Що Ви сьогодні готуєте? (частина 1)

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Kasia, 15 Травень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    звичайно можна
    вже шукаю

    Додано через 5 хвилин
    Рецепт з сайту Кукінг.нет.
    Від Соні-бухгалтера.

    "Субботняя xала" (из сборника рецептов для моей xлебопечки)
    3/4 ст теплого молока или воды(я беру пополам)
    1 ч.лож.лимонного сока
    2 ст.ложки саxара
    1+1/2 ч.ложки соли
    2 ст.ложки(с горкой) мягкого сливочного масла
    1 яйцо
    3+1/8 ст муки
    1 ст.ложка(без верxа) суxиx дрожжей.

    Желток,вода,мак(кунжут)

    Замесить тесто.Поставить его на 1,5 часа в теплое место Я весь етот процесс делаю в xлебопечке.В течении 1.5 часов 1-2 обмять тесто.
    Разделить тесто на 3 части.Сделать 3 "колбаски" и заплести косу.Положить xалу на противень.Накрыть чистым полотенцем и забыть о ней на 1/2 часа.
    Нагреть дуxовку до 190 гр.Намазать(при помоши кисточки)xалу смесью желтка и воды.Сверxу посыпать маком или кунжутом.Выпекать 25 мин.( у меня на "турбо" ето заняло 20 мин)После выпечки накрыть полотенцем.

    Мої коментарі.Цукру даю 1 ложку. Не хочу солодкуватої. А такуяк хлібчик роблю. Останній раз тіто робила в комбайні.
    Випікаю троха довше - особливості духовки.:)
    смачного Вам!
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Скыльки всього смачненького :)

    А я вчора пекла малиновий пиріг. Шкода, що не сфотографувала, аксесуари до фотоапарата вдома залишила :)

    Прочитала дописи Дани про тарт і захотілось теж спробьувати. Маю кілька переписів ягідног отарту, буду сьогодні рпобьувати. Ягоди вже рвуться :haha:

    ЩЕ сьогодні в нас тушені кабачки. А для чоловіка насмажила кільцями з помідором.
    Мама напекла чебуреків. А бабця варить суп з молодого гороху :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    А я нiчого не готую, хiба що суп малiй. Сама їм домашнiй сир (сама зробила) клубнiку... i горiшки :sad: лиха моя доля... не треба було жерти восени i зимою. Чоловiк тоже худає, перебивається йогуртом, мюслями i хлiбом.
     
    • Подобається Подобається x 7
  4. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Для чого так мучитись, можна просто їсти все, але замінити деякі інгредієнти. Я за рік схудла на 16 кг. Після того, як замінила білий хліб на чорний, смажене на тушковане (хоча інколи дозволяла собі щось заборонене), базарну жирну сметану на магазинну нежирну. І, головне, треба зменшити порції (вдвічі як мінімум).
    Як казала колись одна балерина: "я сьогодні їла пільмені... два штука!"
     
    • Подобається Подобається x 11
  5. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    http://forum.lvivport.com/showthread.php?t=22671&page=40
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    У вівторок робила кіш із м"ясом, нині робитиму вегетеріянський, а завтра - шпарагівку...
    Отакі "грандіозні" плани. [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 8
  7. lanka

    lanka Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    А що таке кіш?
     
  8. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Киш (фр. quiche) — блюдо французской кухни, открытый пирог с основой из песочного или слоёного теста и начинкой из яиц, сливок и сыра (первоначально грюйера). Также начинки могут варьировать от легких овощных, фруктовых, из смеси зелени до рыбных, мясных или грибных. Блюдо характерно для французской кухни, однако считается, что оно пришло от немцев Лотарингии, т.к. во Франции блюдо часто называется киш лорен (фр. quiche lorraine) — по французскому названию Лотарингии.
     
    • Подобається Подобається x 6
  9. lanka

    lanka Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Дякі, вже згадала і зрозуміла, що ось що може трапитися з людьми, у яких практично роздіьне харчування
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    • Подобається Подобається x 3
  11. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    У Львові кіш можна спробувати як мінімум в Пункті, Фешені(там він тіко солодкий) та Кафе1.
     
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    А я ніц не готую. Мої виїдатимуть вмістиме холодильника. Та ну його, вчера після 12-ти годинного робочого дня нічого не хочеться.
     
    • Подобається Подобається x 8
  13. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Напевно стейки на решітці робитиму.. І різотто. Бо ніц більше не встигну. Мушу на спорт ще йти.
     
    • Подобається Подобається x 7
  14. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Тушкувала в неділю кролика. Малому так сподобалося, що тепер просить "зупки з крілика" (виїв юшку, а м"яско залишив). Дитина просить - мушу робити :). Крілика шукати лінь, тому у нас курка тушкована з овочами в сметані і макарони - це для дитини. Для старших поїдачів запечені реберця і молода картопелька.
     
    • Подобається Подобається x 10
  15. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Я також різотто хочу... все ніяк не вдасться зробити.:no:
     
  16. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 8
  17. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Я десь рік збиралася різотто приготувати по усім канонам, і рис спеціальний купила, і вино і бульон - приготувала, було дуже смачно, але стояти 15-20хв не відходячи біля плити весь час помішувати і підливати рідину то мене вкур.....ло:shutup: і більше я різотто не готую, краще його десь в кафе замовлю:cowboy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    А не було різотто по канонам, був лінивий:) Відварений майже до готовності басматті, підсмажена цибулька, багато помідорок, перчик, цвітна капуста на оливковій олії - і все разом хвилин 7-10 з часничком та рисом при накритій кришці на пательні притомилось.
    Може бути - і рис розсипався, і соковито, і на ніч неважко.
     
    • Подобається Подобається x 7
  19. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Такий рис з овочами я також готую, ще люблю туди печериць порізати і перцю червоного.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Головне в рисі..біле вино..спробуйте. Я готую рис з добавляннія вина (білого сухого) обовязково заливаю його гарячою водою перед тим як ставити на вогонь, а замість солі...сіль з спеціями, багато моїх подруг використовують "Магі", або "Галіну Бланку"
     
    • Подобається Подобається x 3
Статус теми:
Закрита.