Новорічне та Різдвяне меню

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем sofcja, 10 Січень 2008.

  1. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Взагалі то еклери - це такі собі "підлі" тістечка, що вони або вдаються, або - ні. Пробувала їх пекти разів 5 і завжди одна й та ж картина: одні взагалі не піднімуться, інші - піднімуться так, що ще й дно вгнеться до середини. А в знайомої це - коронний номер. Тут взагалі не стільки від перепису залежить (бо вони в різних джерелах майже подібні), скільки від правильної температури. А цього не можна ніяк порадити, бо кожна духовка має свій "характер". Тут треба вже якось наловчитися. Але якщо вони Вам вдадуться з першого разу - то:radist:.
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Дякую. Буду сподіватися, що мені вдадуться з першого разу. Наші гості теж мають принести десерт, тому можу безпечно експериментувати. :xaxa:
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    А ми не дочекалися завтрашнього вечора й зробили вже нині запечений брі.
    Виглядає приблизно отак
    [​IMG]
    Тільки ми ще зверху дали журавлинного джему з паприкою. Смакота!
    На собі випробували, можна завтра гостям давати. :radist:
    Правда, для гостей ми до цього ще додамо виноград і зелені яблука.
    У нас воно виходить досить недорого. Розкажіть, скільки би то в Україні коштувало.
    Для цього треба листковане тісто, сир брі (великий), дві столові ложки джему з журавлини і чайна ложка паприки. Нам це винесло десь 15 доларів, може, й менше.

    А еклери мені вдалися! Тільки один, що був у кутику пательні припалився, а решта - і підросли, й гарні рум'яні такі... :radist::radist::radist:
    Люблю, коли щось роблю вперше і це приносить задоволення. :o:dance::dance:
     
    Останнє редагування: 31 Грудень 2008
    • Подобається Подобається x 7
  4. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    В нас напевно дорожче.....дивлячись скільки сиру в вас пішло.....
    тісто листове ( 0.5 кг)=1дол.
    джем-2-3-дол
    А сир....200 г приблизно 20дол....хоча є різні.виробники...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Curly Xena

    Curly Xena Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Підлі-підлі :aggressive:- я знаю, що ще до них треба давайте реально хороше масло, а не те , що у нас продають. колись (років 15 назад - вдавалися), зараз - не дуже. І лише на домашньому маслі вийшло так як колись - (духовки різні).
    в мене на НР свинина печена в пиві (рецепт для таких лінивих як я), салат з куркою, гранатом та горіхами, салат ананаси з сиром, олів"є- лайт (без картоплі - і то чоловік винендзив), креветкове м"ясо з чорносливом (теж йому, ненажері) і ще дрібні закуски (ікра, сири, рибки різні, бурячки, капуста, морква кор ітд). З солодким - оскільки я зараз нагла і лінива :D - то торт мозаїка (банан, інжир, суш. вишня, родзинки, горіхи, фініки, курага, суш. ананаси, шок. бісквіт, галярети + бита сметана) - ви певно всі таке щось подібне робили та ще більш лінивий варінт - готові коржі (якісь не сильно дубові :D) + перекладання - бита сметане з туш. яблуками+звіху шокалад - сильно лайт варіант :D
    На Різдво схалявити не вийде ;)
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Нічого собі халява!:):y: От я роблю дійсно халяву: м"ясні рулети від чоловікового Дн вже розморожуються,цукерки куплені, фрукти-сухофрукти йду купувати, є три види риби і три види сиру,оливки, ще залишилась ікра, збацаю якийсь салатик і тортик на скору руку - і геть із кухні!:radist: З наступаючим!:radist: Все, пішла попрацюю
     
    • Подобається Подобається x 11
  7. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    а я рахзую еклери найпростішими за виконанням. жодного разу не було такого щоб не вдалися. якщо не піднялися - низька температура, рано відкрили-впадуть, якщо сильно кутики піднімаються- за гаряча духовка. і перепис там елементариний. мій рецепт є в розділі що готуєте, десь на початкових сторінках., адле япереважно роблю маленькі - профітролі.

    а на НР столі: канепе ікра+риба, сир з плісінню і інші тверді сири, мясна нарізка, фаршировані яйця, заливне, салат з крабами і бол. перцем, оливки, форель запечена, штолен.
    на 1 січня + крученики та грибова юшка.
     
    • Подобається Подобається x 7
  8. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Ого! СОФІЯ -СОНЯ, то шось на Вас не схоже:D:D:D.
    А я чесно кажучи вже на їжу не можу дивитися: два Миколая, різдво, мій день народження (два дні)... Я вчора зробила два торта, сьогодні зроблю гуску, потушу квашену капусту до неї, кнедлик, трохи закуски і всьо:8:.
     
    • Подобається Подобається x 6
  9. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Kasia а шо за салатик з бол.перцем,дуже люблю перець і з ним салати.
     
  10. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    краби+яйця+сир+болг перець+кукуруза
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Злата

    Злата Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    а як Ви кнедлик робите? раз пробувала не вийшло, а чоловік просить
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Ну, в нас сир на 200 г коштує 5-6 дол. А великий, грам на 500, коштує 11-13 доларів. Можна й дорожчий знайти також. Іноді на знижках він буває навіть за 8-9 доларів.
    Листкове тісто і так усе не використається. Як і джем. :o
    Але все одно такий сир якось надто дорого коштує. :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    В нас вони продаються готові в багатьох магазинах, треба тільки порізати на порційні шматки і на парі підігріти. Можна і самому робити. Звичайне дріжжове тісто, не солодке (якщо ми про один і той самий вид кнедликів говоримо, бо у словаків їх дуже багато різних, це для них - як для нас картопля), формуємо або круглі або продовгависті. Ставимо велику каструлю + 1/4 води на вогонь, зверху марля резиночкою закріплена (або спеціальна така штука металева з дірочками для готування на парі) , на неї кнедлики, зверху накрити глибокою мискою. 15-20 хв і кнедлики готові.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Колись мені бабця ще казала, що важливо теж, аби цукор був добрий, не лише масло.
    Мені сподобалося робити еклери. Дуже просто і так красиво... Тепер буду робити частіше. Раніше не наважувалася саме тому, що мене налякали тим, що може не піднятися. :o
    І я так кажу. Як прочитала, що Curly Xena готує, то подумала, нічого собі, то ж на скільки осіб таке прийняття.
    У нас буде картопляне пюре, замість запеченої цвітної капусти, свинина під камембером, брі в тісті. Гості мають принести якийсь салат і десерт. Ну, і ще мої еклери. То все.
    Якось ніколи не мала схильності до роблення забагато страв. Якщо має прийти багато людей, я готую за правилом "не більше однієї-двох екстрастрав", і то, це в основному холодні закуски радше.

    Мені цікаво, як почуваються дівчата після таких приготувань? Мені би вже ніякого свята не хотілося.
    Я он від запікання цвітної капусти відмовилася саме тому, що буду вдома аж о 7.30 вечора. :confused:
    З майонезом?
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Лілю, то Ви робили еклери за тим рецептом, що вчора було посилання(англ.)?
    І ще : яку давали температуру?
    Завжди дивуюся, чому у нас в кафе такі суперові еклери, хоч там продукти використовують звичайнісінькі:confused:?

    Тепер Ви належите до тієї половини жіночого населення, котрим еклери вдаються:radist::D!
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    За оцим переписом
    http://www.cooks.com/rec/doc/0,1713,147188-241205,00.html
    Скажіть, якщо треба переклад.
    Ще знайшла тут. Мій перепис схожий, тільки крем не такий.
    http://kulinaria.nnm.ru/_desert_na_novyiy_god_zavarnushki_v_inee
    І крем зробила такий, як за посиланням, правда, не з білим цукром, а з коричневим.
    Ще думаю зробити шоколадну поливку, але не знайшла такого, що мені подобається поки.

    Як на мене, то перепис справді дуже простий. Правда, я їх великими зробила. :crazy: Наступного разу робитиму маленькі.

    А температура була 400 фаренгейтів, це десь 180-200 за Цельсієм. У мене електрична духовка. Думаю, це теж суттєво.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    так з майонезом. а мені рибка червона вдалася! дуже смачно запечена.
     
  18. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    В нас новорічний стіл кодувався під назвою "Дівочі посиденьки":)
    Салат від Дани в грейпфрутових корзинках - супер!
    Сирна дошка (ементаль,мааздам, брі, камамбер з яблучками, грушами і горішками)
    Спробувала по-новому запекти лосося в соленому тісті (на 600 грам муки 600 грам солі, правда нерви не витримали дала лише 250г солі) -:y::y::y:
    Канапочки з чорним кав'яром і слабосоленою форелькою.
    Різдвяний кекс до Різдва традиційно дочекатися не зміг.:xaxa:
    Салатка з курячими грудками і консервованим ананасом.
    Буквально в останні хвилини пеклися еклери за переписом Лілі Романової - вдалися і начинилися, зникли хвилин за 15 після подачі:)
    Усім дякую за поради і смачні переписи:)
    Готуємось до Різдва разом!?
    Усім господинькам і їх сім'ям бажаю смачних і веселих Різвяних Свят
     
    • Подобається Подобається x 9
  19. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    БУДЬ ЛАСКА! Дайте рецeпт макiвника! Маю намір на Рiздво спeкти, але тiсто хочу сама замісити, а сама ще не робила ніколи.
     
  20. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Ех, не витримала я :). Пекла сьогодні штолен. Запах... на всю хату. Спекла сирний на Різдво і дріжджовий, може достоїть до Йордану.

    Ще мрію про маковий завиванець. Печу з дріжджового тіста, але не дуже мені перепис тіста підходить :sad:.
     
    • Подобається Подобається x 2