відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна форевер!

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем RubenRybnik, 28 Січень 2009.

  1. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    А ви машиною? Якщо так, то вам на Меганом, там чудов чисте море, малолюдно.
    Міські пляжі судака- ппц, бруд, недопаки. сміття, людей як мурах.Щоб знпйти вільне місце треба або в 7 ранку на пляж валити, або потмі півгодини бродити під сонцем в пошуках вільного квадратного метра.
    Обов"язково відвідайте Новий Свєт, надзвичайно мальовниче місце, пройдіться галіцинською тропою, краєвиди неземні, ну і по можливості спустіться до пляжу, дуже гарно там.
     
  2. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    А ми вже повернулися з Болгарії - Еленіте. Два тижні в готелі Royal Park (all incl.).

    Все було супер, погода була чудова (один похмурий день, в який ми їздили в Несебр). Ось наш готель:

    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG]
     
  3. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    О моє улюблене місце відпочинку! В дитячому басенйі Ройал-парку майже всю минулорічну відпустку просиділа моя Ярка :girl_tender:
     
  4. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Побачила,що останній допис в темі від вас і "розігналася " почитати про ваш цьогорічний відпочинок:girl_yes:.Ага,вже :girl_sad:..,ніпарядок:girl_nea:.
     
  5. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

     
  6. Medusa

    Medusa Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

     
  7. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Ми тиждень тому вернулися з Ялти, жили практично біля Масандрівського пляжу ціни досить нормальні, і до усіх туристичних цікавинок добиралися маршрутками самі за 5-7грн. На рахунок гамірності - то за бажанням в нашому районі було практично так само тихо як В Симеїзі минулого року, 10хв ходьби в сторону набережної і маєш шум і гам, вибираєш що тобі до вподоби. Єдине пляжі або платні або займаєш з позаранку. По цінах нам Ялта вийшла дешевшою ніж Симеїз минулого року і по продуктах , і по житлу, і по розвагах в дешевші ніж в (селищах Алупка, Симеїз, Форос, Гурзуф)
     
  8. Viola

    Viola Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    О! То набагато дешевше. В нас був готель 3 зірки на 7 днів - то ми дали від турагенства 760 євро на двох (з сніданками) (правда, з перельотом).

    Я от думала, що в готелях тільки турагенства можуть зняти номери... Виходить, приватно можна. Хто так робив?
     
  9. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

     
  10. Arctica

    Arctica Енергійна жіночка

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Міські пляжі то так, а ми відпочивали в Судаку в пансіонаті "Львівський залізничник" від залізниці, охайна і прибрана завжди територія, і пляж теж в нормальному стані, мабуть на наступний рік із сім"єю гайнемо туди.

    Новий Світ - красота :y:, є на що подивитися.
     
  11. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    я забронювала на 21 день, 2 дорослих+2 дітей, 300м до моря - до 900 євро зі сніданками! з перельотом і візами потягне десь 1600
     
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    це зовсім інша історія : цей пансіонат з відокремленою інфраструктурою і міські пляжі Судака- це як "Є Москва , а є Росія" . Можна знайти чистенькі малолюдні місця в Уютному ( за Судаком одразу), але це скоріше "дикі пляжі". Новий Світ- краса неземна, але з пляжем тут теж, як і на всіх цивілізованих, треба "пильнувати 7 годину ранку".
     
  13. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    А, де саме їдете ?
     
  14. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    ого..я б так довго не витримала..домашня я...більше 10 днів не годна відпочивати поза домом...
    а скільки переліт коштує і з якого віку платимо повну вартість квитка?
     
  15. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    St. Vlas, апартаменти 3*, але ніби новобудова... сподіваюся, що вибір вірний зробили :)

    ---------- Додано в 15:58 ---------- Попередній допис був написаний в 15:57 ----------

    З двох років вже платите за дитину до року біля 65євро якщо я не помиляюся, а летіти хочемо на довго бо треба лікувати носи і вуха дитячі :)
     
  16. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Планую відпочинок у Туреччині, і хотіла запитати, чи хтось знає, які там розваги є для молоді? Чи там є дискотеки? Хочеться якихось активних розваг, особливо ввечері)))
     
  17. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    залежно, хто що розуміє під розвагами і хто що шукає
    так є диско, анімації, барчики, паби, кальяні кімнати...
    але ще залежить від готелю, є ж сімейні, спокійні готелі, а є з різними диско...
     
  18. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Я мала на увазі дискотеки з піною, різні конкурси, бо з тих готелей, що мені запропонували, максимум, що було - це теніс і аеробіка...
    А про вечірні розваги - нічого...
    Буду шукати далі)))
     
  19. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Порадьте, будь-ласка, пристойний приватний сектор десь в Одеській чи Миколаєвській області. Має бути не далі 10 хвилин пішки від моря. Чиста вода. В наявності якісь магазинчики чи базарчики.
     
  20. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Увага приколи нашого міста - якщо летиш до Болгарії на 11 днів, то ціна на квиток 180 євро, а якщо летиш на 21 день то ціна 300 євро. Чи хтось може пояснити ДЕ логіка? (якщо квитки брати в Трайдент, хто знає перевізник який)!
    Є інший літак, на день раніше вилітає, але треба до Києва летіти :sad: