відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна форевер!

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем RubenRybnik, 28 Січень 2009.

  1. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Ми перший день як приїхали на море, то на нашому пляжі валявся мертвий дельфін. Його викинуло хвилями вже не живого, та й вже розкладатися почав. А за пару днів коли йшла до смітника біля моря викидати кульочок, то побачила там його хвіст :sad:. От так в нас захищають природу!
     
    • Подобається Подобається x 7
  2. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Хочу поділитися з вами враженнями від польського міста Катовіце. Коли збиралась туди їхати, то в неті знайшла не особливо цікаву інформацію - мовляв, велике сучасне шахтарське місто, окрім стадіону - нічого цікавого чи вартісного.
    Спробую трохи реабілітувати Катовіце і показати його красу.
    Це вид зі скляного ліфту на славнозвісний стадіон і околицю. Далі, поєднання сучасного зі старим.
    [​IMG] [​IMG]

    Великий комплекс з костелом, богословською академією, гуртожитком, монастирем, хресною дорогою тощо св. Франциска
    [​IMG]

    Вивіска центру кінематографії: 2 зали кінотеатру, в яких цілодобово і безкоштовно можна переглянути старі і сучасні польські фільми, а також величезна фільмотека, матеріали якої можна дивитися у залах на комп"ютерах.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 22
  3. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Нічні Катовіце, краєвид з 27 поверху.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 24
  4. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Фотозвіт про відпочинок в Криму
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 35
  5. Юлія@

    Юлія@ Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Почитала я тут, попереглядала - ХОЧУ НА ВІДПОЧИНОК !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:girl_spruce_up::girl_spruce_up::girl_spruce_up::girl_spruce_up::girl_spruce_up::girl_spruce_up::girl_spruce_up::girl_spruce_up::girl_spruce_up:
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. марі177

    марі177 Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    і я так хочу на море:girl_cray::girl_cray::girl_cray:а мій ненаглядний ніяк не визначиться коли і куди.як мене все дістало.напевно в мужиків при такій спеці мозги розплавляються!:girl_haha::girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Це наш Крим. Ми були на мисі Тарханкут біля Євпаторії в Оленівці на базі "Золоте руно". Усе було надзвичайно гарно!!! Чистеньке море, до якого 15 хв. повз лиман, пісочок, територія бази озеленена, є дитячий майданчик, басейн, мангал, гойдалки для відпочинку, на прокат вінд-серфінг і ровери, смачна їжа, приємний персонал, дешеві ціни!!!
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 35
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

     
  9. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Чарівний Відень.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 21
  10. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Юлія@

    Юлія@ Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    ВСЕ !!!
    Вговорила.... ЇДЕМО НА МОРЕ !!!!!!!!!!!!!))))))))))))):girl_claping::girl_smile::girl_claping:
     
  12. Зая

    Зая Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Щирі вітання:girl_claping:
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

     
  14. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Сама назва теми підштовхнула мене до допису - я бачила місце проживання Роксоляни:girl_smile: - гарем у палаці Топкапе у Стамбулі.
    Не можу описати як це - побачити це легендарне місто на межі Європи та Азії. Я з дитинства зачитувалася Роксоланою Загребельного, тому водила чоловіка за руку по знайомим з книжки місцям - Ая-Софія, Топкапе, Ат-Мейдан... Навіть піраміди чи Колізей не справили чомусь такого враження як Стамбул, можливо тому, що ми гуляли по місту самі, без автобуса екскурсійників:girl_smile: Знайшли російськомовного турка, який нас возив по місту, купа вражень.

    Фрески із зображенням Христа у Мечеті АяСофія, якій 1550 років. спершу це була церква, потім мечеть, зараз відкрита для відвідувачів. Гарний прояв толерантності для усіх віруючих.
    [​IMG]

    Голуба Мечеть
    [​IMG]

    Колона Голубої мечеті у порівнянні зі мною...
    [​IMG]

    Можливо це праправнучка Роксолани...
    [​IMG]

    Вид на Голубу мечеть з вікна мечеті Ая-Софії
    [​IMG]

    Вид на Босфор з тераси палацу Топкапе - тут стояв султан і дивився з якого боку нападе ворог:girl_smile:
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 31
  15. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    А це мій фотозвіт про відпочинок в Катранці (170 км. від Одеси. По дорозі двічі перетинали кордон з Молдовією)
    От в таких будиночках ми жили:
    [​IMG]

    А це місточок через лиман. Там постійно можна було полюбуватись чаплями, пеліканами, дикими качками або за бажанням порибалити
    [​IMG]

    Ну і звісно ж, трошки моря:
    [​IMG]
    [​IMG]

    Моя маленька моделька:
    [​IMG][​IMG]


    Чула різні відгуки про Катранку... А мені сподобалось!!!
     
    • Подобається Подобається x 40
  16. Юлія@

    Юлія@ Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Ну все !!!
    ЇДЕМО !!!
    Всім па-па, коли приїду про все розповім !!!
    УРА-А-А-А-А-А...................................... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!))))))))))))):girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 10
  17. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    А ми вчора повернулися з Пластового Табору Пташат для діток від 1 до 6 років, який проходив у Яремче!!!
    Це краєвид з вікна
    [​IMG]
    Музична ватра
    [​IMG]
    На Пруті
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    На Скелі Довбуша
    [​IMG]
    Котик з кольорової солі
    [​IMG]
    Сімейний театр
    [​IMG] [​IMG]
    Заняття у басейні
    [​IMG]
    Яремчанський водоспад
    [​IMG]
    Не можемо дочекатися, коли поїдемо на наступний розвиваючий сімейний табір до Розлуча!!!
     
    • Подобається Подобається x 35
  18. Юлія@

    Юлія@ Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    МИ ПРИЇХАЛИ !!!!
    Відпочили суперово!!! Донечка щаслива !!!
    Чекаємо наступну відпустку !!!:girl_claping::girl_spruce_up::girl_claping:
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Фотозвіт з Поморія.

    06.15. Пью кавусю на терасі і зустрічаю сонечко
    [​IMG][​IMG]

    Пляж
    [​IMG][​IMG]

    Будинок, в якому ми жили
    [​IMG][​IMG]

    Крабік:)
    [​IMG]

    МОРЕ!!!

    [​IMG][​IMG]

    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG]

    Захід сонця на пристані

    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 44
  20. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Красуня а ти де????
     
    • Подобається Подобається x 1