Завершені вишиті роботи різної тематики

Тема у розділі 'Вишивальні процеси', створена користувачем Liliyah Romanova, 18 Квітень 2007.

  1. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    нарешті завершила маки від Орхідеї, які вперше замовила в нет-магазині (з нанесеним малюнком)[​IMG] сама тканина була ну дуже твердюща, на пяльця просто не можна було натягнути , пришлось в руках тримати і загинати всякими способами....
     
  2. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    Нарешті закінчила подаруночок:girl_claping::

    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG]

    Тепер маю два дні на пошуки фоторамки. Розміри вишитої частини 13х15 см, тому хочу щоб картинка стояла на поличці.
     
  3. Lingerie

    Lingerie New Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Хочу показати і свою майже першу вишивку(вишивала ще минул.року),може недуже професійно,але вчусь і тепер вишиваю букет маків...ще десь зкину
    [​IMG]
     
  4. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    Логічне завершення:girl_flirt:. Купила класичну фоторамку 15х21 см, посиділа 15 хв та й вже. Трохи на склі мій чарівний лікоть відбився при фотографуванні:).
    [​IMG]
     
  5. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    Оформлені оріхідеї. Списала в одної форумлянки, але змушена була змінити світле паспарту на більш теплий колір того відтінку, бо затонована тканина давала досить брудний оливковий відтінок, і вся картина була дуже похмура.
    [​IMG]
    а ото хотіла показати, що то поки що перша картина, яка ще як тільки була в наборі, то знала, що висітиме на своїй стіні. Маю такий специфічний коридорчик (зліва-спальня, справа - дитяча) на метр, коли робила перепланування, то вкрала трохи в дитячій місця на той коридор і так мені щось хотілося там почепити :) Нарешті, висить вже!!!
    [​IMG]
    (фото, як все, вельми вдале, але там освітлення природнього нема, то мені краще не вдавалося сфоткати..)
     
  6. окса

    окса Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    Ф цю серветочку я вишила для кошика на Спаса,але ніяк не дійдуть руки її оформити
    [​IMG]:girl_sad:
     
  7. левиця

    левиця Well-Known Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    От вишиті колись подушки. Не судіть строго
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  8. Відповідь: Завершені вишиті роботи

    декор для Нового року.
    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 19 Квітень 2010
  9. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    Ось і малюк.
    [​IMG]
    Графлення стиралося рідиною для зняття лаку. Але всерівно хімія того термоядерного білого маркера не вивела. При певних ракурсах це замітно. :girl_cray:
    Оформлення зроблене в Епіцентрі за 235 грн. :8:
     
  10. Stanislava

    Stanislava Well-Known Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    [​IMG]
    Така картина висить в мене в спальні, правда вишита рік тому.
     
  11. Kleo

    Kleo New Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    Нарешті знайшла трохи вільного часу і вирішила похвалитися деякими своїми роботами.

    Дітки бавляться іграшками.
    Вишила кілька років тому. На кожну картину пішло десь місяць. Фон зашивала
    [​IMG] [​IMG]

    Корабель
    Вишила на першому курсі. Зараз змінила б оформлення, бо тоді була молода-зелена, сама вправляла, рамку купила, яка була, про паспарту взагалі не знала. Але поки що так повисить до кращих часів :girl_blum:
    [​IMG]

    Годинник "Відьмочка" (Brujita)
    Вишивала з іспанського журналу, попросила свекруху, щоб купила мені якісь журнали по вишивці. Вона передала тільки один, а в ньому лише схеми вишитих годинників. Чоловікові ця картинка найбільше сподобалося, так що я її вишила на його прохання.
    [​IMG] [​IMG]

    Замучений котяра
    (ну геть подібний на мого чоловіка :LOL :xaxa:)
    [​IMG]
     
  12. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    ось моє завершене "квіткове тріо" -

    [​IMG]
    [​IMG]

    так як невдовзі планую вишивати ще 2 роботи дуже схожих дизайнів, оформляти буду напевно однаково вже усі 3 разом...
     
  13. окса

    окса Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    Це моя сорочечка
    [​IMG]
     
  14. Irchyk

    Irchyk Well-Known Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    ось і моя колекція, вже давненько вишита, деяким картинам вже і по 8 років, зараз вишиваю меньше, зір бережу, бо впав трохи.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 20 Квітень 2010
  15. lapocka

    lapocka Well-Known Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    Нарешті закінчила, 3,5 міс черепаха- вишивальниця я:girl_wink:
    [​IMG][​IMG]
     
  16. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    Зайшла я в темку схеми квітів, і побачила останнє повідомлення від Лілі, я такі квіти вишивала вже давніше, але щось не показувала))
    ось вони але ще не оформлені
    [​IMG]
     
  17. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    Родилася друга доця, і я витягнула з закромів дитячу подушечку, яку вишивала давним давно, і Вам покажу. Дітки її дуже люблять.
    [​IMG]
     
  18. Львів_янка

    Львів_янка Well-Known Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    Нарешті дошила свій ростомір. Залишилося лише почепити його на стінку (я хочу підігнути верх, щоб утворився прохід, туди пропхати палочку, а вжедо неї прив"язати нитку чи шнірочок, за який та конструкція і буде триматися.)
    [​IMG]
    __
    Ще маю таке питання ось є ще така картинка з цими тачками
    [​IMG]
    там додатково є дорога - вона намальована. Питання: як і чим її можна намалювати? Чи краще не тре...
     
    Останнє редагування: 22 Квітень 2010
    • Подобається Подобається x 1
  19. zachida

    zachida New Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    Дещо з моєї колекції. Фруктам на кухні років двадцять, із сучасним оформленням гарно вписались у загальний інтер*єр (невеликі, близько фотографувала). Пташки вишивались з оригінальної картинки (зичила у колєжанки і підбирала нитки, бо трудно було дістати розмаїття). Південний краєвид вишивала з картинки і переробляла сама у хрестики. "День і ніч" - також вишукувала кольори. Дитячі - донька пішла до школи і були зошити з тими звірятками, от і захотілось потішитись! Кухонна полиця - виріб минулого року.
    Всі оформила саме по рекомендації з "дівочих посиденьок". Щиро всім дякую!
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 23 Квітень 2010
  20. левиця

    левиця Well-Known Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    Так. Я робила порядки в шафі. І о диво (звичано для мене) я знайшла свої вишивки, правда ще не оформлені.
    Скунсеня [​IMG]
    Жабка [​IMG]