Що Ви сьогодні готуєте? (частина 1)

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Kasia, 15 Травень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Згадалось про чорницю...
    Купу років тому я їздила в гості до своєї англійської родички (золота просто бабулька, але не без причуд - мабуть, єдина на цілу Англію вирощувала власну картоплю просто на газончику перед хатою, а також відрами заготовляла різні варення, хоча живе взагалі сама :). Так от, декілька разів возила вона мене на чорниці. Там такі здоровенні пагорби, довкола - жодного дерева, тільки травичка і зарослі чорниць. Зранку бабулька збирала подружок, ми хапали відра і чесали на автостанцію, через хвилин сорок вже були на місці. Бабульки дерли чорниці, моя ще й голосно співала (скажу чесно, не Софія Ротару) :8:, а я зі своїм відерком старалась тихенько відповзти в сторонку від компашки. Поруч прогулювалась парочка старших англійців - збирали горнятко ягід на пиріг, і запропонували мені маленький килимок, щоб не сиділа на землі. Як почули, що я з України, почали ойкати і пропонувати нагодувати мене або хоч принести горнятко молока... :D :D :D Видно подумали, що я з голоду на чорниці накинулась! Я думала, що під землю разом з тим відром провалюсь...
     
    • Подобається Подобається x 14
  2. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Нині два салатика, гречка з тушеним (наперед маринованим) мясом (свинина), закуска з кабачків, компотик з полуниці і червоної смородини.

    А салати з свіжих овочів і з червоної капусти.
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    А я буду нині варити зупку з гречкою і пекти пиріг з цибулькою і яйками.
     
    • Подобається Подобається x 7
  4. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Запланувала на сьогодні зварити компот з вишень і шовковиці.А далі побачимо
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Тим22

    Тим22 Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Варенье с зеленых грецких орехов, это супер. Меня армяне кормили этой вкуснятиной
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Тільки з ними стільки треба голову морочити..
    У нас тільки тато й їсть його, а мені той дьготь не смакує..Я з абрикосів люблю
     
  7. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Даруйте за офф...А чо він тоді його не робить?)) В нас так від діда-прадіда вже пішло - як дуже хочеться чогось марудного чоловікові - йде собі і робить.)) У Вас й без того я бачу щодня приготування киплять) Я місяць зробила собі без готування, а теперка знову запряглася. Але - бо то ми обоє їмо)
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Тим22

    Тим22 Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Так, зеленые орехи сначало держат в известке
     
  9. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Бо зранку до ночі на роботі:)
     
  10. Тим22

    Тим22 Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Утром поел мацони, в обед на фирме кормили пловом, с малосольными огурцами, а вечером весь в слезах и соплях буду пить пиво с лещом (друг с таганрога передал), тому що моя любимая в командировку, в Харьков едет. И хто меня два дня кормить будет
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    А Вы что хотели?????:ireful1:
    По быстрячку....да еще что бы и пальчики оближешь????:beee:
    Нетушки!Что бы вкусно приготовить,надо постараться!:p

    Додано через 1 хвилину
    Во первых эти продукты не совместимы!!!:ireful1:
    Во вторых без водки,молодые малосольные огурчики,нормальные люди не употребляют!!!:beee:
     
  12. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Несовместиміх продуктов нет:)есть индивидуальная непереносимость:)
    О.то ми тут всі ненормальні виходить?може це тільки в Росії все під водочку прилаштовують?
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Стоп...стоп...не будем передергивать.... я написал "молодые малосольные огурчики"....а это большая разница.:p
    В Обухове малосольные огурчики делают,тогда ,когда они уже из грунта вылазят и их не куда деть и уже наелись свежака,а на зиму еще рано солить.
    А делать малосольные огурцы из парниковых,фи..ето дуристика,в них и так витаминов всяких и настоящего "грунтового" вкуса нема!:p
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    так вже є огірочки грунтові не парникові:)
     
  15. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    И Вы уже их наелись до немогу????
    И больше не хочется свеженьких огурчиков с солью и черным хлебушком?Или свеженьких в салатике со сметаной или олией?
    "Тогда мы идем к вам!!!"(с):D
     
  16. Zirnycja

    Zirnycja Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Це ви пожартували, так? Інакше-глибоко помиляєтесь. Скажімо, абсолютно небажаною є сумісність білків і вуглеводів, чи крохмалів... Але через традіції, звички, смакові уподобання, зрештою, просто незнання ми нехтуємо цим фактом і не шкодуєм свій організм, який, бідася, пристосовується щосили. А тривалість життя людини могла б бути значно довшою!..
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    а хто з чим пече закриті пироги не солодкі?
    я з капустою молодою тушеною, рибкою з консерви+яєчко, цибулька+яєчко, печінка куряча+цибулька.

    може є ще ідеї?
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Вже наїлася:)))тепер помідорок соковитих з городу, щоб пАхли чекаю
     
  19. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Рис + мясной фарш.Рис + сайра консервированная,бланшированная + поджаренный репчатый лук.
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Гриби самі і в парі з капустою, капуста з мяском порізаним як на строганоф і потушеним в вершках або помідорному соусі, з куркою самою і в парі з +молода(бейби)морква+молодий горошок+цвітна капуста. Помідори без шкірки, піжарений перець болгарський і сир типу моцарелли по (бажанню часничок), з лососем свіжим, чи соленим, чи консервованим, з шпинатом+домашній сир+часник, молода зелень( кропива, шпинат, кресс-салат, молодий часник)+яйце+сир твердий, баклажани тушковані в сметані, овочі різні(баклажани, томати, перець, цибуля)
     
    • Подобається Подобається x 6
Статус теми:
Закрита.