Одяг для дружки

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Marianka, 23 Вересень 2008.

  1. Marianka

    Marianka Well-Known Member

    Привіт усім! Збираюся бути першою дружкою 8 листопада, чи може хтось порадити, що краще купувати з одягу, враховуючи власний досвід :) плюс можливо хтось може порадити Магазини з вечірним одягом чи класними костюмами...щось так не хочеться їхати на цей Південний і витрачати там купу часу і купу грошей, я от думаю, можливо купити якийсь костюм, тому що це практично, плюс погода в листопаді мабуть буде прохолодною, а ще хочеться цю річ вдягти хоча б декілька раз, а не повішати на вішак у шафі і забути..
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Summer

    Summer Well-Known Member

    Відповідь: Одяг для дружки

    я за костюм (коли була дружкою, то якраз купляла костюм), на Південному в Маріоля магазин ))
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Одяг для дружки

    Мені подобається що в заграманицях одягаються в один колір, це виглядає урочисто, але не один фасон, бо не всім одне і те саме пасує.
    Я за костюм або суконку яку потім можна буде ще кудись одягати, скажімо на забаву якусь чи на вечір.

    Мій брат коли робив в Листопаді весілля то його молода забажала аби всі були одягнені в сукні кольору багряного осіннього листя. Було гарно.
     
    Останнє редагування: 23 Вересень 2008
    • Подобається Подобається x 4
  4. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: Одяг для дружки

    Я те ж за костюм.
    Була дружкою 8разів:). То часто, костю один був на 3 весілля, а якщо врахувати що гості не пересікалися, то було не зле. А ще мені подобається як в Сколівському рн , то там всі дружки в українських строях, з віночками, дуже гарно. Але то вже від колориту весілля залежить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг для дружки

    А чому саме в Сколівському районі? Може ви родом звідти? Бо в мене там бабуня живе:p
     
  6. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: Одяг для дружки

    У мене там одногрупниця колишня жиє, то ми до неї на весілля їздили. То там були дуже оргигінальні весільні традиції, багато збережено старих звичаїв.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Marianka

    Marianka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг для дружки

    Mira, то ви вже почесна дружка, вас вже сміливо можна запрошувати, тим людям в кого подруги чи знайомі вже всі вийшли заміж :)
    Дякую всім дівчатам за поради :crazy: Та я б теж не проти домовитися з іншою дружкою і одягти шось подібного кольору, але справа в тому, що я її незнаю, дівчина вона з села і я поняття немаю, коли з нею познайомлюся :) і чи вона схоче одягати більш-менш однакові кольори..а молода щось не поспішає знайомити дружок і дружб...
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: Одяг для дружки

    От тільки, кому дружка з животом під ніс потрібна не знаю:lol::lol:, а та й ще з чоловіком в придачу:)
     
    Останнє редагування: 23 Вересень 2008
  9. Marianka

    Marianka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг для дружки

    Упс, я вибачаюся..не помітила що ви чекаєте на бузька :shy::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Одяг для дружки

    в мене дружки були в фантастичних вишитих блузках і плахтах. Якісь фотографи, що гуляли по Львову спеціально просили їх до знимки :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Одяг для дружки

    була дружкою лише раз, хоча запрошували і більше... молода впросила мене одягнути моє випускне плаття))) воно їй дуже подобалось - напівбальне, зшите на замовлення по якомусь італійському каталогу) казала що то дуже гарно, бо вона собі вибрала схоже біле... правда я погодилася лише на урочисту частину, а на банкеті бігала собі у костюмчику - корсет і спідничка..
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Одяг для дружки

    А як Вам такі моделі? Дуже чарівні, і не тільки на весілля одягнути можна
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Одяг для дружки

    Третя варіант дуже сподобався :y:
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Одяг для дружки

    :)мені вона теж подобається
     
  15. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Одяг для дружки

    мены найбыльше для дружки сподобалось оте фіолетове... більш урочисте і елегантне, вечірнє... решту я б взяла на якісь святкування, бали, банкети і подібне.. кавове - мій стиль)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Marianka

    Marianka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг для дружки

    Ура!! Нарешті придбала костюм і блузу до нього в магазині, що знаходиться на проспекті Шевченка 3. Доречі там багато гарних речей, які можна придбати як на вихід, так і для робочого дня. Ціни я б не сказала, що дуже дорого - разом за ці три речі заплатила 740 грн..проте речі пошиті якісно, і я зможу використати їх і в повсякденному житті. Сайт також має свою візитку - http://jhiva.com.ua/, кому цікаво можете глянути на продукцію.. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Aguilera

    Aguilera миється в бані

    Відповідь: Одяг для дружки

    Гарно дивиться, коли дружки вдіті однаково, проте в мене на весіллі дружки були вдіті у різні плаття. Дрес-код ми узгоджували. Перша дружка мала вдома гарне біло-кремове довге плаття. Звичайно, коли я почула, що вона хоче у ньому бути, в мене був шок. Згодом, ми узгодили, що плаття має бути таким, щоб підкреслити моє весільне, і щоб вони виглядали на фотографіях гарно. З двома дружками узгодили довжину до коліна, узгодили, що це має бути одного яскравого кольору. В жодному разі не біле, не біло-кремове, сіре, коричневе, чорне, не пастельних тонів, а яскравих відтінків. Довжина теж важлива, бажано, щоб була приблизно однакова.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Одяг для дружки

    Мої дружки були в простеньких шанелівського стилю сукнях-виглянало вишукано і воодночас невибагливо
     
    • Подобається Подобається x 7
  19. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг для дружки

    В мене обоє були в довгих вишневих(чи то одна в вишневій а інша більш червонішій)сукнях.довжина однакова довга,а фасон: одна мала своє випускне типу трохи пишне,а інша вже більш менш під колір докупила собі алее більш вечірнього вигляду.В прнципі мені було тоді все одно,але на фото вийшло дуже класно і контрасно я в білій поміж них в вишнев-червоних.
     
    • Подобається Подобається x 7
  20. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Одяг для дружки

    мої дружки були як феї:) звісно наречена має бути в центрі уваги, але не люблю , коли наречена красуня, а на дружках "шопопало" ,тому ми пошили сукні кольору корал, верх лодочка, довжина ледь за коліно, підшили трошки фатіну під спіднички, на талії свііітло кораловий з срібним відливом бант. Дружби були в темних костюмах, білих сорочках і коралових краватках, виглядало бомбезно:)
     
    • Подобається Подобається x 4