Фотопереписи

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Liliyah Romanova, 1 Січень 2008.

  1. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Фотопереписи

    Кать моя коліжанка робила в четвер перший раз звичайним казала супер скручувалось Бачила такий в нас на Провесні за 10 грн.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Фотопереписи

    Я теж робила звичайними.Файно виходило:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. WEDLADY

    WEDLADY Well-Known Member

    Відповідь: Фотопереписи

    ой, і я завтра, певно, робитиму, бо приїжджають батьки і треба ж чимось здивувати-ладна битись об заклад, що суші вони ще й взагалі не їли:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. La esposa

    La esposa Moderator

    Після того, як ми стали пекти свій хліб і робити самостійно майонез, я почала шукати способи, як ще щось навчитися робити самостійно. Маємо завтра забаву, і я вирішила зробити те традиційне, що роблю завжди на свята – курячий рулет :) Пишу ті пропорції, які я завжди даю, менше чи більше ніколи не робила, тому ділити і ризикувати не наважусь. Сіль і перець кожен собі дає до смаку, я даю на око, тому точної кількості теж не пишу.

    Всього нам потрібно: 3 курячих філе, 2 плавлених сирки, сіль, перець, 4-5 яєць, борошно, вода, приправа, харчова плівка, нитки.

    Отже, я беру 3 курячих філе, ріжу їх на пластини і тоненько відбиваю. Чим більші наші шматочки, тим легше буде загортати.

    [​IMG] [​IMG]

    Посипаю їх сіллю-перцем злегка (вони ж тоненькі), сухим желатином зверху (багато, в 4 рази більше, ніж солі) і трошки приправи до курки зверху. Складаю одне на друге і за той час смажу яйця.

    Для цього беру 4 яйця, борошно, трохи води – і збиваю доти, доки не розійдуться грудочки. Потім даю ще більше води, щоб воно було таке рідке, як, приміром, сік. Зразу всю воду давати не рекомендую, бо важко буде вимішувати. Води треба багато, тоді коржі будуть м’якші і не будуть ламатися. Під кінець треба дати солі, пробувати, щоб було їстівне :)

    Залежно від Вашого діаметру сковорідки, вийде від 6 і більше коржів. В мене вийшло якраз 6, сковорідка дуууууже широка (в мене така, як від ліктя до кисті руки). Вони мають бути такі тоненькі, як налисники. Складаєте їх один на одного, щоб зм’якли, а за той час нарізаєте плавлений сирок (будь-який) тоненько, десь 3-5 мм.

    Викладаєте сирок на верхній корж яйця, так, щоб зверху трошки лишити місця.

    [​IMG]

    Шматок м’яса кладете на рівні верхнього рядочка сиру, якщо шматок замалий, посуваєте і кладете другий. Зверху і знизу має бути трохи видно корж яйця. Тим краєм коржа, який вільний, накриваєте м’яско і починаєте загортати. Готовий рулет загортаєте в харчову плівку, перемотуєте нитками (я вузлів не роблю, незручно :)) і варите в підсоленій воді до години.

    [​IMG]

    Як все звариться, викладаєте в щось пласке (я кладу в широку миску), накриваєте кришкою, зверху ставите щось важке, і так нехай стоїть, поки не вистигне. Я зазвичай кладу дві пляшки з водою.

    Як вистигне, знімаєте плівку, і СМАЧНОГО!!!!!!!


    [​IMG] [​IMG]

    До того всього забула дописати, що начинку можна робити будь-яку - і з горошком, і з кукурудзою, і з твердим сиром, і до яйця зелень давати (то я так люблю, але з домашніх більше ніхто :)) коротше, багато всього можна всередину дати :)
     
    Останнє редагування модератором: 25 Жовтень 2009
    • Подобається Подобається x 17
  5. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Фотопереписи

    В продовження теми про суші виставлю фоторепортаж,як мій коханий чоловік готував їх вчора:Посмажив соєвий омлет,нарізав два види рибки,підготував крабові палички,відварив рис,добавивши в нього соєвого соусу і води з цукром із соє:
    [​IMG][​IMG]
    Нарізав огірки і авокадо.Так як на бамбуковий килимок ми грошей зажали,то водорості розстелив на звичайному кухонному рушничку
    [​IMG][​IMG]
    Виклав рис,трішки капнув на нього васабі,а потім викла рибку,авокадо,огірок і загорнув
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    P.S.смачніших,я не їла в жодному ресторані:girl_flirt:
     
  6. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Фотопереписи

    Ми вчора такі робили!!! смачнющі вийшли! дякую дівчатам з ДП!
     
  7. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Фотопереписи

    Черепашко а як готувати соєвий омлет????
     
  8. meri5

    meri5 Well-Known Member

    Відповідь: Фотопереписи

    На вихідних готувала "курячий рулет" від Irrynka тільки замість курячого філе я використала гусяче. Всім дуже сподобалось. Дякую за рецепт.
     
  9. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Фотопереписи

    УРАААА!!!:radist: Тепер і я навчуся робити суші!!!:radist: Дякую за такий доступний і зрозумілий фотоперепис:girl_claping:! І ще дякую тим хто пояснив де норі купувати:girl_claping:!

    Ато я раніше робила суші в національній інтерпритації :xaxa:sad:замість норі - лаваш:girl_crazy:)... хто не мав з чим порівняти то теж їстивно :ninja::xaxa:
     
  10. Iskra

    Iskra Well-Known Member

    Відповідь: Фотопереписи

    і я приєднуюсь!!! дякую Nati за рецептик!!!! я також спробувала приготувати за ним, але без використання плівки. як начинку, взяла сьомгу холодного копчення :girl_haha: і авокадо. ось, що в мене вийшло :girl_cool::
    [​IMG]
     
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Фотопереписи

    Робила я нині роботу на конкурс, котра в першу чергу завжди є вечерою для мого Ромашка. Забракло мені ще чогось до тої картопельки, тому вирішила зробити йому простий додаток:

    Запечена в беконі спаржа
    [​IMG]

    Складники:
    - спаржа
    - бекон
    -сіль, перець
    [​IMG]

    Все робиться дуже просто.
    Берете спаржу, легенько солите, перчите й загортаєте її в смужки бекону.
    [​IMG]

    Я загортала по дві, можна по три, чи й по одній. Складаєте у форму до запікання й печете протягом 20 хвилин при 200 градусах.

    Витягаєте й подаєте. Я подавала із "картопляними скриньками".

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 8 Листопад 2009
  12. gozefinka

    gozefinka New Member

    Відповідь: Фотопереписи

    Liliyah Romanova зробила сьогодні салатик по ВАшому рецепту, з буряків чорносливу і горіхів. Просто супер. Такий смачнючий!!!
     
  13. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Фотопереписи

    хочу поділитись зі всіма простим рецептом непеченого сирника
    СИРНИК-ДЕСЕРТ "ТРОПІК" /непечений/
    [​IMG]

    Для сирника нам треба
    [​IMG]
    сир, цукор і цедру з лимона не фоткаю - сир і цукор в кульках, а цедра ще на лимоні...

    для сиркової маси
    600 г сиру-творогу
    1 скл сметани
    100 г масла
    1 скл цукру
    2 упаковки желатину
    200 мл соку типу "тропік" /з пачки/
    1 уп ванілі
    1 уп фіксатора до збитої сметани
    цедра з 1 лимона

    1) для "тіста"-основи
    250-300 г смачного пісочного печива
    100 г лікеру або фруктової спиртової настойки /в мене вишні в горілці/
    викладаєм на дно тортівниці, можна поломити щоб краще вляглось і просочуємо алкоголем
    [​IMG]

    2) "для красоти"
    якщо є бажання вкінці сирник заливаєм галяреткою, тому готуємо її наперід - щоб остила поки залиємо. 1 пачка галяретки /я люблю жовту або оранжеву, але на цей раз зелена/ - готуєм по інструкції, але воду зменшуємо на 20-25% - фрукти пускають сік і бувало не застигає.
    [​IMG]

    3) фруктовий наповнювач
    4-5 мандаринок
    2 банани
    1-2 ківі
    банка консервованих ананасів /кружечками/
    все /крім бананів - бо вони чорніють - їх ріжем безпосередньо в сир/ нарізаєм кусочками які хочем потім бачити в середині тортика.

    не забуваєм лишити непорізаними кілька фруктів для прикраси сирника!!!
    [​IMG]

    4) приготування сиркової маси
    грієм сік /до добре теплого не до кипіння/, розчиняєм в ньому желатин. Думаю всі знають, але хто робить перший раз то має врахувати що для розчинення желатину треба сік довго мішати, і в процесі остивання соку далі помішувати час від часу.
    [​IMG]
    всі решта інгрідеєнти перелічені для сиркової маси кладем в комбайн /чи в інший подібний прилад/, вливаєм остивший сік з желатином, збиваєм біля 5 хв. Не забуваєм цедру!:girl_smile:
    [​IMG]

    маєм отримати масу схожу на десерт президент
    [​IMG]

    дальше все швидко - якщо продукти були з холодильника сир почне швидко застивати. Я викладала сир і фрукти шарами, бо хотіла пофотографувати, але краще всі фрукти покласти в сир, перемішати і викласти на підготовлену основу - буде гарантія що сир не розшарується при нарізанні.
    в мене було так
    сир
    мандаринки /вибачте, не встигла сфоткати цей шар!/
    сир
    ківі+ ананаси
    [​IMG]
    сир
    банани
    [​IMG]
    сир

    прикрашаєм сирник фруктами і заливаєм галяретку!
    застине галяретка - сирник готовий!
    [​IMG]
    тримаєм в холодильнику - нарізаєм і знову в холодильник!
    при подачі на стіл знімаєм бортик з форми - так легше різати!
    я все роблю в формі 26 см діаметром і висотою бортика 8 см - як раз на таку порцію!
     
    Останнє редагування: 11 Грудень 2009
  14. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Фотопереписи

    В нас сім'я пиволюбів.Причому любимо не тільки пиво,але й закуски до нього.От мій коханий чоловік вирішив сам приготувати закуски.Вийшло смачно-змолотили все за один день :)
    Ось так він готував белтонг (яловиче м'яско)
    Спочатку м'яcо нарізається продовгуватими кусочками,складається вмисочку і засипається сіллю,перцем,коріандром і трішки цукру.Гарно перемішується і маринується 1 день,час від часу перевартаючи шматочки.На наступний день м'яско розвішується в сухому місці,де і висить до повного висихання (дня 4)Нарізається тоненькими смужками і смакується з пивом :)
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

    Так само готується і м'ясо індички:
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    Сушені кальмари.Тушки кальмарів промити,нарізати кільцями,пересипати сіллю і залишити на декілька годин.Розвісити на шнурку у сухому місці до повного висихання
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

    Наступним кроком буде виробництво власного пива.Завтра вже і почнемо :)
     
  15. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: Фотопереписи

     
  16. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Фотопереписи

     
  17. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: Фотопереписи

     
  18. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Фотопереписи

     
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Фотопереписи

     
    Останнє редагування: 27 Грудень 2009
  20. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Фотопереписи

    а то нічого що м"ясо сире? чи його якось дезенфікують? щось мені страшнувато... А вигдядає то дуже смачно!!!