відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна форевер!

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем RubenRybnik, 28 Січень 2009.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    ех... я б теж поїхала пізніше чи раніше.. але так як сама студентка - зараз сесія, у вересні - навчання:)
     
  2. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Студентка???:eek:завжди уявляла вас...тебе....жіночкою років за 30:shutup:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    ну мені 20 насправді:girl_spruce_up:
    то напевне через те, що люблю розсуждати як стара... ще й використовувати діалекти:girl_haha:
    треба фотку виставити:)
     
    • Подобається Подобається x 7
  4. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    бігом!!!!:girl_mad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Дівчата, а що, справді у вересні можна діткам спокійно у морі купатись і вода ще тепла?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Ми їздили 2 жовтня в Туреччину море було супер тепле і погода люкс, до того ж людей мало
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Пропонують путівку в Крим,в Саки. Якщо хтось відпочивав порадьте чи варта їхати туди з однорічною дитиною?
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Ну з однорічною взагалі не радять так далеко їздити. І сервіс там не дуже (звичайно залежно від закладу). А взагалі ще залежить чим Ви збираєтесь їхати і чи будете купати дитину в морі, а також зміна харчування, інтенсивне сонячне випромінювання (а для такої маленької дитини важко підібрати сонцезахисний засіб). Власне через велику к-ть нюансів і не радять змінювати клімат та інші умови. І якщо їхати то треба мінімум на 20 днів, бо перший тиждень дитинка тільки буде адаптуватись.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Дівчата підкажіть будь-ласка хто з Вас користувався послугами WizzAir: що це за компанія?наскільки їй можна довіряти?де вона знаходиться у Львові?скільки коштують повністю їїх додаткові послуги крім тарифа?:girl_smile::girl_smile::girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Nanaya

    Nanaya Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    А хтось у Чорногорію їздив автобусом, які враження? і скільки часу реально їхати туди?
     
  11. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Користувалась моя подружка-літала в Київ.Була задоволена.Білет їй обійшовся дешевше,ніж поїзд (але це за умови бронювання наперед-за 1-2 місяці)Літають вони ,поки,ільки в декілька міст.Їх сайт,здається wizzair.com.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Ми їздили автобусом.Причому,коли їхали туди,вийшла якась накладка і нас посадили не в автобус,а мікробус (такі,як маршрутки)Це звичайно було жахливо.Ми з чоловіком високі,ноги впирались в сидіння перед нами,спинки не відкидались,була спека ще й водіїї наші їхали в Чорногорію вперше і заблукали.Разом зі всіма пригодами і зупинками,дорога зайняла 32 години.Зате назад ми вже їхали в комфортному автобусі і ,в порівнянні з бусиком,я дороги майже не відчула-весь час спала:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Nanaya

    Nanaya Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Мої знайомі літали в Симферополь через них, дуже задоволені:girl_smile: Квиток їм обійшовся шось до 40 грн., попали на акцію, але замовляли за пів року і самі ще не знали полетять чи ні, а таку можливість втрачати не хотіли:girl_cool:



    cherepashka, а нас тут лякають, що дорога дуже важка і страшна в плані перевалів, це так?
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    так. дорога в Чорногорыю не з легких. просто краэвиди шикарні, але страшнувато.головне, щоб водій не гнав та й все.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    На рахунок страшних перевалів-все залежить від Вашої перестрашеності :) В нас знайомі їздили в Болгарію,а потім розказували,яка там страшна дорога -перевали,цигани :girl_haha: Для мене ж там нічого страшного не було.Дорога в Чорногорію справді може налякати.Але водіїї автобуса професіонали,тому потрібно заспокоїтись і милуватись краєвидом-такої краси я більше ніде не бачила-величезні,глибокі каньйони,скелі,а потім-море,до якого ви будете спускатись,петляючи,десь годину...Краса!!!
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    не знаю, куди написати, але то певно теж Мандри. як ми мандруємо до Тернополя, то все відвідуємо ресторан Старий Млин. Ось так там подають зупку щавльову в Млині.
    це дуже смачно, хлібчик в печі запікають, боки підпікаються - яка то смакота!!!!!
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 12
  17. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Kasiu, наганяєш апетит всім?!!!я таке їла в ресторанчику у Вільнюсі, але там в запеченому хлібі подавали грибову підливу,мням-ням:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Минулого року намагалася купити квитки в Крим. Там тільки через інтернет їх можна придбати, чому я не дуже довіряю. Тому купувала квитки на поїздє
     
  19. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Дівчатка а хтось з Вас був в Солотвино на соляних озерах. Якщо так розкажіть що і до чого. Махнули б мужом на вихідні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    грильяжка,тут вже писали СХВАЛЬНІ ВІДГУКИ про Солотвино.Спробуйте пошуком скористатись.:girl_curtsey:
    http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?p=438340#post438340
    отутечки с 250 посту починаючи)))
     
    • Подобається Подобається x 2