Що Ви сьогодні готуєте? (частина 1)

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Kasia, 15 Травень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Zirnycja

    Zirnycja Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Так і є! Після завершення ГВ дієтою "9о днів" за два місяці скинула 14кг.
    Запросто, Козуню! На щастя, не вдалося себе розчулити- мяса не вживаю...
    Звичайно, у великій сімї різні смаки, полюбляння, то і у нас по-різному складається меню. Але все ж стараюся дуже всього не намішувати. А до роздільного харчування дуже легко звикається, і з часом просто неможеться інакше!
    Дійсно, наш організм багато може витримати, до певного часу...

    А готувати по- можливости роздільно (не кажу строго-) можна навіть зовсім нескучно і таки смачно, і отримувати насолоду від смаків окремо...
    О! хіба це скучно, це навіть дуже весело!
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Теж метод... ;)
     
  3. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    А Вы попробуйте пани Оля.;)
    Притовте начинку из сырого картофеля по резанного кубиками 1 см х1 см.Смешайте с мясным сырым фаршем и мелко нарезанным луком.Добавте строго на глаз соль и перец.
    Раскатайте лепешку из пресного теста диаметром со среднюю тарелку.На одну половинку положите начинку ,а второй половинкой лепешки прикройте.И защипайте по полукругу пирожок.
    Когда наделает тех пирожков на один противень.Смажте противень маргарином или олией и вперед,печь пирожки!
    Минут сорок и не более.Можно в процессе помазать пирожки растопленным маслом сливочным.:cowboy:
    Когда пирожки будут достаны из духовки их надо разрезать в доль и разложить на две половинки,начинкою к верху.И смазать растопленным сливочным маслом!
    Уверяю ВАс это очень вкусно!Даже без водки!:D:D

    Додано через 2 хвилини
    :8::8::8:Я такое не могу про Вас даже подумать...
    те огурчик относились к лицам мужского пола..акромя Миха.;)
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Це щось на звичай узбецької самси напевно?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Читатель, а нє прощє Вас да Амєрікі прігласіть, штоби Ви ета мнє сдєлалі? :):p:p:p:p:D
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Возможно..сам то я с Урала,а там кухонь то много всяких было!;)

    Додано через 40 секунд
    Приглашайте!:D:D:D
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Пріглашаю! :) Йно при умові, шо Ви в гАмериці савєцкої прапаганди не будете вести. А тільки смачні страви готувати.:borat::borat::borat:
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    в протівном случає, вас тут в Амєріке іспользуют как інґрадієнт в украіскую страву....

    Додано через 1 хвилину
    Єхал пьос на равьорє, нє мог стріматса і порвал новиє шкарпьоткі.... фу... ну в них і мова... здуріти можна....
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Звичайно смачно, але і запечене під тістом також смачно, але є все таки різниця між сирим фаршем і готовим, це різні смаки. так само як вареники з сирим фаршем це - пельмені, а з вареним - вареники з м"ясом ;-)
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    я таки спекла пиріг.
    ось результат.
    [​IMG] - то заготовка

    [​IMG] - а це результат.

    і ще згадала страву, яку я люблю дуже з дитинства. моя бабуся робила - калафьори або шпарагівка в сухарях і трошка сметани.ТАКЕ НЯМ НЯМ.!!
    вчора собі зробила калафьори.
     
    • Подобається Подобається x 8
  11. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Дівчата, а хто вміє пирога з гречкою пекти? Я, як працювала в школі в селі коло Щирця, то там господині такого пирога на неділю завжди пекли. І ще мачанку таку смачну до нього робили. МММММММММ!!!!!!! Яка то була смакота! :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    О я теж їла той пиріг саме в Щирці, але сама не вмію.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. dream

    dream Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    у мене десь був мадярський рецепт того пирога та не знаю де дівся після всіх тих переїздів :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Я не знаю як правильно, але розкажу як роблю смачно :).
    Вару гречку, готую картопляне пюре (беру однакову кількість гречки і картоплі), вимішую, додаю трави (кому що подобається) і багато цибулі, тушкованої на вершковому маслі. Це начинка, тісто роблю звичайне дріжджове.
     
    • Подобається Подобається x 6
  15. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Пиріг з гречкою
    [​IMG]
    : Тісто
    Борошно -1кг
    Вода або молоко-500мл. теплої рідини
    150 мл. олії
    Дріжджі свіжі -50гр
    2ч,л солі
    1ст.л цукру
    Дріжджі розвести в невеликій кількості води, добавити цукор, і 2-3ст.л муки, зачекати щоб дріжджі запрацювали(підніметься шапка), добавити решта ігнрідієнтів і замісити тісто, місимо хвилин 8-10, даємо години 2 -2,5 щоб підросло.
    Начинка
    Зварити картоплю, відвар не виливаємо, картоплю розім’яти, добавити сиру гречку, відвар, багато жареної цибулі, сіль, перець( треба трішки пересолити/переперчити, гречка вбере сіль і перець). На дві частини картоплі відвареної беремо одну частину сирої гречки, і пів частини жареної цибулі. Тісто розділяємо на дві частини, більшу на дно і стінки і меншу на верх. Тісто викладаємо в глибоку форму, зверху начинку і прикриваємо також тістом. Змастити все яйцем можна посипати грубою сілью або тмином. Пекти при температурі 170-180гр хвилин 50-60. Готовий пиріг завертаємо в два рушника і кладемо в тепле місце( в перину) прикрити ковдрою, щоб пиріг дійшов. Я не знаю чому але пиріг після цієї процедури стає набагато смачніший.

    Подаємо на стіл холодним або теплим(можна просто підігріти, або піджарити до скоринки). Полити сметаною або мачанкою.
    Мачанка бідна
    Цибулю потушити, присипати мукою, прожарити хвилину і залити сметаною, дати покипіти хвилини 3, присолити і приперчити.
    В начинку можна добавити пару відварених грибів, або мясного фаршу
     
    • Подобається Подобається x 14
  16. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Дівчатка, підскажіть, хто де бачив у продажу шпинат?

    Вчора тушила кабачки з помідорами, варила бульбу (зі сметанкою та кропом), і робила курячі завиванці з сиром та перчиком.
     
    • Подобається Подобається x 8
  17. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Я шукала днями шпинат, на базарі бабці сказали, що вже нема ("постіляв"). У Фуршеті бачила замороженого багато.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    О супер ! я теж зроблю завиванці курячі!
     
  19. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Я шпинат узимку купувала морожений Бондюель в Метро, упаковка на 2чи 3 кг, шпинат в брикетах, дуже вигідно, нема потреби розморожувати увесь, можна взяти один чи два. А буквально вчора бачила на Добробуті всіжий, то як коли, частіше всього можна зранку натрапити, ви питайте бабусь що зеленину продають, може навіть домовтися з ними щоб вам підвезли на котрий день.
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. maxis

    maxis Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    періодично купляю на краківському, але є тільки зранку, швидко розбирають
     
    • Подобається Подобається x 3
Статус теми:
Закрита.