Приготування до весілля

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Sashen’ka, 5 Листопад 2007.

  1. Горобчик

    Горобчик Well-Known Member

    Відповідь: Приготування до весілля

    Мені дуже подобався процес запрошення на весілля. По Львову ми ходили з нареченим, а по селах їздили з дружками. Нам спочатку страшенно хотілося солодощів, а в першій же хаті нам запропонували чебуреки, то ми з дівками носом покрутили, ото думаємо варяти - нам цукерок подавай!!! Після 10-ї хати солодощів і вина нам хотілося повернутися за тими чебуреками.
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: Приготування до весілля

    Я тут ще обдумую таку немаловажну деталь як перший танець.
    Я до класичних танців не дуже, та і наречений також, ми в основному "буґі-буґі" на дискотеці танцюємо :dance:
    А Ви будете брати декілька уроків з хореографом? Бо ми б дуже хотіли.. Можливо можете когось порадити.
     
  3. Горобчик

    Горобчик Well-Known Member

    Відповідь: Приготування до весілля

    Так же на форумі є танцюристи
     
  4. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Приготування до весілля

    Ага ....я сама хореограф ..а нареченого в зал запхати ніяк не можу ....але нічо ...він віддягує. то я його потім на цілий день там закрию....а для любитилів бугі-вугі, пошукайте на ю-тубі ...там є перший танець з приколом:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. S-Irine

    S-Irine Well-Known Member

    Відповідь: Приготування до весілля

    Хм-хм...
    Я вже другий рік займаюсь підготовкою молодят до першого танцю:o
    Людям подобається. Якщо цікавить, звертайтесь...
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. Marya

    Marya Well-Known Member

    Відповідь: Приготування до весілля

    Оголошення застереження! :cool: Абись не потрапляли в таку халепу як я!!! :agree: Стикнулась з проблемою яка називається ПЕРУКАР! :beee: Домовилась ше після Паски з перукаршею на весільну зачіску і на макіяж, в червні (як вона сама і казала) зідзвонилась з нею і знову ж таки домовилась на серпень на пробну зачіску! А тепер стикнулась з халепою шо виявляється я в неї не одна і їй тре зробити ше одну зачіску від якої вона не може відмовитись і про яку вона "геть чисто забула" :crazy: А я тепер сиджу і парюсь бо та година шо вона мені сказала мене геть чисто не влаштовує :sad: і я така розстроєна шо просто словами не передати! Вот незнаю шо маю робити :no::no: Я в трансі, до весілля ше зовсім мало часу!

    Для тих хто домовляється з перукарями: ДОБРЕ ДОМОВЛЯЙТЕСЬ ШО ВИ МАЄТЕ БУТИ В НЕЇ ОДНІ або покрайній мірі хоть вас хай попередить, шоб не зробили вам такі сюрпризи як мені!
     
  7. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Приготування до весілля

    Не знаю ..як хто ..я вже пошвидше хочу весілля:)

    От зараз зайшла в ступор. На завтра маю остатосно принести музику, яку б хотіла чути на відео. А скільки тої музики? ну ...вибрала я пару своїх супер-пупер пісеньок, почала вслуховуватись ..а там слова ...явно про розлуку, і т.д.

    А ті, які з гарними словами ....ті такі повільні ...що під то відео мона буде заснути ....
    Маю 3 "коронні" пісні ...а далі напевно покладусь на відеооператора ....А може хтось щось порадить?
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Приготування до весілля

    Повертаючись до теми запрошень на весілля. Сьогодні побачив таке запрошення, яких не бачив досі! Не буду багато говорити — дивіться самі:
    http://www.vimeo.com/1507274
    P.S. Хто не зрозумів суть — можу перекласти своїми словами, але по-моєму і так ясно. Доречі таке ж можна і набагато дешевше зробити за допомогою фото!!! Кому цікаво — пишіть, зробимо ;)


    Ти може озвучиш ті три? Взагалі продивись в моїх слайдшоу прикольні імхо саундтреки. По тексту стараюсь щоб ок було (а ще краще дез тексту взагалі).
    Ще варіант - щось латиносів взяти (в нас же ніхто не розуміє)... Ну наприклад Shakira - Moscas En La Casa - музичка гарна і слів не розбереш :)
     
  9. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Приготування до весілля

    Гарні ідеї витають в повітрі ..я якраз в номері Майже Одружені читала про такі запрошення...:haha:)))))) мда ....короче, підкинув ти мені ідейку...:) треба буде всім записати диск спогад про весілля:) якщо мої рученьки до того дійдуть:)


    Щодо пісень ...Латиносів я не боюсь ....хм . а щодо не розуміють, то не скажи ..от Іспанка все б зрозуміла:) а ще, я вже на перший танець аибрала француську пісню ..а потім мені її як перевели .....

    Шакіра --це супер ....але в мене власне проблема з тим романтичним ...а я хочу драйвове:haha: а-ля Крихітка Цахес.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Inkiss

    Inkiss Well-Known Member

    Відповідь: Приготування до весілля

    Я от зараз заслухуюсь електротанго Gotan Project і Bajofondo, наприклад. Ну, але тоді треба танцювати танго :))
    В нас на перший танець був вальс з ''Мій лагідний і ніжний звір'' - без слів, трохи затривожний правда... але дуже вже мені подобається. І тепер він в мене асоціюється не з фільмом, а з першим танцем :) Мами плакали, як ми танцювали, так музика пройняла. Бо щось солоденьке просто не запамятається, я так думаю :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Приготування до весілля

    неа ...на перший танець я вибрала Лару Фабіан. Танго як танець розглядалось ....але потім я все-таки вирішила танцювати вальс....
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Inkiss

    Inkiss Well-Known Member

    Відповідь: Приготування до весілля

    Як на мене, в весільній сукні треба танцювати вальс, а не танго - це суто з естетичного вигляду танцю в довгій (пишній або ні) сукні :) Тому що в танго головне ніжки і коли їх не видно - не то...
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Приготування до весілля

    Був я на весіллі, де молодята танцювали перший танець під Metallica
    І їм пасувало і гостям сподобалось. Кожному — своє.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: Приготування до весілля

    Я вже ридаю...Лара Фабіан..я собі то просто уявила..Надійко,в тебе суперовий смак.я от як теж заміж збиратимусь,то перший танець в мене буде під Лару Фабіан:)
     
  15. Inkiss

    Inkiss Well-Known Member

    Відповідь: Приготування до весілля

    Так, звичайно :)
    В нас після "горіла сосна" був Rammstein :ninja:.... і рокотека :dance: Теж веселенько було :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Приготування до весілля

    Порадьте у Львові де замовити смачне солодке на весілля? Особиливо цікавлять панусі, які вдома смачно печуть на замовлення...
    дякую!
     
  17. Marianka

    Marianka Well-Known Member

    Відповідь: Приготування до весілля

    Ну просто супер, дуже сподобалося, оригінальна альтернатива простим відкриткам..:clapping::dance::crazy::radist: Як надумаю виходити заміж напишу вам :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Приготування до весілля

    тут хтось колись питався за те скільки тре часу на прогулянку! Відповідаю з власного досвіду: багато :xaxa: якшо ви робите браму з викупом додайте до часу пів години - запізнення молодого, пів години на вредних дружбів, які не хочуть платити, і 20 хвилин на саме благословення і посадку. ми так рахували шо на пів години на шлюб запізнились :xaxa: якшо ви маєте ше й розписку, так я мали ми ненормальні :no: то додайте до часу коли вона в вас мала початись ше з пів години, стільки ми простояли в загсі на свою чергу, чуть не проспали :ninja: і з того всього ми попали тільки в два місця в будинок вчених і то тільки на сходах і в шевченківський гай, то при тому шо в зал ми спізнились рівно на пів години :confused: і то якби мама з татом не видзвонювали я б ше пізніше приїхала :xaxa: І обов"язково!!!!! обов"язково!!!!! беріть зі собою канапки і воду!!!!! повірте шо може ви їсти не захочете, а от дружки, дружби і відеоператор з фотографом точно захочуть!!!!!:y: а ше таким нареченим які нервуються і кремпуються двадцять грам зранку не помішає ;) Мені явно тре було випити більше :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: Приготування до весілля

    От і ми відсвяткували наше весілля!!!!
    Нарешті появився час всьо детально розказати.
    Зроблю тільки невеличкий вступ - останні 2 тижні були ну дуже важкими... Кожен день зустрічі, магазини, обговорення...:suicide: Боялась шо мій Маркус переедумає :crazy: А фату спромоглась лише за 2 дні до весілля купити :confused:
    Так от - весілля було в неділю 31 серпня. Я дуже хотіла девішнік - тому його ми зробили в пятницю. Я планувала шось розслабляюче - шампанске в джакузі або ще шось... Але з плануванням весілля на планування девішніка не було часу. Тому прийшлося все робити експромтом - замовила столик в Мазосі (супер місце для такої паті), запросила девок і вперед!! Було ну дуже класно!!! Девушки тоже постаралися - купили мені фартушок і пояснили шо то "шоб мужу не було скучно коли я стою у плити" :lol: (фото нижче) і всякі спа-прибамбаси для медового місяця.
    [​IMG]

    Мушу сказати шо в той вечір в їх закладі я була найпопулярніша - половина гостей вимагала шоб я з ними сфоткалась, нові відвідувачі думали шо то в них новий імідж для офіціантів.. Ну а скілки коктейлів ми там перепили :radist: .... аж на 800 гривень!:eek: Ну і потім в такому виді я ще пройшлась до Мілленіуму - я не хотіла, але девки заставили - сказали шо то таке "раз в жизні" і я просто мушу :D:D:D (не подумайте шо я так завжди по Львову прогулююся:D)
    [​IMG]

    А тепер про весілля :)

    Якшо в 2 словах - то все було просто чудово!!! Було гарно, торжественно, казково..
    Були звичайно маленькі "неполадки", але дякувати моїй сімї і друзям все вирішувалося миттєво..
    В нас було не зовсім традиційно (в нас не було ні викупів, ні благословення, ні знімання фати, ні цукорків під церквою....)
    - і по молодого їхала я і "за традицією" на годину запізнилася.
    А поім все пішло швидко - фотографії, церква (церемонія була дуже гарною і вразила всіх), кульки в повітрі, зал, привітання, тости, гірко... Так швидко день пролетів.... Я б із задоволенням прожила цей день ще раз!!
    А потім ми поїхали в готель... Передягне знову ж таки "за традицією" мій брат завіз із машиною на стоянку, добре що сніданок нам принесли "в ліжко". А потім Греція, море і довгожданний відпочинок!!!!!

    Всім, хто готується до весілля, - бажаю успіхів , терпіння і підтримки! Якшо є якісь запитання - з задоволенням допоможу (телефонів купа залишилась). І якщо б Вас переконували що не варто скільки зусиль і грошей заради того ОДНОГО дня - то я вам скажу що той день тому і один щоб вже добре постаратися щоб він залишився прекрасним не тільки в Вашій памяті, але й і у памяті рідних і близьких.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 31
  20. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: Приготування до весілля

    а ми ще готуємось... завтра маємо йти до церкви, всі документи нести, в вівторок їду на закупи! До речі з завтрашнього дня я в відпуску)))