З особистих рецептів

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Оля, 23 Листопад 2006.

  1. Оля

    Оля Well-Known Member

    Дорогі форумляночки!

    Ми всі чудові господині і дуже гарно вміємо готувати. Неодноразово наші смаколики є шедеврами виконанням яких варто поділитись не лишень з домашніми а й з рештою світу. Для цього і є наша пізнавально-повчальна тема З особистих рецептів.:girl_dance:

    В цій теми прошу ділитись як своїми так і чужими цікавими переписами. Дописи на кшталт - мені дуже сподобався цей перепис, або я нічого не зрозуміла, будуть видалятись. Такі речі запитуємо у відповідній темі тут.

    Питання, пропозиції, прохання, зауваження, виправлення граматичних помилок - звертаємось до модераторів.

    Наперед дуже всім дякую за розуміння!:girl_dance::girl_in_love:

    Смачного!
     
    Останнє редагування модератором: 2 Жовтень 2014
    • Тупо! Тупо! x 1
  2. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    А я похожі їла в дитинстві! дуже таке любила, поки не почала задумуватись про свою фігуру...Прийшлос ьзгодом відмовитись ;)
    Але фарш був трохи інакший.....
     
  3. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    так ви їли фаршировані "гарячі бутерброди"...
    а це рецепт "швидких" смажених булочок...
    "гарячі бутерброди" треба запікати в духовці, а моя страва — до 15 хв, і на пательні... :)
     
  4. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    аааа, ясно...
    Я ще дужу люблю хліб з яйцем і тертим твердим сиром змішати і на 5 хв на вогонь - виглядає не дуже, зате смачно! А ще трошки якоїсь зелені....Це була моя улюблена студентська страва, коли приходиш голодний як вовк, а нема нічого їсти....
     
  5. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    у всіх студентів улюблена страва пов’язана з яйцями.... :D
     
  6. Дімон

    Дімон Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    А я вчора вареники ліпив з картоплею, сиром та шкварками, а інші з вишнями!! смакота :) :) :) :haha: може не в тему, але хотів похвалитися :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Ого! Та Ви молодець! Вишні морожені брали чи консервовані?
     
  8. Странник

    Странник Загублений

    Відповідь: З особистих рецептів.


    Вот и здесь есть кое что:
    http://www.kuking.net/search.htm?key=%E3%F0%E8%E1%FB
     
  9. Відповідь: З особистих рецептів.

    Здравствуйте, Странник!

    Карпа готовить ещё не разучились? :) Напомните при случае! Оченно вкусно было читать... ;)
     
  10. Дімон

    Дімон Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Дякую :)
    Консервовані
    як на мене троха засолодкі вийшли, але так як я солодкого не їм , то байдуже - головне що дружина за 2 щоки уминала
     
  11. Странник

    Странник Загублений

    Відповідь: З особистих рецептів.


    Здравствуйте, здравствуйте!

    А лучше новый рецепт, собственного изготовления, экспромт, так сказать.

    Рыба берется любая, я готовил из карпа, сазана, сома и семги. Нарезаем крупными кусками (уже потрашенную соответственно), обмазываем майонезом, солим, перчим (много специй не надо) и выкладываем в лоток для запекания в духовке.
    С верху засыпаем овощной смесью из грибов, паприки, морковки, капусты броколи, картофиля и, если кто любит, лука (да всё что угодно), предварительно все тоже посолить и по перчить по вкусу.
    Насыпаем равномено майонеза, закрываем фальгой и в духовку.
    Температура - 220гр., время, если с вентилятором, около часа, если без - полтора, следить по готовности картофеля.
    Можно ещё в конце сверху посыпать твердым сыром (мне нравится Российский), и добро пожаловать к столу, так сказать! И не забудьте 3-5 стопочек пропустить, за здоровье повора!
     
  12. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: З особистих рецептів.

    то на гілку з подвигами треба писати :D
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Дімон

    Дімон Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    А то чого??? :)
     
  14. Дімон

    Дімон Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Дякую :) я туди не доходив ніколи :)
     
  15. zet

    zet Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Я поняла что меня смутило в этом рецепте. А рыба не развалится? Потому что, мы точно такой готовили со свининой, только отбивали ее предварительно, а так то же самое...
     
  16. Странник

    Странник Загублений

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Нет, получается очень сочно! Попробуйте, потом расскажите.
     
  17. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: З особистих рецептів.

    якби я такі пироги наліпила, то про це б уже в новинах говорили :D

    подвиг, як не як ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Дімон

    Дімон Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Дякую дякую :))) просто люблю я побавитися на кухні :)
     
  19. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Недавно готувала на вечерю. Може ще й кому сподобається. :)


    Картопля, запечена з грибами. ​


    Навбирану картоплю порізати негрубою соломкою. Посипати вегетою(замість солі), перемішати.Викласти в керамічну, чи скляну глибоку форму. Порізати дрібно цибулю, притрусити. Натерти морквину сиру і теж потрусити на картоплю. Більшу баночку консервованих порізаних печериць (або й можна свіжі порізати) стушкувати трохи на маслі з цибулькою.Вкінці тушкування дати до грибів вершків, або сметани. Все це рівномірно висипати теж на картоплю. Тоді по грибах потрусити ще одну дрібно порізану солодку червону перчину і один дрібно порізаний великий свіжий помідор. І залити все пересмаженими присмаченими вершками. Але так, щоб заливки було до половини, бо буде "збігати". :) Поставити в попередньорозігріту духовку і нехай запікається 40-50 хвилин від часу закипання. Смачного!
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    А я ліплю з морожених, головне ліпити поки вони ше заморожені. тоді виходять не солодкі а кисленькі.