З особистих рецептів

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Оля, 23 Листопад 2006.

  1. Оля

    Оля Well-Known Member

    Дорогі форумляночки!

    Ми всі чудові господині і дуже гарно вміємо готувати. Неодноразово наші смаколики є шедеврами виконанням яких варто поділитись не лишень з домашніми а й з рештою світу. Для цього і є наша пізнавально-повчальна тема З особистих рецептів.:girl_dance:

    В цій теми прошу ділитись як своїми так і чужими цікавими переписами. Дописи на кшталт - мені дуже сподобався цей перепис, або я нічого не зрозуміла, будуть видалятись. Такі речі запитуємо у відповідній темі тут.

    Питання, пропозиції, прохання, зауваження, виправлення граматичних помилок - звертаємось до модераторів.

    Наперед дуже всім дякую за розуміння!:girl_dance::girl_in_love:

    Смачного!
     
    Останнє редагування модератором: 2 Жовтень 2014
    • Тупо! Тупо! x 1
  2. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: З особистих рецептів.

    А сверху ломтик лимончика положите - и красиво и вкусно!
    А с горохом будьте поосторожнее!!!!:D
     
  3. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Я конечно догадываюсь в чем тут дело...:rolleyes:
    Но Вы лучше у Умы спросите...может и у ней такие же ощущения были...через три недели...:rolleyes:
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. mavka

    mavka Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    ні, сіє невиносимо! ;)

    чекаєш рецепт салатику, що піднімає сили, чи дух ;) (з афродізіаками, приміром, - знаємо, що є на форумі народ, кому це треба щодня ;) в силу життєвих переконань) , а дістаєш натяки на прекрасний Умин стан. Ох... ;)
    (пригадую, в тому стані у мене була така кондиція, що лікар казав, що моя вагітність загрожувала мому життю, ці запахи всюди, ця їжа противна...багато-багато місяців в лежачому стані в приймати лиш пів-горнятка манної каші на день і все...:sad: )
     
  5. Відповідь: З особистих рецептів.

    Вот видите, сразу и есть расхотелось... :)

    Салат, который поднимает силы и дух - какой угодно, только со свежими огурцами, которые режешь самостоятельно. Можно сам салат и не есть, главное - огурцы резать... :) :)
     
  6. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Зробила позавчора такий салатик. Береться пучок редиски, пів-головки середньої цвітної капусти і 2-3 суцвіття капусти броколі. Це все дрібненько ріжеться (капусту ошпарити окропом, але не варити), дорізається цибулька, багато зелені, солиться, перчиться і заправляється майонезом. Салат робиться довго (бо все треба дрібно різати), але воно того варте.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Фруктове тістечко


    [​IMG]

    Склад: На 12 персон. 600 г борошна, 250 г вершкового масла, 3-4 сирих жовтки, 0,5 склянки сметани, цедра одного лимона, 0,5 чайн. ложки соди. Для начинки - фрукти з компоту чи варення. Для білкової піни: 3-4 сирих білки, 200 г цукрової пудри, ванілін.

    Приготування: Вершкове масло перемішайте з борошном, додайте соду, ретельно розітріть з цукром і цедрою одного лимона жовтки, сметану. Замісіть тісто. Якщо воно вийде занадто густим, влийте в нього 2-3 ст. ложки холодної води і покладіть на кілька годин у холодильник. Потім злегка вимісіть, розкачайте тоненько, наколіть виделкою в декількох місцях і за допомогою звичайної склянки чи чашки виріжте кружечки. Добре розігрійте духовку (приблизно до температури 240 градусів). Лист змастіть жиром , чи використовуйте спеціальний папір для випікання. Викладіть на лист кружечки і випікайте до напівготовності. Збийте міксером яєчні білки, цукрову пудру і ванілін у круту піну. Викладіть її за допомогою кондитерського шприца по краях кружків і знову поставте їх у духовку. Доведіть до готовності, поки тісто не зарум'яниться і не пропечеться. Перед подачею на стіл викладіть в центр тістечка фрукти з компоту чи будь-яке варення, що є в дома.

    Час приготування: 1 год.
     
  8. mavka

    mavka Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Олю, а чи не настав час перед Святом усіх жінок усіх народів подати чоловікам, котрі збираються накрити для коханих вишуканий стіл кілька особливих Ваших рецептів. Хай би потренувалися у приготуванні, поки є ще кілька днів.
    Але, чур!, ніяких котлет, борщів, чи помпезних новорічних фаршированих птахів. ;) Це щось невимушене має бути, як саме свято!
    :) якісь жаб"ячі лапки в домашньому майонезному соусі... Чи делікатна спаржа, але така, як Цезар любив коханих вгощати... вертикально відварена (не дай Боже переварена), тоді опущена у воду з льодом для збереження чудного кольору, смаку та аромату і подана з масличком... можна легенько підсмажена і посипана сухариками. Або з Голандським соусом. Це легко робити. Три жовтки розігрівають на паровій бані помішуючи. Тонкою цівочкою підливають до них приблизно 150 г розтопленного вершкового масла . Додають чайну ложку лимонного соку, сіль і, помішуючи, зсувають з вогню...

    якесь біле вино на стіл ... яке ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Мавко, із задоволенням, але мені нині настрій попсував один форумлянин - не хочеться нічого й писати. :sad:
    Хоча це на інших мужчин не розповсюджується...;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. mavka

    mavka Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Олю. Чи не шкода Вам буде, як отих от нас бідних царівен-жабок Іванки-царевичі будуть бульбою смаженою пригощати...? ;) адже нам тільки скажи загадково: " Сьогодні на вечерю террін із Фуа Гра з салатиком "мікс"..." І очка наші захоплено відкриються, захват з них виливатися буде правдоподібний.. "Свято прийшло!"... :)

    І навіть найзатятіша членкиня-феміністка Партії зелених не буде сердоболіти за долю нещасних гусок. ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Я страшенно люблю фуа-гра, ми навіть вдома готуємо! Тільки я лююлю з овочами.
     
  12. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Перечитала гілку, і щось мені від вигляду того пирога зі шпротами аж зле стало. Думаю у львівському форумі більше б львівської їжі пропагувати :)
    а то ще скоро і борщ з кільки почнемо варити під впливом форуму :D

    А стосовно рецептів до празднічка березневого, то скидайте пліз, я своєму коханому мужу роздрукую, як посібник - якраз на 3 дні вихідних буде чим займатися йому :D
     
  13. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    а де купуєте? свіжу? морожену?
     
  14. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.



    Мавко я зрозуміла що Вам хотілося чогось іншого, ніж смаженої бульби. :) Ось маєте: ;)



    Roasted Red Snapper with Cherry Tomato Salsa.


    INGREDIENTS:

    2 tablespoons olive oil
    2 tablespoons chopped fresh basil
    1 tablespoon fresh lime juice
    1 cup small cherry tomatoes, halved
    1/3 cup chopped red onion
    1 teaspoon minced jalapeno chili with seeds
    1 teaspoon honey
    4 (4 ounce) fillets red snapper fillets


    1.Preheat oven to 400 degrees F. Whisk oil, 1 tablespoon basil and lime juice in medium bowl to blend. Transfer 1 1/2 tablespoons dressing to small bowl and reserve for fish. Mix remaining 1 tablespoon basil, tomatoes, onion, jalapeno and honey into dressing in medium bowl. Season salsa with salt and pepper.

    2.Lightly brush small baking sheet with oil. Sprinkle both sides of fish with salt and pepper. Arrange fish on prepared sheet; brush with reserved 1 1/2 tablespoons dressing. Roast fish until just opaque in center, about 10 minutes. Transfer fish to 2 plates. Spoon salsa alongside and serve.
    Yield: 2 servings


    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Ivan

    Ivan Guest

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Ой, Олю, оце якийсь час не був на форумі, а як тебе щойно побачив, то одразу задав, що давно вже борщу не варив. Завтра ж наварю знову! :D :D :D
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Червоного, чи знову якась бабка бродяча нагородила тебе щавлем консервованим? ;)
     
  17. Ivan

    Ivan Guest

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Червоного. Але без сметани на сковорідку. Одначе буряк соломкою я остаточно розучився різати - якось вже автоматично через терку на атоми його розпилюю :)
     
  18. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Але ж буряк сирим треш, а тоді спасеровуєш на пательні? Чи перше його проварюєш? ;)
     
  19. Ivan

    Ivan Guest

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Сирим. Мені ліньки ше одну проміжну операцію робити.
     
  20. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Послухайте, краще взагалі той буряк їсти сирим, потертим на терці. Кажуть, що проти кровяного тиску ніц ліпчішого нема. Тре спробувати, нє?
     
  21. Ivan

    Ivan Guest

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Миху, одразу видно, шо тиск не твоя проблема. Людина, яка має цю халепу, пробує все підряд і не кожен засіб кожному помагає. Часом, нічого не помагає взагалі... :cool: