Де у Львові знайти...

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Olenka, 22 Грудень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. sunday

    sunday Народжена бути щасливою. І БУДУ! ;)

    Відповідь: Де у Львові знайти...

    подскажите пожалуйста - где можно купить обезжиренное сухое молоко??:girl_in_dreams:
     
  2. RUSlana

    RUSlana Active Member

    Відповідь: Де у Львові знайти...

    Були на привокзальному ринку (при вході на критий базар зразу ж з правого боку) розфасовані по 1 і 0.5 кг.
     
  3. nalia

    nalia Member

    Відповідь: Де у Львові знайти...

    ми купляли на "Шуварі"
     
  4. Kitten_Kicia

    Kitten_Kicia New Member

    Відповідь: Де у Львові знайти...

    У більшості супермаркетів є Якобс розчинна без кофеїну.
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

  6. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Пропоную роботу! (/шукаю виконавця)

    хто підкаже телефон друкарні чи ще якогось хорошого місця, де за розумні гроші поріжуть пачку паперу на 3 мм полоски для квілінгу? :girl_in_dreams: Пальці болять :girl_cray:
     
  7. myhalych

    myhalych New Member

    Тренажер напрокат

    Доброго всім дня! Мене цікавить, може хтось знає де у Львові можна взяти напрокат тренажер. А то купляти якось не хочеться, невідомо чи він моїй дружині не набридне через пів року..., а от на прокат взяв би з задоволенням. Є щось таке в нас?
    Дякую.
     
  8. AnaaasKooOsi

    AnaaasKooOsi New Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Дівчатка може хтось підскаже в приват, де можна купити мигдалики на бомбонєрки, бо коробочки в формі наречених маю, а цукерочок, то знайти не могу :sad:
     
  9. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Ювелірні майстерні


    Цікавить мене, чи є у Львові ювелірна майстерня, в якій можна замовити виготовлення брелока зі срібла довільної форми та з гравюрою. Знаю, що виготовляють на замовлення обручки та і гравюру саму по собі роблять. А от про брелоки не чула ніде. Хочу зробити подарунок, а готового виробу потрібної форми не зустрічала. Може в когось виникала така або подібна потреба. Поділіться, будь ласка, інформацією.
     
  10. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Професійне прибирання /клінінґ

    Підкажіть де можна почистили килим,мені терміново треба, я все здаю чистити на зелену, але вони тільки в суху погоду працюють з килимами.
     
  11. LiubaG

    LiubaG New Member

    Підкажіть, будь ласка, де можна у Львові взяти вечірнє плаття на прокат.

    PS якщо така тема вже існує, перекиньте мене туди)
    Дякую
     
Статус теми:
Закрита.