Де ви купуєте одяг/взуття?

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Капелька, 16 Вересень 2008.

  1. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте одяг/взуття?

    ну ще хочу в те Феліні сходити. Може там щось цікавіше.
     
  2. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте одяг/взуття?

    Хочу якесь пальто або пуховик. На Шуварі все обходила - нічого в око не впало:) Де ще шукати??? Хто має досвід - порадьте щось мудре:)
     
  3. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте одяг/взуття?

    Пуховики класні є в спортивних магазинах, наприклад в Мегаспорт я купувала пуховик Columbia?
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. iiiryna

    iiiryna Загублений

    Відповідь: Де ви купуєте одяг/взуття?

    ще за пуховиками можете глянути в стоковому адідасі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте одяг/взуття?

    а де є стоковий адідас?
     
  6. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте одяг/взуття?

    В новому ЦУМі
    Я там довгий пуховик за 300 грн купила, правда влітку :8::8:

    Тепер з того дуже тішуся, бо тепер наврядчи пішла купувати.
     
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте одяг/взуття?

    не знаю правда де саме, але знаю що всюди бачила, і на Південному і в різних бутіках і подруга з Франківська там таке знайшла... верхній одяг фірми Snow Image. не думайте, що реклама, я навіть не знаю звідки та фірма, одні продавці кажуть що з Туреччини, інші ще звідкись.. в мене майже весь верхній одяг від них, якось так співпадало що абсолютно в різних місцях натрапляла і купляла... там одразу з бірочкою мішечок маленких з пухом, видно щоб продавці не намахали яка пухова, а яка ні...
    і до речі все дуже якісне!
     
  8. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте одяг/взуття?

    але пірїнку можна запхаи і в мішечок іншої куртки:ninja:
     
  9. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте одяг/взуття?

    В мене теж пару курточок весінньо-осінніх від тої фірми, правда то не пуховики, але носяться бездоганно, дуже зручні і дуже практичні.
    Якщо вони ще пуховики випускають - то мабуть теж дуже класні.
     
  10. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте одяг/взуття?

    мені прийшов сьогодні поштою деякий одяг фірми "Bon Prix". Почалось із того, що в якості реклами знайшла їх каталог в поштовій скриньці. Дещо сподобалось - замовила, бо ненавиджу ходити по магазинах та базарах, а тим білше з дитиною на руках.
    Ціни дуже помірні, але якість відповідає... В каталозі на моделях все виглядає так прикольно, а насправді не дуже.
    Для чого я пишу: мені сподобались лише речі із 100% бавовни. Моя помилка була, що я не дивилась одразу на склад тканин, а тільки на модель. На майбутнє буду пам"ятати цей нюанс. Але, все ж, краще одяг купувати "вживу".
    А взагалі я не маю постійного місця, де я купую одяг. Коли як: на базарах, в "Євростоках" бувають нові стильні речі, в "Ку" іноді щось на себе знаходжу, хоча там розміри переважно підліткові, дещо дарують родичи.
    А взуття купую в "Тракторі", там широкий вибір "стілов". Ще є маленький магазинчик на вул.Франка поблизу польського консульства, де недороге класичне взуття продається і дитяче також є. Ну й на базарах буває купую.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Lyudik

    Lyudik Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте одяг/взуття?

    Згадали про мішечки з пір"ям, то я побігла дивитись фірму свого пуховика, бо згадала, що таке десь бачила. Виявилось, що в мене пуховик саме Snow Image. Купила зимою 2006 року на розпродажі. Задоволена на всі 100%. Особливо після того, як вимастила його ужасно в автобусі плюс там же на піврукава приклеїлась чорна жуйка:8:...а колір світло персиковий... Одне прання - він як новенький!!!
     
    Останнє редагування: 6 Листопад 2008
    • Подобається Подобається x 1
  12. Lyudik

    Lyudik Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте одяг/взуття?

    На рахунок "Bon Prix", то якраз сьогодні співробітниця розказувала, що замовила собі штани і кофточку. Вчора прийшли тільки штани... і виявились на 2 розміри більші, ніж потрібно. Але підійшли мамі...
    Тепер чекає кофточку...
     
  13. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте одяг/взуття?

    Чула що Секонди хотять закривати. НІби вже указ вийшов. А питала сьоні продавщицю в Планеті то казала, що їм ще нічого не казали
     
  14. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте одяг/взуття?

    Секонди не закриюсь, просто самі товари класу секонд-хенд подорожчають, оскільки підняли ввізне мито на такі товари.
     
  15. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

  16. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте одяг/взуття?

    Дійсно брєд. Наскільки я зрозімула секонд просто в кілька разів подорожчає, от і все. Але буде ввозитися так само.
    Ось:
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Curly Xena

    Curly Xena Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте одяг/взуття?

    Про куртки - минулого року купила дві: коричневу і теракотову фірми "Garry Weber" - що смішно , що одна була на два розміри більшою (але класний фасон і колір). Купила з жадності:xaxa: - дуже низька ціна - а зараз пригодилася тільки так. Ще і добрий запас є :clapping: От і будь мудрою - вгадай що коли знадобиться. Пр каталоги . Минулого року замовила по Neckermann туніку і якийсь джемпер. Туніка прийшла не того кольору і розміри на 2 більшою :)xaxa:) , замість джемпера - футболка (класна). :xaxa: Більше нічого не замовляю. :xaxa::xaxa::xaxa:
     
  18. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте одяг/взуття?

    Була сьогодні в Планетах,ціна вже нового завозу по 55 грн. ПРодавщиця казала,що буде дорожчати ще разів в 3...ось так.А народу всерівно валом
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте одяг/взуття?

    Зате зараз на делюкс привозять спортивні Тефлоновські речі!!!! Новенькі, по пару розмірів:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте одяг/взуття?

    А я от шубу хочу собі купити.... Знаю тільки про Тисменицю... Може ше хтось шось порадить?...
     
    • Інформативно Інформативно x 1