Торти: переписи, поради, питання

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Маруся-мама, 10 Січень 2008.

  1. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Торти.

     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Торти.

    Нарід, а нащо вам ті англомовні слова? Маршмелоу - то зефір.
    Чи то просто з незнання? ;)
     
  3. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Торти.

    Нажаль то не те саме. Там пропорції інакші в приготуванні. Наш зефір не розтопиш так добре як ті цукерки.
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Торти.

    Та сирники теж різні бувають, і в нас чомусь мода завелася на чізкейки, бо то мовляв не сирники. Таки краще писати зефір, ніж маршмелоу. Он навіть ґуґл-транслейт знає, що то зефір. :girl_wink:
     
  5. Аделя

    Аделя Active Member

    Відповідь: Торти.

    в мене та сама історія, мастика спочатку липла до рук, а потім дуже кришилась, я навіть її розкатувала з допомогою харчової плівки.
     
  6. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Торти.

    то руки треба було змазувати маслом, і мити, коли хоч трохи "цукрові" стають, потім знову змазати маслом і продовжити місити.
     
  7. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Торти.


    ага.....на наступний раз буду знати)))
     
  8. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    А рецептик?:)
     
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Торти

    Мені здається достатньо гарний. Цікаво то ви самі робили верхній зефірний шар? чи то щось інше? Мені подобається
     
  10. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Торти

    я хоч і не Tsokotukha, але скажу як колись робила (по фото дуже схожий результат): у білки збиті на круту піну тоненькою цівкою, продовжуючи збивати, вливати заварену і охолоджену галяретку (охолоджену, але не застигшу, і води при розведенні галеретки трохи менше давати)... така смакота)
    но, але то сирі яйця, і галяретка теж хімія... діти трохи підростуть, то може знов буду робити...
     
  11. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    Дякую. Такі слова від Марусі-мами велика похвала.

    Так, верхній зефірний шар був зроблений самостійно.
    Власне я випробовувала силіконову тортівницю, куплену за порадою Оленки.
    Раніше доводилось до таких еквілібристичних трюків вдаватись щоб його заладувати верхнім шаром, а завдяки цій тортівниці мій "зефірчик" успішно застиг в холодильнику та легко перебазувався на тортик.

    А рецептик надзвичайно простий.
    Два бісквітні коржі (для одного: 4 яйця, 125г муки, 100г цукру, 1/2 ложечки порошку до печива, ванільний цукор), заварний крем (4 жовтки, 0,5л молока, 1 склянка цукру, 3ст.ложки муки, 300г масла, ванільний цукор), мариновані персики та ананаси між коржами (дуже люблю чорниці) та ось цей "зефір".
    Власне 4 білки, які не потрапили до крему є основою цього "зефірчику". Попередньо я готую галяретку (желе). Пакетик (90г) розводжу одною склянкою (навіть трошки менше) гарячої води та остуджую. Далі збиваю 4 білки із 1 склянкою цукру. Коли білки добре збиті додаю охолоджену галяретку і добре це все вимішую. Вилила цю суміш в силіконову форму й залишила на ніч. Якщо хороша галяретка цей зефірчик майже на очах застигає. Правда, в моїй практиці це було лише один раз.
    В Ганнусі ж уродини були якраз перед Провідною неділею. Планувала тортик прикрасити писанками (половинками Кіндер-сюрпризів) розписаними кремом, квіточками з цукор-пудри та желатину і цими кольоровими намистинками. Та не склалось... з часом, желатином, чи моєю організованістю. Але то ніц. Без тої задуманої краси тортик пішов, як діти до школи ;)

    От, поки дописувала, Аскорбінка мене випередила. Дуже дякую.
     
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Торти



    А я чому питалась про той зефір, бо я колись була на весіллі у свого знайомого то їхній весільний торт був покритий ось таким от зефірним кремом, замість мастики. Мені сподобалось. І квіти вони з того крему наробили. Мушу спробувати.
     
  13. Myroslava82

    Myroslava82 Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    А як з того можна зробити квти?
    І ше може хтось робив торт з лялькою Барбі: які там коржі можна зробити?
     
  14. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Торти

    квіти, напевне, як кремові ... але не уявляю як то зробити, крем швидко набирає потрібної форми, і як його потім витискати?

    бісквітні, медові, шоколадні... і, по ідеї, майже всі, але оскільки торт дуже високий, то і коржів треба буде багацько... подумайте, що вам підійде по продуктах і по силі;)
     
  15. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Торти

    Я робила кокосовий бисквіт. Було добре
     
  16. Myroslava82

    Myroslava82 Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    А розкажіть як то робиться будь ласка.
     
  17. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Торти

    За основу брала ось цей перепис від Мішель, ще як вона була на ҐК.

    Я зразу пекла в конусо-побідній формі а потім вже розкраяла і пересмарувала кремом а зверху встромила половинку ляльки. Якщо вам треба вирізати дірку в торті, щоб встромит ляльку то напевне варто подумати про те щоб подвоїти пропорції. Перед тим як моделювати торт під ляльку поставте готовий пересмарований торт в холодильник.
     
  18. Myroslava82

    Myroslava82 Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    Якшо я правильно зрозуміла, то виходить високий бісквіт, який потім треба порозрізати тонко і перемазати кремом.
    А ше підкажіть який крем до того йде?
    І як зверху торт прикрашати?
     
  19. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Торти

    Перепрошую, що пізно побачила. Найкраще до нього заварний з маслом або збитими вершками. Тобто варимо жовтки на молоці і додаємо або до масла, або до збитих вершків. А прикрасити зверху можна фруктами і масою.
     
  20. Myroslava82

    Myroslava82 Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    Дуже дякую. Попробую зробити, потренуватися. Що з того вийде може покажу.