Де у Львові знайти...

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Olenka, 22 Грудень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. kolobok

    kolobok Member

    Відповідь: Де у Львові знайти...

    Ну якщо новий то напевно не Сюрприз, бо Сюрприз вже давно є.
    Біля мене в Адамасі на Любінській щось було, але не конче багато, якщо Вас цікавить якась приблизно модель, можу глянути.
    А так, то я б напевно їхала у магазини, де в одному магазині кілька відділів від різних ювелірок. Точно знаю є такий на Шота Руставелі, біля Зеленої, ще колись був у вуличці як йти від Магнусу до Краківського.
    Ще можете глянути на сайті Київського Ювелірного заводу, не знаю як зараз, але раніше в них трохи був вибір.
     
    Останнє редагування: 17 Грудень 2010
  2. robik

    robik Member

    Відповідь: Де у Львові знайти...

    Дівчатка, може хтось знає, де можна підстригти хутро на дублянці? Бо на комірі-капюшоні так вигоріло, що негарно дуже, з зеленого стало риже якесь.
     
  3. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Де у Львові знайти...

    А хто де бачив хороший вибір скляних підставок під ТВ?
     
  4. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Де у Львові знайти...

    ТВ - це телевізор? :) Про хороший вибір не скажу, але столики скляні (власне столики) точно є на Балабана (в фірмовому магазині Львівського склодзеркального заводу). Колись там було на порядок дешевше, ніж в магазинах, але про вибір - не ручаюся.

    Дівчата, де у Львові купити гарну тканину на пальто осіннє? Знайшла одну світлу на Куліша, але це ж не вибір - одна з одної..Може, якісь гуртовні...І хотіла б якесь може букле чи кашемір якісний, коротше щось симпатичненьке.
     
  5. ksenia

    ksenia Member

    Відповідь: Де у Львові знайти...

    Підкажіть будь-ласка, де можна поремонтувати дитячі саночки (потрібно приварити зваркою одну деталь) дуже потрібно, бо дитина не має змоги покататись.
     
  6. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Де у Львові знайти...

    Я думаю, вам треба звернутись до звичайних майстрів, які займаються побутовою зваркою. Подзвоніть в Жек або подивіться у Вашому Магазині.
     
  7. agalinka

    agalinka Active Member

    Відповідь: Де у Львові знайти...

    Дівчата треба ліки "ЛЕВОКОМ" або "КАРБІДОПА-ЛЕВОДОПА" ніде не можу знайти, може хтось підкаже.
     
  8. Berry

    Berry New Member

    Відповідь: Де у Львові знайти...

    Може хтось знає, де можна купити термошкарпетки для дитини (щоб в складі була шерсть)?
     
  9. Пундик

    Пундик Well-Known Member

    Відповідь: Де у Львові знайти...

    Дівчата підкажіть може хто де бачив дитячі рюкзачки такі типу валізи шоб ручка вїжджала зверху і на колесиках,похресник чоловіка заказав в Миколая а ми тепер всією сімєю мучимся де то знайти....
     
  10. TARILKA

    TARILKA New Member

    Відповідь: Де у Львові знайти...

     
  11. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Де у Львові знайти...

     
  12. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: Де у Львові знайти...

    Колись був гарний магазин тканин відразу біля готелю Львів , якщо дивитися на вхід готелю то злівої сторони цей м-н. Там завжди був і вибір і якість.
    На Південному нещодавно бачила новий магазин з тканиною, там багато красивої тканини, але я не скажу вам у якому ТЦ , бо не запам"ятала де то було
     
  13. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Де у Львові знайти...

    Нема вже там того магазину

    Є магазинчик на Куліша (якщо йти у сторону Магнусу, то по ліву руку, у відрізку від ДЦ-Магнус) Колись мені хтось казав, що у тих магазинів один власник. Тільки біля готелю тканини дорожчі, а на Куліша дешевші.
     
  14. Darcy

    Darcy Well-Known Member

    Відповідь: Де у Львові знайти...

    Якщо я правильно зрозуміла, то він називається "Тканини зі всього світу"?
     
  15. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: Де у Львові знайти...

    "Тканини зі всього світу", саме так називається і знаходиться на Куліша , 6
     
  16. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Де у Львові знайти...

    Власне там була (бо знаю, що в них, хоч і дорого, але вибір великий), але знайшла тільки 2-3 тканини потрібного мені (бежево-пісочного) відтінку. І тільки одна з них сподобалася.
    Дякую, дівчата, будемо шукати далі!
     
  17. garbuzyk

    garbuzyk New Member

    Відповідь: Де у Львові знайти...

    пошукайте неподалік якесь в-во або ремонтний пункт. Наприклад, точно є там, де виготовляють грати
     
  18. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Де у Львові знайти...

    Хороші і оригінальні тканини є в магазині на площі Франка, не памятаю назви, правда там і ціни відповідні, але оригінальніших ніби ніде нема, особливо багато там трикотажних.
     
  19. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Де у Львові знайти...

    Gentle, знаю, що були дуже гарної якості пальтові тканини в НТОНі (на початку Зеленої), але там ціни кусючі доволі.
     
  20. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Де у Львові знайти...

    друзі, куди діти розбитий термометр? Зовнішня колба ціла, ртуть не витекла. Але тубка всередині трісла. В сміття таке викидати не можна. Де утилізувати?
     
Статус теми:
Закрита.