Що Ви сьогодні готуєте? (частина 1)

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Kasia, 15 Травень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Правда мене чомусь сумніви мучать...думаю...як ці "гульки" мають розійтись самі?
     
  2. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Розходяться, не знаю чому але розходяться, ви все змішуєте звичайною ложкою десь пів хвилини, і залишаете на 30 хв на розстіку, потім не мішаючи набираєте ложкою тісто і жарите. Цей рецепт дуже популярний в інтернеті, дівчина яка його написала відмінний кулінар, і за цей рецепт отримала купу подяк. Попробуйте і ви, в кінці кінців цей рецепт не з дорогих.
     
  3. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    А ви думаєте щось ся лишило на другий день? Окрім перців і половини реберцят більше нічого.
    Доречі в мене велика родина - 6 дорослих і 4-ро дітей.;)
     
    • Подобається Подобається x 7
  4. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    то файно;)
    бо нас всього троє:)
     
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Я робила таким способом як Дана давала і вийшли досить непогані.

    Цього разу я робила трошки інакше і мені дуже сподобався результат. В мому переписі казало солі дати лишень дрібку, цукру одну ложку лишень а соди 1/4 ложки на склянку муки.
    Я зробила так. В миску всипала склянку муки, тоді ложку цукру, тоді сіль, порошок, сода. Ваніль я не додаю. Далі вбила яйко і тріпачкою почала замішувати тісто. В кінці влила склянку кефіру і трохи вимішала. В кінці підмішала 4ст ложки розтопленого масла.
    Тісту вистоятись дала буквально 10-15 хвилин, закім приготувала пательню. Доречі, я не лию багато олії для смаження. А в переписі писало що треба просто пензликом смарувати пательню маслом. Щоб лишень не пристали.
    Доречі, я зауважила що краще смажити на помірному вогні, тоді тісто піднімається краще.
     
    • Подобається Подобається x 8
  6. Масінька

    Масінька Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    А я вчора робила голубці з грибочками, цибулькою, морквочкою, рисом і заправлені саморобним соусом з сметанки, кетчупу, приправки і води (в якій пропарилася капусточка). Така вкуснятіна :dance: Чоловік їв і облизувався, казав що дуже смачні. Вірю :)
     
    • Подобається Подобається x 10
  7. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    А я щороку варю варення з трускавок, перетираю з цукром малини. Колись консервувала перець і помідори, але зараз з дитиною вже не консервую.

    Я сьогодні варила кукурудзяну кашку - банош, хотіла Маркові на обід дати. А він виплюнув, то прийшов наш татко на обід додому (переважно він не приходить, він банош любить то я сміюся що зачув) і з"їв цілі2 тарілки :)
     
    • Подобається Подобається x 11
  8. mayscream

    mayscream Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Вчора робила манти та штрудель з ягодами))Сьогодні на відпочинку від каструльок.А ось назавтра планую млинці з сиром та чорницями,курочку під овочевою "шубкою" і хочу спробувати шоколадний тортик з гілки про пароварки))Щось в мене цього літа кулінарно-гастрономічна "шиза",бо зазвичай готую пару разів на тиждень із запасом,а тут практично щодня біля плитки витанцьовую!Життя надихає;-)
     
    • Подобається Подобається x 11
  9. Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    А я сьогодні також варила полуничне варення (моє улюблене:))

    Додано через 5 хвилин
    до речі, дівчатка, напишіть як ви робите варення з рожі (воно також моє улюблене:))
     
    • Подобається Подобається x 7
  10. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Супчик пюре з плавленого сиру:

    Куряча гругдка - 2-3 шт ( я варю на половинках, тобто, 1 куряча грудка складається з двох половинок, надіюсь всі мене зрозуміли). Грудку нарізати кубиками, розмір - середні, великі. Поставити варитись в кастрюлі в якій потім буде суп, взагалі я беру 3-3,5 літрову банячок. Вода закипіла?! Солемо (але трошки, бо сирки солені) та знамаємо "шум". Мяско вже майже готове?! Кидаємо картоплю - 2-3 шт (її теж можна нарізати середніми кавалками), через хвилин 15 закидуємо розібрану цвітну капусту + порізана кружочками морква. Далі повна імпровізація, я ще закидую порізану шпарагівку + броколі (колір зупки буде казковий...зеленуватий). Далі...це все зварилось..беремо блендер, не чашу для подріблення, а саме блендер, і подрібнюмо все що є в банячку, але, але таким чином, щоб там цілим щось лишилось, тобто, можна половинку всього витягнути з баняка в миску, залишки подрібнити, а тотім це все закинути назад в банячок...зробили??!! На "Бурячковій" терці натираємо сирки - 3 шт (Дружба, або щось з цієї опери), взагалі я сиру беру завжди 3 шт, бо як на мене чим більше сиру, тим суп смачніший. Сирочком заправляємо нашу суміж яка вариться, він має розтопитись, но суп не має бути дуже густим. Не розійшовся повністю??? Ну і шо...так смачніше. Саме головне в французьких супчиках...вершки...ВЕРШКИ а не сметана, молоко...і т.д. Ця вся маса помаленьку булькає ви берете баночку вершків ( простоквашено 15:wacko: і ТОНЕНЬКОЮ струйкою вливаєте їх в баняк, все ще раз перемішали. Можна дати зелень, але я її не люблю, тому для мене супчик вже готовий.
    Супчик дуже смачний...спробуйте
     
    • Подобається Подобається x 15
  11. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Моя бабця рожу ніколи не варила, а лишень перекручувала кілька разів з цукром через мясорубку. А потім його тай до пампушків... УУУУУУУУУУУУУ! Мнямка!

    А в гАмериці такого німа :sad: Треба буде посадити кущ чайної рожі.

    Забула написати.

    В нас сьогодні на обід до вибору до кольору:

    Залишки перцю (певні дітки з*їдять), борщ на реберцятках, росіл, лечо, кабачки в якомусь вигляді і крилья родіни (я замаринувала крильцятка і наказала татові кинути на ґриль).
     
    • Подобається Подобається x 12
  12. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    :clapping: :) :) :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Natalka

    Natalka Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    чайну рожу з успіхом можна подрібнити в чаші блендера або кухонного комбайна, тим ножем, що сікти м*ясо.
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

     
  15. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Перетираю пелюстки рожі з великою кількістю цукру в кухонному комбайні. Складаю в склянки і закриваю капроновою кришкою . Воно має бути густим (багато цукру), тоді не псується. До пампушків рожу змішую з абрикосовим варенням - виходить просто супер!
     
    • Подобається Подобається x 6
  16. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 14
  17. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Я так давно не сміялась!!!! :):):):):):):)
     
  18. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    а то мої обіцяні фото

    ХАЛА:[​IMG]


    [​IMG]


    КЕКС:[​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 15
  19. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Я якось подивилась розділ : "Запаси на зиму", але нічого крім як заморозити овочі нема. Тому звертаюсь до вас, підкажіть, як законсервувати помідорки, огурки та опеньки....хочеться отримати найсмачніший рецепт

    Додано через 1 хвилину
    Хала?!! А рецепт отримати можна??:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Kasia яка хала:eek::eek::eek: і пухка і виросла і заплетена - просто супер :crazy::y::y:
     
    • Подобається Подобається x 3
Статус теми:
Закрита.