Торти: переписи, поради, питання

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Маруся-мама, 10 Січень 2008.

  1. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    Я робила цукрову молочну мастику. 2-3 ст.л. згущеного молока+цукрова пудра і сухе молоко (приблизно в рівних пропорціях) - щоб не липло до рук. дуже мяка і пластична мастика, не сохне так швидко як желатинова. Та, що на торті - так і залишиласт сухою (зберігався торт в холодильнику), а квітки висихають за ніч на камінець.
     
  2. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Торти

    А нам недавно спекли тортик на замовлення, дуже смачний, гарний, але я не смію запитати рецепт в тої людини, що пекла. Може, підкажете, хоч приблизно, що то могло бути?

    Суть така: нижній корж тоненький, світло-коричневий, дуже пухкий, багато дірочок. Верхній такий самий. Обидва тоненькі. Між ними: згущене молоко, якийсь білий крем, схожий на емульсію для волосся, солодкий, трохи кисленький, ще було безе, але небагато, і поміж то було щось типу коржа, але він попадався тільки де-не-де, якось так, ніби його накришили туди частинами. Тобто, кремової маси було багато, але їлося легко, не як сам крем. Торт був великий, але дуже легенький, повітряний.

    На жаль, фото маю тільки цілого, забула зазняти в розрізі. Може, для такого торта є якийсь "сталий" рецепт, такий, що всі знають, а я ні? або хтось вже таке пік?

    дуже дякую.
     
  3. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Торти

    СМАКОТА!!! :girl_blum:
     
  4. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Торти

     
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Торти

    Так. Шукала я тут тісто з згущеним молоком, для Дани.

    Ось що знайшла

    і

    Дана, а я ще думаю що могли бути коржі на пудингу.

     
  6. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    я напишу на вихідних обовязково.
     
  7. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    Дано, я пекла такий тортик

    тісто: 1,5 скл. муки,3/4 скл. цукру,1ст.л. сметани,2 яйця,2ст. л. какао, 1ч.л. соди -погасити, 0,5 б. згущеного молока.
    крем:800-1000 г сметани, 6ст.л. цукру, 0,5-4 ст. горіхів.
    сироп : 1/4 скл. коньяку+1ст.л. цукру ( я менше сиропу роблю)
    глазур : 4 ст.л. сметани, 3 ст.л. какао, 4 ст.л. цукру30 г. масла.

    тісто вимішати до однорідної маси ( без какао). схоже на густу сметану.
    1/3 тіста вилити у круглу форму , товщина коржу 1-2 см. випікати до румяного кольору і сухого сірничка
    додати какао в ін. пол. тіста, вилити на бритванку. випікати до сухого сірничка.
    білий корж полити сиропом, помастити кремом, посипати горішками.
    Корж з какао- порізати на кубики 3*3*3 см. Кубики макати в крем і викладати на корж гіркою, промазуючи проміжки кремом і посипаючи горішками.
    торт прикрасити ( полити) шоколадом ( глазур).
    поставити у холодильник на кілька годин.

    мої зауваження: я збільшую норму тіста +1/2. кубики не макаю в крем, а одразу викладаю на торт слоями і промазую кремом. часом в щілинки додаю вишеньки.
    гірку роблю яка вийде, обмащую залишками крему, і заливаю в абстракційному порядку шоколодом.

    торт легкий, пухкий і не приторний.
    смачного!
     
    Останнє редагування модератором: 1 Листопад 2010
  8. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    Розкажи, що за чим давала, бо я ще на сметані не варила.
     
  9. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    хіхі. я написала- як в переписі.
    я роблю все на око і з чим буде. як нема сметани - то даю молоко.

    какао розмішуєш зі сметаною і цукром. кидаєщш масло. грієш в мікро . вимішуєш.
    як загусте - то ще сметани чи молока. я люблю ріденький шоколад.
    бо я тоді беру деревяну ложку і " малюю" по тортику такі лінії абстракційні. шоколад маю стікати з ложки .
     
  10. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    Хочу спекти торт "Бомба" від Анути, а в мене чомусь не збільшуються фото рецептів,ті що вона виклала в темі "З особистих рецептів". Нічого не видно.Може хтось має версію друковану на компі, то дайте,. будь-ласка.
     
  11. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    Для тіста: 125г м’якого масла або маргарину, 125г цукру, 1 пакетик ванільного цукру, 4 яйця, 50 г муки, 4 ч л розпушувача( без верха), 10г какао-порошку, 75г мелених лісових горіхів(можна мелену кокосову стружку), 100г тертого шоколаду.

    Для начинки: 1 ст вишень, 2 банани, 2 ст л лимонного соку, 500мл збитих вершків(або сметани), 2 пакетика желатину для вершків(або 1 пакетик звичайного), 25г цукру, 1 пакетик ванільного цукру

    Приготування:
    1.Масло або маргарин збити міксером на самій високій швидкості до пухкої піни. Поступово додавати цукор і ваніль. Збити до однорідної маси. Поступово додати жовтки(кожен жовток прибл.через пів хвилини).
    2.Муку змішати з розпушувачем і какао-порошком, просіяти через сито, змішати з мелетими лісовими горіхами і натертим шоколадом. Порціями домішати до масляної маси на середній швидкості міксера. Білки збити в круту піну і теж домішати до тіста. Тісто викласти в форму, змащену жиром, діаметром 26 см. Покласти випікати при 180*(попередньо розігріти). Пекти 30 хв.
    3.Випечений торт залишити, щоб постояв в формі,потім виняти з форми і залишити, щоб повністю вистиг.
    4.В готовому коржі вибрати середитку ложкою,щоб залишилися бортики шириною1-2 см. Вибране тісто розкришити в миску.
    5. Для начинки банани почистити,розрізати вздовж пополам і сбризнути лимонним соком. Викласти в корж. Рівномірно розкласти між ними вишні.
    6. Вершки(сметану) збити, змішати з желатином(попередньо приготованим по інструкції), цукром і ваніліном. У формі куполу викласти на фрукти. Крем засипати розкришеною серединкою (при необхідності трошки придавити). Торт покласти в холодильник на 1 годину.
     
  12. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    дівчата
    чи комусь треба стручки ванілі?
    буду мати 4 шт лишніх
     
  13. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Торти

    Я роблю в банячку/риночці. Беру какао розмішую з сметаною, тоді додаю цукор і ставлю на маленький вогонь, щоб почало топитись, як розтопиться додаю масло. Розмішую до однорідності і усьо.

    Також люблю рідшу чеколяду, то можу додати ложку-дві молока.
     
    Останнє редагування: 7 Листопад 2010
  14. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    питання , до спеціалістів.
    Торт Прага
    " Для теста
    3 яйца
    2/3 стакана сахара
    2/3 стакана сметаны ( 10% можно )
    1,5 чайной ложки разрыхлителя (или 1 чайная ложка соды)
    2 столовые ложки какао порошка
    1/2 банки сгущеного молока
    мука

    Яйца взбить с сахаром, добавить сметану и сгущеное молоко. Добавить муку, разрыхлитель и какао. Размешать, чтобы не было комочков и тесто было как для оладушек.
    Испечь один корж и остудить. Разрезать ниткой на три части."

    реально спекти корж з таких інгрідієнтів? ще й розрізати на 3 части?
    не буде в мене пляцок з 1 частини?

    який крем роблять в Прагу?
    може є перевірений перепис?
     
  15. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Торти

    якщо дасте порошок для печива, а не соду, і принаймні стакан муки а може і більше, від муки залежить, то вийде високий корж і розріжете легко, але беріть форму не велику. Я беру круглу з найменших що в мене є на такий торт.
    Не спец, просто вже пекла такі коржі.
     
  16. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    Я не знаю, якого діаметру твоя форма... Але якби часом в тебе не дуже виросло, то краще розрізати навпіл і мати два нормальні коржі, ніж три дуже тонкі. Бо пражські коржі дуже пухкенькі і після перемащеня ти отримаєш занадто "рихлий" тортик.
    Я як хочу торт з трьох коржів, то печу раз з такої порції, щоб розрізати на два, а потім ще випікаю з пів чи менше порції одинарний. Тоді отримую порядної висоти торт.
    А моя свекруха має рецепт "Праги" майже такий, тільки без згущонки (дає більше сметани). То вона взагалі нічого не розрізає, залишає його заввишки 4-5см, а потім зверху змащює збитим білком (типу, як на паску) і поливає зверху шоколадом. Ну але то вже не зовсім Прага виходить, .... а Братіслава, напевно:). Ну але теж смачно:girl_yes2:.
     
  17. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Торти

    Мені здається що в прагу роблять масло з згущеним молоком і трохи розтопленого шоколаду. Але можу помилятись.
     
    Останнє редагування: 11 Листопад 2010
  18. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    та мене нервує, що не вказано скільки муки. переважно - коли за рідке тісто то в мене виходить взагалі один корж, що навть не розріжеш..
     
  19. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    Тобі на таку кількість яєць, сметани і зг.молока треба буде десь півтора склянки. А якщо чесно, то я взагалі не люблю рецепти, в яких міряється склянками. Скільки то є: 250г чи 200:confused:?
     
  20. svoboda

    svoboda Member

    Відповідь: Торти

    Дівчата, підскажіть, де ви купуєте барвники і ту суміш, якою прикрашаєте торт. Красота така, а я не вмію:girl_impossible: