Що Ви сьогодні готуєте? (частина 1)

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Kasia, 15 Травень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    варю борщ зі свининки.
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Нірваночко, ти все можеш, тільки треба освоїтися. Навчитися чужих назв і все вийде...
    До мене нещодавно дійшов один із найкращих для мого вуха компліментів. Друзі-канадці поїхали до Львова і там познайомилися з моїми батьками. І моїй мамі сказали, що вони не знають яким чином, але Ліля вміє на кандаських продуктах робити українські страви. І що цікаво, що вони переконані, що й смакують страви по-українськи. [​IMG]
    Переконана, що за кілька місяців уже знатимеш що і як і все буде чудово і смачно!

    Додано через 1 хвилину
    Читай написи. У нас тут теж є картопля різна. Одна саме для варення, одна для запікання. Чому і нащо вони її так поділили - не ясно.
     
    • Подобається Подобається x 13
  3. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Спробуйте не накривати пательню кришкою. Це має хоч частково допомогти, бо зменшиться "ефект пароварки".
    А загалом, польська картопля має мало крохмалю, тому вона така крихка і з неї важко робити напр. деруни, але справа поправима, якщо додати крохмалю.
    Нірванко, ви звикнете, повірте. А навіть, з часом, почнете бачити деякі переваги. Усе прийде, головне дати собі шанс. [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 12
  4. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    На великому газі і солити після того, як посмажиться. Олії забагато не лити.
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Як для чого? Видно, що спеціалісти дослідили, яка для чого пригідна. А в Україні хто над тим задумувався коли? Була рожева, біла жовта - і юш! :) До речі, тут жовта картопля дуже добра до супів, а на салати зовсім не годиться. Водяна якась. ;)
     
    • Подобається Подобається x 7
  6. smeet

    smeet Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    А ми повечеряли підбитою салатою(зелений салат вариться і його підбивають сумішшю з кислого,солодкого молока сметани і зажарюють свіжим салом-інтересне блюдо.)
     
  7. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Сало? На ніч?
    Інтересно.. :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. smeet

    smeet Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Шановний пане Левандівка,Ви знаєте що таке зажарка в супі?
     
  9. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Знаю. Іноді, в чужих людей доводиться їсти.
    А що?

    ЗІ: Суп на вечерю теж не їм...
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Ми ще не купляємо, ще використовуємо запаси з морозилки :)
    Ще лишилося пару упаковочок перетертої з цукром.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. smeet

    smeet Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    І ми не їмо,але дружина дуже(з дитинства любить цю страву) захотіла.А сала там дуже мало,вірніше не сала а шкварків-це тільки для запаху.А супчик легенький і смачний похожий на французський.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Йой!
    Ще й пересмажене? :scare:
    Бідна печінка... :no:
     
  13. smeet

    smeet Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    ось так.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. smeet

    smeet Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Сьогодні тушив свинину,попередньо промаринувавши в кефірі.Між іншим сильно не пом"якла,очевидно для кефіра потрібно добу,а я маринував годин з п"ять.
     
  15. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Готувала цибулеву зупку по рецепту з кукінг.нет. Не люблю вареної цибулі, моркви, взагалі не переношу часник, але після цієї зупки.. Ням ням :) І дивно було готувати зупку без картоплі, думала, що не ситна буде, а вийшла дуже файна. Ще зробила закусочки - обсмажила шматочки 2х2 см хліба в яйці, поклала на кожен шматочок сир і ковбаску, втикнула зубочистку.
     
    • Подобається Подобається x 6
  16. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    А ми сьогодні обідали шашликами, кірзовою кашою (ячмінна тобто) діти їли риж, і до того всього була зелена фасолька приготована просто на парі, салатка зелена з оцтово-сметанною заправкою і мізерія. До шашлику пили пиво :)

    Додано через 7 хвилин
    А в нас стабільно... по три доляри за пів кіля, і то вона майже ніколи не пахне трускавкою зате на вигляд як картінка нераз а на смак як ґумаки.

    Он я все по-подвіру ходжу і наші підливаю, цвітуть так гарно... вже навіть деякі позав*язувались. Скоро ночами спати не буду - пильнуватиму коли почервоніють.

    Додано через 9 хвилин
    Я це питання дуже вивчала і вивчаю але наразі скажу вам що і вони не повністю праві... є похибки. Але це не питання теми про обіди. Це питання дієти... там можу з вами подискутувати на сесю тему.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Сьогодні буду перець фарширувати. І ще треба нову партію огірочків заквасити, бо брат тепер магазинних квашених огірків їсти категорично не хоче.
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    А в нас сьогодні макарони з гуляшем, салат зі свіжих овочів, борщик пісний, а на десерт вершки з виноградом, ківі, бананами, мандаринками, грушею і шоколадом.
     
    • Подобається Подобається x 6
  19. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    і в нас сьогодні борщ, а ще голубці
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    А у нас печена картопля з оселедцем:)А на десерт кисіль вишневий
     
    • Подобається Подобається x 3
Статус теми:
Закрита.