Завершені вишиті роботи різної тематики

Тема у розділі 'Вишивальні процеси', створена користувачем Liliyah Romanova, 18 Квітень 2007.

  1. irinkakosiv

    irinkakosiv Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    Нарешті і я в цю гілку можу написати .
    Оформила я свого ангелика. Ось він :
    [​IMG]
    І ще ближче :
    [​IMG]
    Але тут є кілька "але" :
    Я завжди оформляла в одній багетці і якістю роботи була дуже задоволена ( останній гобелен не в рахунок якість як завжди була відмінна , то мене підвів смак ) , але ця багетка в Івано-Франківську, а я в Косові ( 100 км ) і я вирішила оформити на місці. Тепер я розумію тих дівчат , що шукають "свою" багетку. В принципі вийшло нічого, але я ж маю з чим порівняти :girl_cray:.Переробляти вже не буду :girl_in_dreams: , але більше туди ні ногою.

    imel: разом 1,4 МБ
     
    Останнє редагування модератором: 18 Березень 2010
  2. левиця

    левиця Well-Known Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    Я вишила першу дитячу закладку та ще іменну. Правда букви сама малювала, бо ніякого нормального алфавіту не знайшла. Тож не судіть строго.
    [​IMG] [​IMG]
     
  3. VampIrka

    VampIrka New Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    Ось моя робота, вчора оформила в Епіцентрі....
    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 21 Березень 2010
  4. Stanislava

    Stanislava Well-Known Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    Ось закінчила картинку,чоловікові вона не душі:girl_devil:
    [​IMG][​IMG]
    А така іконка висить теж в мене на кухні
    [​IMG]
    А таке малювала теж по наборі
    [​IMG]
    А це картина мого чоловіка йому вишивала,висить в залі
    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 22 Березень 2010
  5. irinkakosiv

    irinkakosiv Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    вирішила показати вам трошки з того, що вишивала. Це вишивала ще будучи студенткою, а тепер просто по трошки оформляю, щоб не "валялося" по шафах. Строго не судіть все вишито базарними нитками " на око" , про такі схеми як тепер ніхто і чув тоді, а вишиті роботи переходили з рук в руки, щоб відшити, а якщо попадалося купити якийсь журнал типу сандри чи діани, то це було просто неземне щастя.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    а так вони виглядають разом
    [​IMG]
    за якість фото вибачайте. Якщо колись навчуся виставляти гарні фото обіцяю створити свою галерею і виставити всі роботи:girl_wink:
     
  6. irinkakosiv

    irinkakosiv Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    а ще маю таке
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    і всі разом
    [​IMG]
    от до пари цим коникам я і вишиваю ті що в процесі :girl_flirt:
     
  7. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    [​IMG] це подарунок коханому закінчила на днях. Сам нитки навіть купив (то вже шось)
     
  8. irinkakosiv

    irinkakosiv Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    [​IMG]
    це моя перша робота ДМС
    а далі діло не стало
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    я так подивилася, що вишити це одне а сфоткати і показати це для мене вища математика:8::8:

    п.с. Дівчата навчіть мене темну виставляти фото :girl_flag_of_truce:. Ви такі гарні фотки показуєте :girl_in_love:
     
  9. Пуся

    Пуся Well-Known Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    Нарешті і я в завершених роботах!!
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  10. Stanislava

    Stanislava Well-Known Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    [​IMG]Ось зробила кофтинку на літо для дочки подруги.
     
  11. Аделя

    Аделя Active Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    Привіт, дівчата!:girl_smile: Я давно читаю вишивальні гілки, почерпнула багато корисної інформації (за шо дуже вдячна), але ніяк «не доходили руки» до дописів:girl_in_dreams:. Вишиваю вже 5 років, але з появою донечки темпи дуже впали…Тим не менше маю трохи робіт, які вам покажу. Прийміть мене в свою дружну рукодільну компанію!!!:girl_flirt:
    Почну з останньої роботи, яку сьогодні закінчила вишивати – така собі морквинка!!!
    [​IMG]
     
  12. NOKIA

    NOKIA Active Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    А це я закінчила суконочку. Від народження до року. Вишивала просто для цікавості, бо на доцю заздалегідь було мале.

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 29 Березень 2010
  13. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    Завершила я своїх котів від ДІМ. Вибрала цю схему, бо такі вони мені вже файні і домашні! Такі два гнилюхи пообнімались і гріються. Тепер би оформити їх... Але то мусить трохи зачекати, а похвалитись хотілося вже :girl_claping:
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 31 Березень 2010
  14. Savchenko

    Savchenko Member

    теж хочу похвалитись, раніше вишивала серветки, наволочки для подушок, а тепер як маю виходити заміж, то вишила собу рушник весільний)

    [​IMG]

    він вже завершений, але не маю наразі фото в накрохмаленому вигляді))Мамі віддала, щоб мережку прострочила)
     
    Останнє редагування модератором: 31 Березень 2010
  15. Фрезія

    Фрезія Well-Known Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    Моя перша спроба вишивки гладдю.

    [​IMG] [​IMG]

    А цей рушник перекопіювала (один-в-один) з того який висів у покійної бабусі в хаті (Поділля). Єдине що через відсутність яскравих кольорів муліне використала вовняні нитки. Але це не подільський рушник. Його привезли свати з Київської області Бориспільського району на сватання. Малюнок і кольори ніби примітивні і грубуваті.. але це, вочевидь, "дерево роду" символічне. Рушник давній, тому мені дорогий.
    [​IMG] [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 31 Березень 2010
  16. kolibri

    kolibri Well-Known Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    мій ангелочок! процеси вже в кінці не виставляла, бо вишивала в останню ніч перед день народженням похресника. через токсикоз ніяк не могла взятися до вишивки от і дотянула до останнього.....
    [​IMG]
     
  17. Фрезія

    Фрезія Well-Known Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    Перепрошую за якість фото.. тільки опановую, ніяк освітлення не дається.
    Цю подушечку (маленьку, не більше 30х30 см) сама придумала і вишивала коли закінчувала школу. Не знати для кого і навіщо. Потім на ній спала (на вулиці) доця немовлятком, тепер просто любить з нею спати - щоб поряд лежала.
    [​IMG]

    А візерунок для цієї подушки (прибл. 40х45 см) взяла з іспанськомовного рукодільного журналу, він є ценртальною частиною вишивки скатертини. Але так мені сподобався, що зробила з нього подушку. Вишивала.. 9 років, уривками: від останніх місяців вагітності до останніх чекань дитини з гуртків (куди вона вже тепер сама ходить), отак часу не вистачало - але закінчила-таки. :)
    (трохи не вистачило мені досвіду не використовувати товсті шовкові нитки для серединок квітів, які підходили по кольору - та не по фактурі.. але на той час як починала, вони здавалися виходом із ситуації дефіциту кольорів).
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 6 Квітень 2010
  18. Аделя

    Аделя Active Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    Моя морквинка нарешті "поселилась" в рамочку!!!
    [​IMG]
    Схемку виставила тут
     
  19. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    Ось мої завершені вишиті роботи.
    Це рушник який вишивала на весілля:
    [​IMG]
    [​IMG]
    цей теж - під коровай:
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  20. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    на замовлення ОxankаF :girl_in_love::
    рушничок першого старости:
    [​IMG] і другого:[​IMG]
     
    Останнє редагування: 7 Квітень 2010