відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна форевер!

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем RubenRybnik, 28 Січень 2009.

  1. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Вони мене тим також так знервували, ми беремо літак в одну сторону, платимо 360 євро, знаю що літак ЯК-42, комфорту нуль, це їх чарер, авіакомпанії не називають, але я думаю що то Роза Вітрів.
    І взагалі по обслуговуванню Трайдент то повний капець- мені жодного разу не перезвонили, хоч я реально планувла їхати через них, щоб порахувати вартість я звонила рази чотири, на п"ятий при мені вона нарешті то порахувала. Жах повний.
     
  2. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    крім того могли б попередити про підняття цін!!!! Я їду на 21 день не просто потусуватися, а дітей лікувати. Я так розумію компанія вирішила як мед так ложками... Оголошую інформаційний бойкот!
     
  3. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Дівчата, ми летіли від Трайденту Як-42, це Львівські авіалінії, про комфорт там дійсно нема що говорити, 300 євро - я в шоці! І від турфірми нам теж не удостоїлись жодного разу подзвонити, хоч ми ніби то по знайомству...
     
  4. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

     
  5. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Привіт всім! Не знаходжу відгуків про Чорногорію... може хтось напише враження, буду дуже вдячна ;))) І ще, між Туреччиною, Єгиптом і Чорногорією, що б ви обрали? Наперед дякую!
     
  6. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Пишу поки ще враження свіжі свій звіт. Отож відпочивали ми у Болгарії в Обзорі тиждень. Країна просто казкова, клімат суперовий для мого горла та носа, було мало, але так виходило з роботою у чоловіка.
    Транспорт Їхати машиною ми і не думали, літак теж чомусь не розглядали, про що згодом дуже пошкодували. Отож їхали ми автобусом від туристичної фірми "Алголь", проїзд з одного у обидві строни коштував всього 50 євро. Сказати, що автобусом їхати важко, це не сказати нічого:girl_devil:. Немає де подіти ноги навіть мені коротконогій, шия мене боліла три дні від незручного положення, везли нас водії болгари туди ніби орієнтувались, а назад кілька разів збивалися зі шляху. Туди на кордонах ми стояли не довго, та й дорога вже тепер можу сказати була відносно стерпною. Так виїхавши в 8.00 зі Львова в 11.00 ми вже були в Обзорі. А назад, ото було. Почалось все з того що якась закохана парочка переплутала свій час виїзду і наздоганяла нас на таксі, дві години ми їх чекали за Варною, бо вони їхали з Помор"я. На кордоні почалась інша історія старша пані загубила паспорт і мала посвідку про загублений документ, проте в той день у частині Болгарії вимкнули світло і перевірити її по комп"ютеру на кордоні не могли +4 години чекали світло.На румунському кордоні ми теж простирчали п"ять годин. Сказати в якому стані були всі пасажири це не сказати нічого. І того додому ми їхали півтори доби.Але це єдине що зіпсувало нам настрій.
    Далі про приємне
    ЖитлоПро проживання ми одразу вирішили домовлятися самі, з цим там проблем немає точно. Вийшовши з автобуса ми за 15 хвилин знайшли номер який нас задовільняв і по ціні і за всіма характеристиками. Привітний господар (хоча болгари всі такі) затишне подвір"я, п"ять хвилин до моря і поруч затишний смачнющий ресторанчик, Їжа Хто їде в Болгарії худнути-вам точно не туди. Кухня там бомбезна. Ціни смішні, а порції насправді не велетенські, але і не малі. Припав мені до смаку суп "Таратор", а чоловік зацінив "Пилешку суп", чорбу я не змогла навіть їсти-була зажирна. М"яско і рибка на грилі божественні, салати свіжі і такі домашні.А тортики -неможливо відірватися. Особливої уваги заслуговує і їжа яку готують на вулиці-гофрети-вафлі з шоколадом та бананами тепер мрія мого мужа, мушу шукати рецепт і апарат, палачинки (налисники) з усім чого душа забажає, пончики, морозиво (смачнішого не їла), фреші, кукурудза, великий шмат піцци. У нас дуже чутливі шлунки, та жодного разу навіть печії після цієї їжі не було. Отож снідали ми переважно фруктами або айраном(йогуртом) і смаколиками з вулиці-приблизно 6 левівна двох, обідали в ресторані на нас обох це коштувало приблизно 16-ть левів, вечеря виходила дорожче бо келих доброго вина, м"яско на грилі, шматок торта відповідно коштували більше, проте не набагато. Фрукти за цінами майже як у нас, подекуди дешевше.
    Пляж Море мілке, ідеальне для дітей, чистеньке, правда трохи штормило, пляж чистий ми засмагали на своєму килимку і під своєю парасолею, відповідно все безплатно.
    Погода За неї переживала найбільше-і даремно. Спека +30, лише один вечір лив дощ як з відра. Тому навіть за сім днів ми засмагли та накупалися у воді.
    Екскурсії, розваги та сувеніри На екскурсії не їздили, влаштували лише собі оглядову у Несебр-туди варто поїхати бо є на що глянути. Розваг у Обзорі безліч, для дітей там взагалі рай, для дорослих теж-коктейлі, диско -все що душа забажає. З сувенірів я привезла друзям та рідним трояндову косметику та спеції а собі прикупила гарний набір зі срібла, бо воно там суперове.
    Їхати додому не хотілося взагалі, сподобалась мені ця країна, її люди-наївні, щирі і ввічливі, як діти, їх культура та менталітет. Знову хочу в Болгарію, бо там таки дійсно класно. Все що згадала.
     
  7. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Я була у цих трьох країнах. Найбільше сподобалося в Єгипті, хочу туди ще. В Туречину поїхала б також, але не в Аланію чи Анталію, а на Мармарис. В Чорногорію більше одного разу нікому не порекомендую, хіба в Хорватію, але поки не для нашого гаманця, ціни зашкалюють.
    Про відпочинок в Чорногорії писала близько місяця тому.
     
  8. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    і накінець-то наша розповідь про море....
    були ми в Хорватії, нижня Далмація,місто Біоград на морю.
    [​IMG]

    країна ДУЖУ мальовнича і гарна. таких ландшафтів я навіть в Фвстрії не бачила (може тут просто інші,бо є ще море). але....ось такими картинами нас зустріла Хорватія
    [​IMG]

    їхали ми мащиною,автобани там просто ідеальні (платні,ми заплатили 30 евро тільки в одну сторону за автобани,але воно того вартує).наперед нічого не бронювали,бо маєм минулорічний досвід з Болгарією,що житло завжди можна знайти на місці,тим більше що ми їхали 16 червня,а високий сезон лише з 1 липня починається.отже через гугл ерт ми вибрали місто,куда їдемо і пляж. приїхали- знайшли то місце і хвилин за 20-20 уже знайшли житло. то були часні апартаменти,такий собі сектор в соснах. ми знімали квартиру в 2-х поверховому будиночу на першому поверсі. їхало нас 2 сімї,тому ми знімали 2-х кімнатну квартирку з кухнею, душом,туалетом, тераскою за 50 евро з двох сімей.до моря нам було йти хвилини 2,ми жили по суті в другій лінії. тільки от моря нам видно не було,бо жили в сосновому парку,мали завжди тінь і суперське повітря.
    [​IMG] [​IMG]

    повітрям ми не могли надихатися,з сосен аж капало смоли,вітерець з моря..просто кайф.з погодою нам не дуже так і повезло.ми були тиждень,з них 2 дні не було сонечкаі трохи дощило,але ми мали можливість погуляти по місту.дуже смачні у них булочки і хліб,такі домашні і запашні.в центрі був базар ( по -їхньому тржніца:girl_crazy:),там ми купляли собі свіжі овочі і фрукти,був супермаркет. ціни у них такі як у Австрії.люди ,до речі, багато вирощують всього самі,садять бульбу:girl_crazy:..я вперше побачила як росте ківі:))

    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG]


    саме місто маленьке,але затишне.має свій порт.

    [​IMG] [​IMG]


    [​IMG] [​IMG]


    ну і вода-просто не можеш накупатися і налюбуватися. прозора,чиста.подалі від загальних пляжів плавають морські їжаки(показники найчистішої води),тому капці мати на ногах обовязково.

    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG]
    пляж,який ми мобі обрали був для нас оптимальним. посередені бухточка в соснах з пісчаним пляжом і дитячим майданчиком,а по боках бухти уже глибоко і можна було скакати у воду.захід в море ідеальний для дітей-поступовий,неглибокий. метрів 30-40 можна стояти,вода мені по шию(через насипний пісчаний пляж),а далі вже глибоко.
    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG]

    ну і фото нашої бухточки з нету
    [​IMG]

    одним словом- сподобалося дуже. гарна країна,гарне і чисте море, мальовнича природа....але от люди шось мені не дуже,болгари набагато приємніші.але це тільки моя думка ...:)
    будуть питання в когось- звертайтеся
     
    Останнє редагування: 25 Липень 2010
  9. geregala

    geregala Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Я не згідна, подорожувала теж немало, але Чорногорія залишила чудові спогади, клімат, повітря, природа, а море взагалі казкове! Поверталась би туди знову і знову!
     
  10. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    і я не згідна....в Єгипет більш ні ногою, все що можна там побачити я подивилась (в перший день замовили практично всі екскурсії),країна цікава,колоритна,море гарне, але відпочивати там ще раз мені б було б вже нудно
    Туреччина ,була кілька разів (2 по роботі,один -відпочивала) те саме,що Египет-нудддно,але сервіс кращий.
    А от Хорватія і Чорногорія моя любоввв, при тому, що вперше після Чорногорії враження було просто жахливе і їхати вдруге було страшно, але вдруге то був казковий відпочинок:) Природа,море,кухня, стиль відпочинку-саме те,саме воно:) ІМХО
    порівнюючи тепер з Хорватією думаю "зачем платить больше?" :girl_crazy: (хоч якщо є можливість, то краще Хорватія:girl_yes:)
     
  11. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Ну тут мушу не погодитись. Також відпочивала в цих троьх країнах. Сподобалось всюди. Просто по-різному. Проте саме в Чорногорію поїхала вдруге, і хочеться поїхати втретє.
     
  12. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Цьогоріч знову побувала в Криму і знову здивувалась невідповідності того, що про нього пишуть. Очевидно тому що оселилися на приватній віллі, а не в пансіонаті.
    Приватний пляж, басейн, більярд, теніс, 3-хразове нормальне харчування та ланчі, завжди- фрукти, в кімнаті не лише кондиціонер, але й всі необхідні косметичні засоби, частенько частували вином та безкоштовно возили недалеко на екскурсії. Нюанс - туди запрошують тільки знайомих. Коштувало 35 доларів на добу. Мінус - немає публічних розваг поблизу того приватного сектору.

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    Погоджуюсь. В Єгипті та Туреччині мене особисто дратує нав"язливий менталітет чоловіків - а я не можу постійно сидіти тільки на території готелю. А от Чорногорія зрозуміла мені європейська країна (тут треба згадати і таку ж Хорватію, але з трошки кращою готельною інфраструктурою).
     
    Останнє редагування: 25 Липень 2010
  13. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    а я от з андалузії нині. три тижні. шкода, що не зустрілися з вами

    ---------- Додано в 16:05 ---------- Попередній допис був написаний в 16:01 ----------

    я це знала. тому їхали автобусом. досить швидко і добрк перенесли дорогу :) назад поверталися разом з нашою форумлянкою Галочкою, так що вона не дасть збрехати про дорогу :)
     
  14. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

     
  15. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

     
  16. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

     
  17. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    напишу. обов"язково. тільки тре з думками зібратися :) думаю, що завтра
     
  18. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    перечитую гілку і виникло питання...а поїздо ніхто в Болгарію не їздив:girl_crazy:
    літак-боюсь літати і дорого...автобус - перехотілося після дописів Грильяжки, авто - малий досвід водіння у мужа...
     
  19. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Орман їздила минулого року - Львів-Бургас - час в дорозі 30!!!! годин(

    ---------- Додано в 09:30 ---------- Попередній допис був написаний в 09:21 ----------

    була в Туреччині за винятком Кемеру всюди - в Аланії, Сіде, в Белеку, на Мармарисі, не була лиш в Кемері. Не хочу найближчим часом зовсім...
    В Чорногорії не була, був чоловік, дуже хоче ще, від всіх знайомих, хто був в Чорногорії тільки позитив чую і бажання поїхати ще раз. Тому дивно чути, що більше разу не порекомендуєш, але кожному своє)
     
  20. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве