Перли наших вумних медиків про ГВ

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Olay, 19 Вересень 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Я в пологовому таких перлів наслухалась, і ще й від кого, від масажиста-лактолога. Отже, повторюю її слова: "Зараз ніхто довго не гудує, мінімум три максимум дев"ять місяців, БО науково доведено, що довге годування спричиняє лактостази. І обов"язково зціджуватися, кожну грудь кожних три години:girl_devil::girl_devil::girl_devil:
     
  2. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Олю, Таня Яремко вже просила такі перли з координатами їй скидувати, бо це вже повний безпрєдєл! Ще мамусі на майданчику, куди не йшло. Але в ПБ, та ще й лактолог :cesored:
    ти де народжувала?
     
  3. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Народжувала на Мечнікова, "лактолог" Іринина
     
  4. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    о..то та,що мені казала,що світлошкірі блондинки майже завжди не мають молока,тому скоріше за все з молодшим сином я теж обійдусь без гв
     
  5. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    І мені казала про лактостаз, а ще, що після року то тільки мама психологічно залежна від дитини, бо в молоці вже нічого корисного нема, і дитині того не треба. Каже : вже зав"язуйте з тим ГВ:girl_mad::khomyak: Таке враження, що то про якусь шкідливу звичку типу куріння чи алкоголізм ішла мова...
     
  6. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    В неї самої певно з ГВ зовсім не склалось і через свої страшні комплекси тепер настроює всіх, щоб не вона одна така була... Для лікаря це зовсім недопустимо! (тим більше, пологовий має статус Доброзичливий до дитини і передбачає підтримку ГВ!)
     
  7. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    А мені гінеколог (вже після огляду, в майже приватній розмові) недавно сказав, що всі мої "проблеми" "в житті" від такого тривалого ГВ. Пробую йому доказати, що поправилася, бо не маю якісного лейкопластиру для роту, а він каже, що ГВ винне і крапка. Перестану годувати, знову стану атракційна і приваблива. Захочу, дасть мені таблетку, молоко пропаде і все в нас буде добре. Страшно то як. А скільки народу на таке поведеться...
     
  8. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    можна той статус сміло забрати... крім табличок розвішаних по коридору, ніхто ГВ не підтримує... я також там родила... не одного медпрацівника я посилала читати що пише на 2 поверсі біля Матері Божої "Не допускайте штучного годування немовлят" (може вже не дослівно, але якось так...)
     
  9. airy_cat

    airy_cat New Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    :) Ну здрасте,если вдруг Ирина начнет кому-то лактацию налаживать, кому же персонал смеси тулить будет в первый же день? Печально вобщем.
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    не знаю, що з Іриною сталося. бо 6,5 років тому вона зовісм по-іншому себе вела. та й не лише зі мною У неї на прийом прийшла дівчинка, у якої дітки погодки ( старшому-2, молодшому- 1). Вона обох годувала тандемом. Ірина ту дівчинку дуже хвалила за гарне ГВ і настроювала на подальше годування обох діток.
     
  11. anka

    anka Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    можна запитати як? які є механізми впливу?
     
  12. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    повірте вони завжди є, а тим більше якщо це порушення нормативних документів
     
  13. anka

    anka Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    слабо вірю в те, що щось можна довести, особливо в те, що когось покарати. Треба через стимулювання. Фармфірми пропонують конкретно-гроші. А ми що? Ходити до завідуючих=горохом об стінку. Писати в вищестоячі структури... Відписка на відписці. Бюрократія коротше. Я бачу лише пряму роботу з мамами. Мами мають бути обізнані перед ПБ і в разі чого-робити скандаль на місці, бо через день/тиждень- медсестра скаже "я не моглатакого казати/робити". І друге- чого вартий диплом курсів проти диплому медінституту (то я з боку чиновників)?
     
  14. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    Та до чого тут наші дипломи? Ми ж не свої ідеї-задуми пропагуємо, а конкретно по наказах МОЗу можемо показати, що саме так і мусить бути. Це обовязково для всіх лікарів. Тобто кожен лікар так насправді знає, що не можна давати пустушку, пляшку, не можна водичку до 6 міс., знає як має підтримати жінку, як помогти в ГВ, але на практиці вони деколи таке враження що спеціально настроюють жінку пошвидше перейти на суміш (не інакше, як мають з того зиск - іншого варіанту в мене нема)
    Інше питання, як доказати, що саме цей лікар саме таке казав...То дійсно хіба на диктофон чи камеру записувати
     
  15. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    Я би не узагальнювала, що КОЖЕН, бо направду вони дуже часто цього навіть не підозрюють, щей сперечатися будуть, якщо носом не тикнеш :girl_nea:
     
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    а дехто і після того як ткнеш. он десь Неверленд розказувала.
     
  17. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    а який це зиск? матеріальний? хто його оплачує?
     
  18. Curly Xena

    Curly Xena Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    Як на мене, вони мають не зиск (ті міфічні відсотки від фарм фірм) - а просто позбавляють себе менінгіту - є молоко-нема (ніхто з педіатрів не хоче собі мастити тим голову ) - за протоколом вони мають виписати новонароджену дитину з вагою + , тобто з приростом ваги. І чекати , поки мама "роздоїться" в них нема ні часу, ні бажання - це як стимуляція при пологах.
    І тут саме мама має тримати стіну оборони - не лякатися, що молока немає , "перти" свого з ГВ і все.
     
  19. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    недавно почула історію: дитина в тиждень навідріз відмовилась брати груди і мама хоч-не-хоч почала сціджуватись і годувати її, погодувавши так тиждень, до них прийшла лікарка, коли почула що мама сціджується видала перл:" Не муч себе і дитину, дай їй суміш"! Мама підкорилася..... ну як їм язик повертається?(риторичне)
     
  20. Victi

    Victi Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    В пологовому зиск мають матеріальний, тай непоганий. а опачують самі ж породіллі. Коли я лежала в пологовому медсестра з великою охотою калатала суміш, кипятила на неї воду і зовсім то не безоплатно. А двоє з чотирьох в моїй палаті повелися на те,що дитина плаче від браку молока.