с рыбой Фугу приватом :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. SilkID

    SilkID New Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    ... и так пока деньги не кончатся... Всё раскладываете на плоские тарелочки, каждому палочки...Ну ведь "суши", не? :) Серьёзно!


    А че, прикольно. надыть попробовать извратиться на Новый год.
     
  13. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: З особистих рецептів.

    А второй, второй какой был? С зеленью сверху (вроде, петрушка, или кинза??????)

    Хоть кто-то вспомнит??????:cool:
     
  14. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Полковнику, покажіть своїй жінці цей сайт
    http://www.good-cook.ru/salat/salat_vse.shtml,

    нехай в ньому полазить, знайде БАГАТО цікавого і про той злощасний салатик забуде.
     
  15. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Мария, спасибо, НО (Але) НАДО именно ТОТ!!!:cool:
     
  16. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Я знаю де воно є, але не скажу, хай вас жінка подзьобає трохи за те, що ви з мене нині цілий час дражнитеся! :rolleyes:
     
  17. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.


    :D :D :D :D :D
     
  18. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    :D :D :D :D Ну дуууууже файно!:D
     
  19. SilkID

    SilkID New Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Вікторіє, готували курку по вашому рецепту. Дуууже смачно!!! Сподобалось всім.))) Дякую.
     
  20. Фрезія

    Фрезія Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Салатик "До оковитої"
    (рецепт дружини одного горілчаного магната :) )

    Яйця варені,
    Сир твердий (голандський),
    Ананас консервований,
    Яблуко,
    Майонез.

    Яйця ріжуться кубиками, сир і чищене від шкірки яблуко труться на звичайній грубій тертушці, ананаси - тоненькими смужками-брусочками. Додається майонез, перемішується.
    Дуже ніжний і вишуканий смак. Не знаю, правда, як там під оковиту, але і без неї смакує відмінно. :)
     
  21. mavka

    mavka Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    щось у мене катастрофічний брак червоних кровяних тілець в організмі... :confused: чи заліза ? :rolleyes: не інакше, як десь поблизу вампіри завелися....:eek:
    бо як ще пояснити гостре бажання щоп"ятниці от уже втретє робити улюблений салатик з тертих бурячків, чорносливу, горіхів, смаженої цибульки та майонезу ?! :)
    ______
    смайлики - найкраща зброя проти лісових страховиськ ! ;)
     
    • Подобається Подобається x 1