"103" Хворіє дитина. Поради.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем нталька, 19 Липень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Sanjka

    Sanjka Загублений

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Дякую Ланочка, ви мене трохи заспокоїли. Стан малого набагато покращився: зменшилися лімфовузли, вночі спить нормально, вдень жвавий, бавиться, тільки їсти ще не дуже хоче, а вибірково. Але напевно я все таки сходжу завтра, щоб ще раз його послухали, бо ще кашляє.
     
  2. Ланочка

    Ланочка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    А кров прийдеться час від часу здавати, бо мононуклеоз (раз були атипові мононуклеари) то трохи серйозне захворювання, яке потребує ще деякого контролю після виздоровлення.
     
  3. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    оооо у нас і без мікроскопів її видно :sad:. Одна слизь...

    А якщо антибіотик дати при вірусі як захист від бактеріальної інфекції? Толку мало буде?
     
  4. Ланочка

    Ланочка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Та якого там толку? Тільки нашкодите. І так кишківник страждає (((
     
  5. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Моя Софія хворіла мононуклеозом,десь так само як ви описуєте.Для відновлення замість вітамінів хороший лікар нам порадив давати дитині щодня натще сирі перепелині яйця а також свіжовижаті фруктові соки щодня,хоча б по півшклянки,і побільше гуляти на свіжому повітрі.
    Щодо кашлю,то,думаю,шо могла приєднатися вторинна інфекція,так як мононуклеоз суттєво знижує імунітет. Я б перездала аналізи в іншій лабораторії і тоді за результатами діяла. гемоглобін 100 то некритично зовсім,особливо в зимово-весняний період,а високі показники ШОЕ у повторному аналізі мене б насторожили.Атипові мононуклеари будуть в крові ше деякий час,то нормально після перенесеної хвороби.
     
  6. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    так, здали ми кров і ось що отримали (дитині 1,4 рочки):
    лімфоцити 48%
    палечкоядерні 7%
    Сегментоядерні 41%
    Звіряла з даними норми для дітей такого віку, то виходить що 2 останні показники вище норми, що свідчить про якусь бектеріальну інфекцію?
     
  7. Sanjka

    Sanjka Загублений

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Дякую Ная за відповідь, але мій Тарас навряд чи буде їсти сирі перепелині яйця. А соки зараз з чого можна видусити? Хіба з апельсини. Я йому даю цілі апельсини, мандарини, яблука, гранати, може це замінить соки.
    При другому аналізі вже не було виявлено атипових мононуклеарів. Цого тижня ще раз підемо аналіз крові здавати (ще ніколи так часто не здавали кров з пальця).
     
  8. Ланочка

    Ланочка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    А лейкоцитів скільки?

    ---------- Додано в 17:45 ---------- Попередній допис був написаний в 17:34 ----------

    Звичайно що можна. Просто стільки апельсинів не зїсть дитина скільки соку вип"є. Та і не знати чи варто.
    Ще моркву можна видушити, горішки давати, банани.Купіть сухофрукти може дитині посмакують.

    А аналіз крові раз у два тижні здавайте, шкода дитину мучити. Добре, що мононуклеари не виявили. Можна здавати слину на вірус Епштейна-Барр (мононуклеоз), але то дорого.
     
  9. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Я теж думала,шо дитина їх не їстиме,спочатку робила гоголь-моголь,розтирала перепелине яйце з цукром чи медом,але то шось не дуже їй смакувало. А потім Софійці подарували гарнюнє малесеньке горнятко,то я спробувала давати з нього,просто вибивала яєчко і давала. Софійку спочатку зацікавив сам процес,ну а яйця перепелині так полюбила,шо на теперішній час вони любимі нарівні з цукорками))) Головне спробувати,там побачите як вам краще. Виздоровлюйте!
    А для чого так часто здавати,шо то дасть?... Ми після мононуклеозу здавали кров десь аж за півроку,все в порядку.
     
  10. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    лейкоцитів 6,7 г/л
    гемоглобін 114
    еритроцити 3,4
    тромбоцити 208
    ШОЕ 13
    еозинофіли 2%
    миноцити 2%
     
  11. Ланочка

    Ланочка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Аналіз крові нормальний, враховуючи те, що дитина перенесла мононуклеоз.
     
  12. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    ви мене напевно з Ная чи Sanjka сплутали? У нас вроді такого не було!
     
  13. Ланочка

    Ланочка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Точно, то в Sanjka дитинка хворіла мононуклеозом. Вибачте. Тим не менше аналіз нормальний. Не варто переживати.
    До речі як там дитина, вже не рве надіюсь?

    тут подивіться референсні значення http://http://www.eurolab.ua/tests/170/172/560/
     
  14. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    ооо після 39,4 напевне всі зарази повиздихували і дитина різко пішла на поправку. В четвер вночі протимпературив, цілі пятницю проспав, в суботу ми вже трошки пішли гуляти а сьогодні як нічого і не було :), тільки ще трошки кал зі слизом але і то пройде :). Дуже дякую за консультацію :girl_in_love:
     
  15. Michela

    Michela New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Моя дитинка вже здорова! Хочу подякувати Всім хто мене підтримував та давав поради...
     
  16. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Кока-Кола при рвоті, та і взагалі хворій дитині? Я і здоровій не даю!!!! да.....:girl_sad: обідно за наших мамів.....
     
  17. Ланочка

    Ланочка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Так, в 2,6 кока-колу це круто.
    Зато не блює.
     
  18. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Взагалі то так знімають ацетономічний синдром. В нюанси, за рахунок чого допомагає не вникала, не мала такої потреби. Але знаю кількох людей, досить свідомих в плані харчування (за звичних умов кока-колу не вживають і тим більше дітям не дають), які уникали таким чином лікарні і крапельниць. На мою думку тут важко визначити більше зло - кілька ковтків кока-коли чи обезводнення і крапельниці.
     
  19. madchen

    madchen Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    А в нашого маленького на дупці біля " самої дирочки"вчора появилась якась червона гулька(типу прища). Думала, пройде, але бачу, що дальше є. Помазала "судокремом" та воно дальше червоненьке... Може хтось знає, що це може бути??? Боюсь, щоб якась болячка не почалась:girl_impossible:
     
  20. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.



    ************************
    Зачинено.
    Продовження теми читайте тут.
     
    Останнє редагування модератором: 15 Березень 2011
Статус теми:
Закрита.