Що Ви сьогодні готуєте? (частина 1)

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Kasia, 15 Травень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Forest

    Forest Active Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Може польською то ы манка, але торт не з манки. Що то таке - то тяжко словами описати :) я навіть не знаю, що там всередині але чітко памятаю його смак ще з далекого дитинства. Виглядає як торт, верх заокруглений, блискучий, шось подібно як колись були булки-плетенки, теж блистіли зверху. Колір - темнокоричневий, всередині великі дірки як в доброму сирі. Присутні терті грецькі горішки з нашого старого горіха, дуже мало цукатів (зацукровані лупинки цитрини), троха кориці, в міру цукру. Решта інгридієнтів то для мене таємниця :sad: Пасує до чаю і какао.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Ворон

    Ворон Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Хліб, сир, оливки трьох сортів і чілійське мерло. Піно-Ґріжіо з льодом було би краще бо горячий день.
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Перше що приходить на думку після прочитання - медівник. Моя цьоця пекла медівник на варенні, то там також були великі дірки, темно-коричневий колір, гарная блискуча скоринка і корицю вона добавляла і горіхи або терті або різані.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. BNZ

    BNZ Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Ваш знайомий каже невірно. :D Правильніше буде "пєрвоє". Це я вам як "коренной рускоговорящий харьковчанин" кажу. :D Вірте мені, я на цьому знаюся. :D

    Всім дякую за роз'яснення, і вибачайте за оффтоп.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    У мене був одногрупник з Полтави, він завжди казав "перве, вторе" :).
    А у нас вчора була зупка з молодим горошком, рулетики з кабачків з помідорами і твердим сиром. На десерт - струдель з вишнями.
    Сьогодні запарила собі гречку, хотіла на дієті посидіти, а зранку настрою від погоди нема, наїлася морозива з чорницею:o.
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    У мене тєфтєлі з пюрешкою, а ще є гречка з печінкою,салат з капусти і компот з вишні,чорниці і ананасів. А якщо чесно..то трохи харить готувати кожен день чи то просто перевтомилась..От якби продавали машинку,що готує їсти..то я б її купила
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Не то правильно він каже, у нього була ситуація - їздили у відрядження десь в сторону Миколаївщини, і по дорозі захотіли вони з другом поїсти, зайшли в придорожне кафе і питають чим можна підживитися, і їм відповіли на перве - суп, на вторе гречка з мясом. От після тої поїздки у нього суп-перве, а основна гарячап страва -вторе.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    я сьогодні зварила овочеву зупку, з молодої бульбочки, горошку, шпарагівки і цвітної капусти - то на перше, а на друге - тіфтельки, гарнір чоловік вибере сам! :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Я б свому не знаю що презентувала якби він собі гарнір і сам зварив..так тижнів 2 щоб варив)
     
  10. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Ви помітили які тефтельки популярні? :))

    Я буду на вихідних варити борщик, курячі завиванці і струдель з вишнями.
    Що плануєте ВИ?
     
  11. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    А у нас кажуть на перше - суп, на друге або второе - картопля)))
     
  12. Малявка

    Малявка Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Мені вчора коханий зробив приємність - приїхала з роботи ледве тепла, а він наварив молодої картопельки.. Ще смачніше, ніж я зробив!:beee: Зате приємно!!!!!:crazy:
     
    • Подобається Подобається x 6
  13. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Бо їх само легше зробити вроді...
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. BNZ

    BNZ Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Я планую ЇСТИ. Їсти те що приготує жінка. :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Я Вам по-доброму заздрю...ех
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    В суботу борщ, вареники з мясом і тарт(відкритий пиріг) сирний з чорницями і кедровими горішками, а у неділю в племінника ДН я вже давно йому обіцяла наробити суші, буду з весь ранок тим бавитися :wacko:
     
    • Подобається Подобається x 7
  17. Adriana

    Adriana Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?


    а можна рецептик, бо вдома є кабачки і я не знаю що з ними маю робити (жарені і тушковані вже надоїли)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    І я хочу суші. Вже півроку хочу, основне, що чоловікові роблю, а він зі мною не ділиться ("не можна сирової рибки, ти малого годуєш"). Треба коханого завтра відправити по рибку, то будуть і у нас суші.

    Додано через 9 хвилин
    Та прошу, все дуже просто. Кабачки порізала смужками, посолила, запанірувала у муці з коріандром і трошки підсмажила. Змастила майонезом (бажано з часником, але в мене закінчився), всередину поклала скибку помідори і брусочок сиру. Закрутила і допекла у духовці (щоб сир почав плавитися). Все. Смачного.
     
    • Подобається Подобається x 7
  19. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    А я собі роблю з копченого або слабосоленого лосося, з вареним лососем, з вугрем, з вареними креветками.
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Дана тарт то з пісочного тіста?
    Може як маєте час дасте рецепт?
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.