"103" Хворіє дитина. Поради.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем нталька, 19 Липень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    раджу дуже Ірину Гузар - поліклініка на Бандери!
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    А можна координати?
     
  3. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    у нас теж підозрювали мононуклеоз. По симптомам так, але по крові - ні. Тому все ж вирішили, що не мононуклеоз.
    Тобто все ж аналіз крові був основним.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Лікар з інфекційної мені пояснював, що мононуклеоз буває різний, у нас - симптоматичний, а мононуклеарів може і не бути за його словами. Не знаю, трохи сумніваюсь, бо нам вже колись так лікували пієлоектазію антибіотиками і лікарка,щоб себе виправдати, діагноз назвала "пієлоектазія,латентний перебіг" (прихований), хоч там не тре було ніякого лікування.
    Щодо поносу, то напевно він є наслідком антибіотиків і той самий лікар приписав тільки симбітер, але за 4 дні жодного результату, та ще й ацетон не спадає. Здається мені, що ці явища пов`язані між собою, але лікар зацікавився тільки ацетоном і пропонував знову капельницю. Я наразі дала малій ніфуроксизид, п`є багато, по-трохи підливаю їй боржомі до чаю, бо інакше не хоче. Ще навідаюсь сьогодні таки до дільничого, хоча не думаю, що він щось корисне порадить.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Краще замість симбітеру давайте дитині лінекс або біфіформ, вони принаймні зареєстровані як лікарські засоби.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    а я би ніц з того не давала взагалі
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Я собі згадала ще один смптом - хропіння вночі, моя так хропла, що було чути з іншої кімнати. І ще у нас був висип, тому перше і діагностували скарлатину, але висип раптово зявився і дуже швидко щез.
    А у нас знову вуха, мала плакала вночі. Ми тиждень з соплями і напевно вже перейшло на наші проблемні вушка:girl_smile: знову починаються мої походи до ЛОРів...
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    то вже подзвоніть в поліклініку запитайте години прийому...
     
  9. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    І в нас було хропіння, з нього все й почалося,але всі казали, що це через алергічний набряк слизової носа, виявилося, що зовсім не алергічний. Але висипу не було, а він при мононуклеозі з`являється як реакція на антибіотик в 95 %.

    ola-lyola, а ви соплі чимось капаєте? Бо всі лори в один голос кажуть нам капати судинозвужувальні при кожному нежитю, щоб не йшло на вуха, але так не хочеться тим дитину постійно травити...
    Тримайтеся, оla-lyola, надіюсь, це ще не отит і минеться вам без антибіотиків.



    Одрі, думаєте, що після антибіотиків флора може сама відновитися? Мені би теж не хотілося їй того давати,тим більше ефект від них не дуже й помітний, але як розлади травлення, то що робити?
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. katarzynka

    katarzynka Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Шановна Златка, дуже мені шкода, що я на цю гілочку не заходила, не люблю про таке читати, переймаюсь дуже.. Однак, що стосується кашлюку та паракашлюку - на тому зуби з"їла, мали і одне і друге. Якщо дитинка вже місяць кашляє і приступів задишки не має то це паракашлюк, якщо ж приступ кашлю затяжний, дитинка вдихає і не може видихнути це кашлюк. Моя мала , коли їй було 3 міс. отримала паракашлюк в подарунок із щепленням АКДП. Лікувала я її рік, вона бідесенька усі можливі процедури проходила. Діагностувати цю хворобу можна лише взявши в певний період хвороби, у лікарні посів із горла. Шанси висіяти невеликі, оскільки наші лікарі в перші тижні хвороби ставл. станд. діагноз бронхіт, трахеобр, або абстр. бронхіт. А ось синок минулого року мало не помер. кисневу маску тричі в лікарні ставили. Після лікарні лікар так і сказала - це не лікується , можите попробувати літаком політати, або до коней. Протягом 2 тижнів ми зранку (не 8 год) - 5.30 - 6.00 ми приїжджали на село до коней в маленькій стайні, в якій містилися тільки 2 коней ми проводили близько 1 години часу у закритій стайні. Після таких процедур малий кашляв ще десь з тиждень і все, Богу дякувати. Потім решта дня виключно на вулиці в тіньку, в жодному разі у дома , оскільки пил та відсутність свіжого повітря спричинюють кашель... Також дуже корисно в соснові ліси, але в нас такої можливості не було., можна на озеро поїхати там від води вологе повітря, теж корисно. Тримайтеся, ми з родиною за Ваше малятко помолимось і Ви моліться , цей важкий період обов"язково пройде, але зараз треба бути мужніми..:umbrage::umbrage::umbrage:
     
    • Подобається Подобається x 16
  11. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Нам колись кілька лікарів замість лінексу казали давати Хілак. Чомусь казали, що лінекс не дуже вони люблять :girl_crazy: (не питала чому)
    а соплі останніми разами ми звичайним фізрозчином промивали. або морквяним соком часто. хоча на ніч через раз капали судинозвужуюючі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    ДІВЧАТКА...РАДЖУ ВАМ ВСІМ ПРОЧИТАТИ КНИГУ,ЯКУ МЕНІ ВС ВОЮ ЧЕРГУ ПОРАДИЛА СЮЗІ-МЕНДЕЛЬСОН" КАК ВЫРАСТИТЬ РЕБЁНКА ЗДОРОВЫМ ВОПРЕКИ ВРАЧАМ". там дуже гарно розписані всі хвороби дитячі і простудні,кльові поради,спростування забобон і "викриття" брехні педіатрів.
    хто зацікавиться,пишіть мені в ПП,скину на мило книгу.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. katarzynka

    katarzynka Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Нам прописували симбітерн(м) - дорого (на 10 днів минулого року було 160грн),але дуже ефективно; малому пів рочку було після нього в нас жодного дизбактеріозу не виникло, . Щодо лінексу і хілаку теж чула негативні відгуки лікарів. Я носик промиваю аквамарісом або саліном, а лікую звичайнісінкім протарголом (він на травах, замовляється в рецептурному вілдділі аптек і коштує аж 3,75 - зберігати в холодильнику до 4 тижнів часу). А вушко, якщо болить навіть трошка, то роблю компрес із 1:1 горілка і тепла перекип"ячена вода. Можна ще із соком цибульк і водою, теж 1:1, наші знайомі так малому страшний двосторонній отит вилікували, дитині навіть операцію хотіли робити.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    До того не капала, але дуже часто промивала аквамарісом і морською водою, бо була у відпустці. А зараз мала в садку, тому промивала тільки рано і ввечері і от наслідок:girl_sad:
    Були вчора в ЛОРа - є запальний процес у вушку від сопель. Виписали аквамаріс, Віброцил і Отіпакс. Свого ЛОРа слухаю бо їй довіряю, тому капаю все по 4 рази,боюся вже з тими вухами знов на Орлика потрапити.... Але цю ніч хоч спали.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Підкажіть,може в когось таке було: дитина лисіє на лобі,в ділянці ґнейсу:8:. Вона і так не дуже патлата:) ,але різниця помітна. Волосячко стало рідесеньке,як на потилиці,де витирає об подушку
     
  16. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    може кальцыю не хватає
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    В Ярини знов поганий аналіз сечі (лейкоцитів багато), ще й гемоглубін падає - місяць тому був 105, тепер 93. :girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    а ви той гнейс якось забираєте?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Мащу олійкою перед купанням, потім вичісую:confused:. Даруська на ГВ, не хочеться думати, що чогось бракує- вітамінів,чи мікроелементів:no:
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    думаю, що нічого не бракує, просто пушкове волоссячко замінюється постійним
     
    • Подобається Подобається x 5
Статус теми:
Закрита.