Гірськолижні курорти Карпат

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем карапуз, 29 Грудень 2008.

  1. марта

    марта Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    Хочу дуже поїхати на Буковель в будній день посеред тижня з пн 19.12(любий день крім чт). Я без спорядження. Може хтось їде, візьміть мене з собою.
     
  2. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    підкажіть мені що значить на Буковелі "половина дня"? не вечірнє катання, а саме половина дня - то з якої до якої години?
     
  3. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    Половини дня діють з 08:30-12:30 і 12:30-16:30, то крім абонементів "Ранковий" і "Вечірній".
     
  4. natusik

    natusik Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    шолом має бути суто лижний чи велошолом теж підійде?
     
  5. shoelover

    shoelover New Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    залежить який у вас велосипедний шолом :) якщо з тих закритіших, який хоч трохи нагадує лижний, то "прокатіт". В мене коліжанка з таким їздила два тижні тому - і вийшло
     
  6. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    А скільки на Буковелі коштує прокат шолому? Якщо брати тільки шолом?
     
  7. belkinaOsja

    belkinaOsja New Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    тільки що з Буковеля. Прокат шолома коштує 25 грн, якщо берете там все спорядження, то шолом безкоштовно (хоча думаю він просто включений у вартість лиж).
    Хоча їздили в четвер людей було дуже багато. Трас працюючих мало :sad: До кінця дня всі траси були вже вбиті, один лід. На Буковелі з кожним роком все гірше і гірше сервіс,а ціни вище. Їздимо тільки тому, що дуже альтернатив немає. Сподіваюся наступного року вибратися кудись в Європу покататися.
     
  8. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    Підкажіть будь-ласка як з засніженістю на Плаю, ми хочемо якось рванути перед НР і не знаємо яка там погода,чи достатньо снігу для катання...Знаю що там є пушки,ніби настрілюють, але все ж, поділіться іноформацією, може хто був недавно... Дякую!
     
  9. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    Ми були на вихідних. На Плаю справжня зима:)
    Хоч то був перший день роботи траси, але людей було багацько. І ближче до обіду на трасі можна було кататись на ковзанах...купа льоду. Тому ми на наступний день катались вже не на Плаю.
     
  10. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    http://www.youtube.com/watch?v=0f6jRK0EGeM&feature=player_embedded
    Начитався мій муж на своєму форумі за хамство облуговуючого персоналу на Буковелі і показав це відео. Тепер, ящо ти себе не дуже впевнено почуваєш на лижах, то зась там кататися, або тільки з їхнім інструкором. Мені якось з чоловіком комфортніше і дешевше буде:girl_crazy:. Ше прикололи таблички з малюнком: Тут плужком не кататися.
     
  11. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    Такі таблички стоять лише там, де починаються чорні траси. А плужком переважно катаються новачки, тому ,напевне, такі таблички :girl_smile:. Хоча ,нераз, бачила, що і інструктори так вчать ( так їм простіше та швидше ) , я б такого відразу гнала в шию :girl_nea:.
     
  12. protector

    protector Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    Ми щойно приїхали з Тисовця.Море снігу! Температура -3!
     
  13. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    розкажіть що там цього року і як...? підйомники працюють?
     
  14. LGalT

    LGalT Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    А ми вчора з чоловіком були на Захарі Беркуті вперше. Снігу було достатньо, широкі спуски ,є де розвернутися. Правда на горі холодно ,туман і вітер дує добряче.Вцілому враження хороші, а ялинки зі снігом створюють просто неймовірно казкові пейзажі.:girl_in_love: Справжній Новий Рік!
     
  15. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    А в нас є такі, що вчать інакше? Де шукати?:)
     
  16. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    Розкажіть як там, чи щось змінилось, чи зробили нові спуски, нові підйомники, які ціни? не була там вже пару років, але люблю Тисовець, гарні спогади з дитинства, тай вперше на лижі стала саме там.
     
  17. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    Та ніде не вчать, їм простіше плужок показувати, якщо займаєшся годину-дві. В лижній школі краще пояснюють, але набагато то дорожче.
     
  18. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    плужком вчать починаючих у гірськолижних школах всього світу.
    Бо саме плужок дає можливість найкраще відчути динаміку руху на лижах.
    Так вчать не тому, що інструкторам легше, а тому що така методика навчання гірськолижній їзді. Від простого до складного. По іншому ще не придумали.
     
    Останнє редагування: 3 Січень 2012
  19. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    Ух як Ви. Цікаво, що в Австрії так теж спочатку всіх вчать. І мене так вчили в Зольдені, і мою старшу малу в Хох Кьонігу. Правда там кажуть "піцца-паста-піцца-паста..." Людина має спочатку зрозуміти, що вона в будь-який момент може швидко зупинитися і також сама регулювати свою швидкість. Це головне! А далі вже техніка...

    Ще мене дивує, коли люди нервуються на початківців. Людина заплатила теж гроші і їздить як вміє в своє задоволення, хай і плугом! І як на мене, сноубордисти трассу набагато більше зчесують. Питання в тому, що сервіс має бути кращий, слой снігу товщий, снігозакатні (чи як там? ті, що сніг навозять і трамбують) машини мають бути і то побільше і ще купу ньюансів, які утримують траси в належному стані і на яких дирекція хоче зекономити.
     
    Останнє редагування: 3 Січень 2012
  20. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    Ух як я :girl_smile:.Тішуся за Вас і Вашу донечку.
    Я виділила ключові слова у ваших дописах - починають вчити. А у на так починають вчити , так і закінчують. Висновок інструктора - зможе потихеньку сам з гори з"їхати, отже навчання було успішним - навчили людину кататися на лижах.