Завершені вишиті роботи різної тематики

Тема у розділі 'Вишивальні процеси', створена користувачем Liliyah Romanova, 18 Квітень 2007.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    Я нарешті знайла інше паспарту для Романової картинки. Крім того купила спеціяльну штуку, аби натягнути вишивку. Було таке.
    Ось, що в мене вийшло.

    [​IMG]

    [​IMG]

    Освітлення не дуже, тому якість така, яка є. Просто дуже хотіла похвалитися зразу.
     
  2. Esma

    Esma Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    [​IMG]
    [​IMG]

    Мої перші хрестики!
    Всі матеріали базарні, оформлення "Епіцентр" за 145грн.
    Як я і планувала, картинка висить на кухні над обіднім столом.:girl_curtsey:
     
    Останнє редагування: 25 Квітень 2010
  3. Stanislava

    Stanislava Well-Known Member

    Лілю така гарно-смішна картинка, немаєте схеми.....бо то все тому хомяку мало.

    Есмо соняшнички гарно підійшли в Ваш інтерєр, супер. Рада знайомству на нашому форумі. Удачі Вам на нові роботи.

    Такі пташки вишила теж давно, схемка із журналу сюзанна, нитки ДМС підбирала сама.

    [​IMG] [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 25 Квітень 2010
  4. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    Я ось сьогодні оформила 2 картинки(які колись вишивала на іншому форумі в авантюрці).
    [​IMG][​IMG]
     
  5. octavia

    octavia Well-Known Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    Мої смішаріки -сміхокульки готові.Оформляла вЕпіцентрі.Я мала готову рамку під неї і підганяла розмір цього семплера, та самий головний помічник так допомагав оформляти ,що зламав багет.Мусіли замовити нову
    [​IMG]
     
  6. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    Купила для однієї роботи півметра житомирського льону, а потім виявила, що він має загрубе переплетіння для тієї схеми. Тому, щоб добро не пропадало, вирішила пошити з нього торбу (я такі дуже люблю). І чомусь хотілося, щоб обов'язково була феєчка :)

    Все зшивала і обметувала вручну, тільки ручки вчора мені пристрочили до сумки в ательє, бо надто груба тканина вийшла після кількаразового згинання, тож не могла навіть голку крізь неї пропхати. Підкладка з бортовки (приклеюється до основної тканини під час прасування); хрестики вишивала в 3 нитки кіровськими, а квіти і французькі вузлики - у 2 нитки. Дизайн зображення (крім самої феєчки) власний. На дно, щоб не провисало, підклала картон, який збираюся замінити на пластик, обшитий льоном. Та й ніби все :)

    [​IMG][​IMG]
    [​IMG]
     
  7. Аделя

    Аделя Active Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    Маю "сестричок" до вашої феєчки!
    Була в мене така шкатулка:
    [​IMG]
    Я вирішила трохи її декорувати:
    [​IMG]
    [​IMG]
    Стоїть тепер у мене ця шкатулочка у ванній, наповнена всякими пахнючками!!!!
     
  8. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    Дівчата-вишивальниці! Не повірите, але врешті закінчила свою першу вишиванку.
    [​IMG]
    поки муза все ще тут (ттт) :), беруся тепер за свою борщівську!!!!
     
  9. Stanislava

    Stanislava Well-Known Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    [​IMG] [​IMG]
    Таку вишиванку гладдю зробила для дочки подруги, а моя приміряла:girl_haha:
     
  10. OlichkaI

    OlichkaI New Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    ось моя картина,вишивала зимою гніздечко а на весну завагітніла. Оформляла сама, рамку замовляла на вернісажі:girl_curtsey:
    [​IMG]
    картинки в додачу до основних подарунків, вишиті в різних роках
    оформляла в Епіцентрі
    [​IMG]
    оформляла сама
    [​IMG][​IMG][​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 3 Травень 2010
  11. VampIrka

    VampIrka New Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    Моя наступна завершена робота:
    [​IMG]
     
  12. Lingerie

    Lingerie New Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    моя давно завершена робота(одна із перших),але тільки вчора обрамлена
    [​IMG]
     
  13. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    Сьогодні забрала свою картину з багетної майстерні
    [​IMG][​IMG]
    Оформляла в Клейноді, і це задоволення мені обійшлося в 292 грн.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    А я сьогодні пю шампанське!!
    Нарешті, готовий мій довгобудик, Brilliant butterfly celebration від Діма :)
    Тканинка - 14 аіда, колір екрю, нитки ДМС.
    Усе крім металіка вишила за 3 місяці, картинку шити одне задоволення, а оту рамочку не могла ніяк добити цілих 3 роки! Але завдяки чудодійним піддупам подруг - свєршилось!
    Результатом задоволена, планую оформити в світле паспарту та вчепити в коридорі.

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 9 Травень 2010
  15. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Не має слів)))Просто супер))) Красота!!!
    Моя панєнка з кавою ховається!
    Щойно домучила,вишивала десь 1 міс. нитками ДМС,на аіді-14,ну дуже нудно вишивати(вибачайте за непрасованість,але ніби так нічо,що скажете?)

    [​IMG]

     
    Останнє редагування модератором: 10 Травень 2010
  16. Аделя

    Аделя Active Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    Ось таку "дрібничку" зробила мамі на подарунок (вона в мене дуже любить "божих корівок",:girl_tender: чи правильніше сонечок, каже, вони приносять щастя:girl_in_love:). Може використає як подушечку для голок, а може просто десь повісить для краси...
    Так виглядає лицева і зворотня сторона:
    [​IMG]
    А це готова подушечка (трошки кривенька, бо дуже спішила, зробила все, поки доця спала - десь за 3 години):
    [​IMG]
     
  17. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    Усім дякую за компляменти! Мені теж дуже подобається цей дизайн, тому і вирішила його вишити.
    насправді, там майже уся картина зашита. Фон в дизайні зашитий півхрестиком в 1 і в 2 нитки, через те такий ефект тонованої тканини виходить.
     
  18. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    Я ось нарешті закінчила 2 картинки, які вишивала по намальованому.. тут часткова вишивка. Подарувала картинки свекрусі на день матері :)
    [​IMG]
     
  19. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    Ось брелок для чоловіка
    [​IMG]
     
  20. Аделя

    Аделя Active Member

    Відповідь: Завершені вишиті роботи

    Недавно вишила в подарунок одній дуже хорошій маминій італійській подрузі ось такі сердечка.:girl_smile: Ідею натирнетила, але оформила трошки по-іншому.
    Це моє натхнення:
    [​IMG]
    А це мої сердечка:girl_curtsey::
    [​IMG][​IMG]
    "Живуть" вони тепер в одному з найкращих ресторанів Італії (мамина подруга - власниця), а я від того безмежно щаслива!!!:girl_tender: