Гірськолижні курорти Карпат

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем карапуз, 29 Грудень 2008.

  1. пальмочка

    пальмочка New Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    Один абонемент 220 грн.А снігу для мене вистачало,були місця,де розїздили сніжок і там був суцільний лід,але загалом снігу достатньо.
     
  2. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    Дівчатка, може хтось підкаже де можна за прийнятну ціну зупинитися в Яремче? буду дуже вдячна за контакти (в пп)
     
  3. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    а хтось був цими днями в Орявчику чи Тисовці(тобто там де нема гармат)? Снігу вистачає, може хтось знає? Бо плануємо в суботу їхати, і переживаю щоб не намарно!
     
  4. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    Гірськолижні курорти Словаччини - хто де був? Ваші враження про спуски, витяги, проживання і катання???
     
  5. MAXAMAK

    MAXAMAK New Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    Шукаю поради - де можна зупинитись в Паляниці з достатнім комфортом але не за захмарними цінами. Розраховуєм з чоловіком на 300грн за ніч на двох Чи це взагалі реально?
     
  6. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    ola-lyola, у вашої донечки власні лижі з черевиками,чи брали на прокат(поділіться точкою)?
     
  7. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    Чоботи маємо свої, купили минулого року, а лижі беремо на прокат - не вигідно було б купувати кожного року під ріст дитини.
    Беремо на прокат лижі в Команчеро, або в одному із прокатів в Стрию (лижі на фотці).
     
  8. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    я була на Драгобраті. Мене закачує, то я туди ледве доїхала на тому Газоні. Зупиняли мені машину кілька разів, щоб я отямилась. Там дуже крутий підйом, 40 хвилин машиною вгору по дєбрям і лісовим дорогам. Їхати туди добре весною - березень-травень. Як на мене, єдиний плюс гірки це те що там найдовше з усіх гірок лежить сніг. До кінця травня, а то й до червня. Туди їдуть, коли уже ніде немає снігу. У квітні -травні там усі в трусах і купальниках катаються, бо жарко вже, а сніг ще є. Ну і ціни там в цю пору ой які кучеряві. І житло зняти проблема.
    Снігу там дуже багато, 2-3 метри зазвичай. Усі харчі довозять машинами. Із готелів є тільки кілька пристойних, з душем і євроремонтом. Решта - ще совєцькі бараки з 2 пов. ліжками на 15 чол. і прогнившими сходами, розраховані мабуть на екстремалів. Саме в таких бараках пропонують жити тур. фірми. Ми добиралися машиною до підніжжя а далі пересідали на Газон який нас довозив нагору. Готель бронювали заздалегідь. Жили в готелі чи то Велика ведмедиця, чи Три ведмеді, щось з ведмедями повязано :). Гарні умови, недалеко від підйомника, за бажанням годують (непогано).
    Загалом мені той відпочинок дуже не сподобався, бо важко перенесла дорогу. Гірка теж - нічого особливого. Простенька і не вражаюча. Природа правда дуже гарна, такого ніде більше не побачиш.
    Знайшла кілька фото:
    дорога на гірку
    [​IMG]
    це я сфотала з вікна номеру о 8 ранку. Ми вище хмар :)
    [​IMG]
    сама гірка
    [​IMG]
    це дорогою назад ми поїхали через ліс. ледь не заблукали. Снігу 3 метри. Казкова неторкана природа.
    [​IMG]
    це наш готель. Замело аж по під вікна першого поверху.
    [​IMG]
    наш номер
    [​IMG] [​IMG]
    обід в готелі
    [​IMG]
     
  9. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    Ми були в Ясні (жили в містечку Ліптовскі Мікулаш, в приватному секторі), але роки 4 назад. Спуски, витяги, проживання суттєво кращі за Буковель, правда трохи черг було (пару хвилин чекання). Тоді було дешевше , ніж на Буковелі. Останніми роками їздили туди знайомі - казали, що ціни майже австрійські стали. Але все решта - не дотягує по рівню.
     
  10. mysha

    mysha New Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    Пропоную темку перейменувати в просто "Гірськолижні курорти", бо тут вже давно згадуються не лише Карпати...
    Італійські Альпи
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    ---------- Додано в 20:08 ---------- Попередній допис був написаний в 18:32 ----------

    З 25.01.2011р. на Буковелі нові заходи запобігання травматизму на схилах:
    Взято звідси
     
  11. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    Хмм...А я думала вміння кататись і голова на плечах. А виявляється вдягнув шолом, і все.
     
  12. mysha

    mysha New Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    Це не завжди допоможе, коли Вас хтось зіб"є. На Буковелі "жмуріків" вже і так достатньо.
    В Альпах майже всі катаються в шоломах. Для моєї сім"ї шолом - це така ж звичайна справа як пристібнутися в машині. Це не обговорюється. Т.б. шолом купується разом з лижами.
    На Буковелі закупили шоломи і видають в прокаті разом з лижами (безкоштовно).
     
  13. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    Люблю зимову Словаччину ніжною любов"ю і саме через оцей готельчик-Дружба 4* :girl_in_love:
    [​IMG]
    Готель Druzba розташований в гірськолижному курортному центрі Ясна,(Ліптовські Микулаш) прямо на лижній трасі Білий шлях. Висота над рівнем моря 1200 м. Серед всіх готелів в Ясні готель Дружба славиться своєю чудовою кухнею, де поряд з традиційною словацькою їжею подають блюда мексиканської, російської та китайської кухні. В готелі працює лижна школа для дорослих і дітей, прокат лижного інвентара, зберігання лиж, поряд з готелем є зимова ковзанка.
    .

    Я відпочивала в ньому 3 рази, єдиний готель в який хочеться повертатись, камерний і дуже затишний. Хороша кухня, гарне обслуговування і чудове розташування.Вийшов з готелю -вдягнув лижі, під"їхав до витягу і катаєшся цілий день день:girl_dance:(кращого розташування в Словаччині не зустрічала, хоч об"їздила 2 роки тому більшість готелей і апартаментів і в Низьких і в Високих Татрах).
    Щодо трас, то можна в гуглі глянути схему ;) пам"ятаю, що найвища гора на якій я там каталась Chopok 1834 .Але вона часто буває закрита (тато був в високий сезон то її не відкривали, я була в березні, снігу ух як навалило і Хопок постійно працював)
    Спуски кльові, до прикладу на Буковелі 2-ий день мені вже нудно кататись, а там тиждень якраз ок:)
    Смачно поїсти на гірці (шмат мяса,картоплю фрі,соус,салатик) було 5 євро, а який там смачнющий чай з ромом ммм:nyam2:
    Після насиченого дня катання релакс в новому аквапарку «Татраляндія», або термальному парку «Бешеньова» саме те, що треба. Відстань від готелю до кожного з них десь 40 хв машиною (якщо не помиляюсь) Ми їздили в Татраляндію через день, там і гірки і баскетбол в воді на вулиці:dance: і термальні джерале, так кльово бульбашки лоскочуть тіло ммм, одним словом-ляпота!
    гори значно поступаються Альпам, але сам відпочинок, якщо порівнювати з Австрією то 1.комфортніше.2. дешевше.3. і дорога не така далека.(тато їздить в Австрію-Швейцарію і в Словаччину, казав, що такого вдалого розташування і ненапряжного відпочинку, як в Дружбі годі знайти:))
     
    Останнє редагування: 27 Січень 2011
  14. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    Їздили цих вихідних кататися на Плай. Трошка з погодою не повезло, бо падав цілий день мокрий сніг. Але на гірках снігу було багато, а через погану погоду людей мало, черг на підйомники взагалі не було.
     
  15. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    Хто може підтвердити чи спростувати таку інформацію що післяобідній абонемент на Плаю коштує всього 50 грн? Мені дуже важливо чи то справді так чи ні?
     
  16. mysha

    mysha New Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    А завтра на Буковель ніхто не збирається? Їдемо з пупсами на 3 дня :girl_bye:
     
  17. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    Хіба прекупити в когось, в касах такого не бачила.
     
  18. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    яснр, я думаю що то щось не те! крім того, хто б то продавав свій абонемент серед дня в гарну снігову погоду...:girl_in_dreams:думаю, мені нема чого на таке розраховувати!
     
  19. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    Ми так раз купували безлімітні абонементи - люди які їдуть додому продають. А ми пізно приїхали, поки Ярка встала.
     
  20. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    А хто бував на гірськолижному курорті Красія? Чула дуже багато хороших відгуків, по фото з сайту мені страшенно сподобалось, а ціни то взагалі мене шокували - денний абонемент на гарному крісельному підйомнику всього 130 грн/будні!

    До речі, шукаємо компанію щоб зїздити з нами на лижі туди в пятницю! Хто бажає - зголошуйтесь!:girl_bye: