Що Ви сьогодні готуєте? (частина 1)

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Kasia, 15 Травень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    і де всі господиньки пропали???
     
  2. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Ліона, напишіть рецептик супчику вівсяного і оладків печінково-грибних. Звучить смачно, а ніколи такого не пробувала. Буду вдячна!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?


    А чому саме 10 секунд збивати? :) То треба дивитися по самих білках (чи про що там йшлося?) скільки їх збивати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    По своїх кухнях порозбігались :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Я вчора готувала, навіть незнаю як це назвати, і не яєшня, і не котлети..... Філе курки порізане, цибулька, морква, яйця, мука, це все змішати і викладати на пательню, як оладики. дуже всім сподобалося.
    А сьогодні в нас супчик з печериць, печінка індича з макарончиками і жарений кабачок з помідором....

    Починаю читати цю тема і шлуночок починає матюкатися, біжу щось з'їм :)
     
    • Подобається Подобається x 8
  6. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    завжди вас читаю і соромно дописувати навіть...
    якась непутня я господиня...
    вчора варила картопельку молоду з кропом. то ми оприходували із копченою рибкою "масляною", огірками та помідорами. а ще мали суп з фрикадельками.

    на сніданок нагодувала чоловіка вівсянкою з медом та йогуртом:)
     
    • Подобається Подобається x 8
  7. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    А я замість еклерів пекла вчора бісквіт з усією обережністю під час замішування/перемішування. Таки вийшов пухкенький і смачнючий :)
    А ще вчора був бульйон, карт.пюре з салатом і морозиво (куповане).
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Сьогодні їмо голубці, борщик, салат із курки з ананасом, помідорки з огірками і еклери з зварним кремом.
     
    • Подобається Подобається x 7
  9. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    А я сьогодні наварила молодої картоплі, відбивні, закуску з кабачків з помідорами, салат з капусти і тортик з полуницею до чаю.

    Додано через 3 години 55 хвилин
    Пекла торт без рецепту :) Все на око брала. Але експеримент вдався. Пізніше сфотографую, якщо не забуду :)
     
    • Подобається Подобається x 11
  10. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Всьо, не буду більше сюди писати, бо наш Львів - то таке село, що вже до моєї мами дійшли слухи, що я не даю собі раду на кухні і вона тепер щодня перепитує чи ми щось їмо :D
     
    • Подобається Подобається x 12
  11. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    все дуже просто :)
    Суп: варю бульйон з яловичини або телятини (*можна й просто на воді, але доця і чоловік - м"ясоїди :) ), додаю картоплю, пасеровану цибульку з морквою (моркви даю багато, так смачніше). Коли картопля майже готова (за 5-10 хв. до повної готовності), додаю вівсяні пластівці та багато зелені (кріп, зелена цибуля, петрушка). Я завжди додаю суміш 8 злаків (пластівці вівсяні, пшеничні, ячмінні, житні, пшоняні, гречані, льон, соя), тоді смак багатший :)

    Оладки.
    Через м"ясорубку пропускаю курячу або яловичу печінку, додаю порізані гриби (саме смачніше - білі гриби відварені, обсмажені на оливковій олії, але якщо нема час у з тим бавитися, то підійдуть і протсо відварені), терту цибулину, яйце, сіль, перець (до смаку), трохи муки (на око, головне щоб не забагато). Якщо ви любитель не дуже пісної їжі, то перемеліть з печінкою трохи сала. Я не додаю, бо й так гарно всі виглядаємо :ninja: Смажити на олії, викладаючи на сковорідку ложкою. Подавати можна з грибною підливкою або просто зі сметаною. Смачного :)
     
    • Подобається Подобається x 11
  12. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    А я вчора суші вертіла :)
    Вже все приговорили...
     
    • Подобається Подобається x 8
  13. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    А мені дружина нинька голубці подала на стіл. Такі самачні!!! Я кажу їй: може б ти зареєструваласі на форумі і рецепт кинула? А вона - нє і всьо! Я вже їй і нік красівий придумав : Ljuda Romanova. Не хоче.
     
    • Подобається Подобається x 13
  14. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    У нас сьогодні борщ, кабачки з майонезом і часником , а ще будемо робити вишнево-полуничний мус.Смакота!
     
    • Подобається Подобається x 10
  15. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    У мене - голубці та печінковий торт. Шукатиму сьогодні менш традиційні страви для приготування)
     
    • Подобається Подобається x 7
  16. Maryasik

    Maryasik Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    У нас вчора була риба приготовлена на пару і макарон. На десерт полуниця в сметані.
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Я їй нічьо не говорила:D:D:D:D
     
    • Подобається Подобається x 7
  18. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Всім привіт! Пекла я той бісквіт з трускавками. Мав бути гарний торт з суфле. І як все: хукала над тим бісквітом , і все зробила як тут написали, і ніц не вийшло. На 4 яйці вийшо ледве 2 см. Аж мені настрій пропав. Не робила суфле, просто сметанковий крем з трускавками намастила.
    То видно ще моя духовка 1962р. - за 30 хв. той бісквіт був блідий. Така там тепература, погано тримає.
    А ще робила салат з кальмарами вперше, як сама придумала.
    Відварила, тоненько нарізала смужками, дала яйце, сир твердий, огірочок маринований. Нічого вийшло так.
    Чи хтось знає рецепт з кальмарами відварними ? Поділіться.
     
    • Подобається Подобається x 7
  19. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Кілька разів кальмари викидувала, бо ніц доброго з того не виходило. В мене після того склалось враження, що для вдалості страви вони певно мают бути свіженькі, бо як на курортах ну не виходить смак.
     
  20. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    в нас вчора були гості і я готувала фаршировані яйця "мишенята"
    [​IMG]

    салат "грибна галявина"
    [​IMG]

    ще салат "хрустящий", закуску "сирна на чіпсах", рибу в клярі, тушену телятину з грибами і морквою до молодої картоплі з кропом і сметаною, а ще гості привезли шашлик і кабачки і ми їх смажили на подвір"ї:radist:.смачно було.

    п.с. переписи взято з сайту http://www.say7.info/, який дала Маруся-мама
     
    • Подобається Подобається x 14
Статус теми:
Закрита.