Переписи для системи -60

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Маруся-мама, 10 Червень 2009.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Багато з нас дотримуються тої системи і часами не знаємо чи правильно готуємо а щоб ще таке приготувати? ітд.

    Отже пропоную радити, писати переписи «безпечні» для системи.

    Я вчора приготувала зупку з фрикадельками і рисом. Підійде на обід.
    Отже:
    Ставимо невеличкий баняк з водою на газ, трошки підсолили.
    З 500 грам фаршу робимо кульки-фрикадельки і кинути на кип*ячу воду. Після того як закипить засипаємо 1/4 скл рижу. Можна і менше.
    Половинку маленької цибулинки покраяли на дрібні кубики і кинули на пательню з ложечкою олії. Трошки спасеруємо і додаємо одну втерту морквину. Цибульку з морквою додаємо до зупки. Даємо всьому покипіти хвилин 10 на маленькому вогні. В кінці закидаємо жменю посіченої зелені: кріп, петрушка, зелень селери. (я люблю, але ви можете не давати)
    Виключили газ і дали зупці настоятись кілька хвилин.

    Чоловік хвалив дуже дуже.

    Іруська просила щось придумати з куркою.

    Курка/масо тушковане з овочами

    Пропоную. В великий баняк наливаємо дрібку олії. Туди додаємо покраяну на кубики цибулю, моркву, перець, селеру, корінь петрушки. Які лишень любите овочі. Пасеруєте щоб змякли. До того всього викладаєте кусочки курки, наливаєте 1/2 скл води, накриваєте кришку і тушите з годинку. В кінці додайте ложку томатної пасти і зелень.

    Курка в рукаві:
    Або, кусочки курочки солимо, перчимо і складаємо в рукав для запікання в духовці. Додаємо до курочки овочі які нам подобаються. Моркву, цибулю розкраяну на 4-ри, кабачок, гриби. Що подобається. Закриваємо рукав і ставимо в духовку на 40 хвилин.

    Подаємо з овочами на парі. Я роблю в пательні просто на воді. Беру морожену овочеву мішанину викидаю на пательню, трошки солю, заливаю пів склянки води, і тримаю на невеличкому вогні поки вода повністю не випарується. Все готово. Для чоловіка або на обід можна додати ложку масла.
     
    • Подобається Подобається x 14
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Переписи для системи -60

    Чоловікові просто багато солі не можна.
    Ще можна зварити росіл. Тоді поставити його на ніч в холодильник а на рано зняти з нього весь жир, що застигне.

    А з філе можна зробити так. Відбити трошки. Поскладати на бритванку. Зверху викласти цибулю кільцями спасеровану з грибами. Покласти на кожне скибку помідора. І в духовку на хвилин 15. Потім можете зверху посипати сиром і потримати ще хвилин 10 щоб розтопився сир. Все просто.
     
    • Подобається Подобається x 11
  3. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Переписи для системи -60

    Марусь, дякую за рецепти! :)
    Докидаю свій:
    Дієтична солянка
    Ріжемо на маленькі кубики багато цибулі і стільки ж маринованих(квашених) огірків, м"яса (не сирого), якого і скільки є: можна курятину, телятину, нежирну свинину, можна ковбасу, дуже добре намішати якої-небудь копченості для запаху. Далі це все добро висипаємо у баняк з розігрітою олією (я найчастіше обходжуся взагалі без неї), додаємо 2-3 ложки томатної пасти і приблизно склянку або води або розсолу з огірків, і ставимо під кришку хвилин на 30-40 на мінімальний вогонь.
    Хто грішить маслинами, як і я, може додавати суміш огіркового розсолу і маринаду з них.
    Пізніше заливаємо бульйон або підсолену воду, так, щоб густого було десь на половину всього об"єму, і нехай трошки покипить. Знімаємо з вогню, подаємо з кружальцем лимона, напівлегальною ложечкою сметани і нелегальними маслинами.
    У класичному рецепті додають каперси, але я чудово обходжусь і без них.
    У спеку можна їсти холодною.
     
    • Подобається Подобається x 7
  4. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Переписи для системи -60

    Сьогодні обідала (і годувала домашніх тим самим. Навіть не пожалілись що я на дієті)

    Салатка помідорова:

    Дуже проста. Саме основне в ній багато зелені.
    Помідорчики покраяти, додати багато зеленої цибульки, кропику, петрушки, базиліку (все свіже у мене було з городу) і заправити дрібкою солі, одною чайною ложечкою олії і одною чайною ложечкою оцту.
    З тої салатки можна зробити собі вечерю якщо до неї ще додати свіжу моцареллу покраяну плястерками.

    А в тюрмє сечас макарони. Так як нині п*ятниця і мяса не вживаю то готувала лінгвіні з кабачково-грибовим соусом.

    На пательню наливаємо ложку олії. До неї додаємо 1/2 середньої цибулини покраяної на кубики. Даємо трохи посмажитись. Як починає золотіти додаємо 5-6 покраяних на плястерки грибів. Даємо грибочкам пустити сік. Далі додаємо один невеличкий кабачок покраяний на плястерки. Як бачимо що кабачок починає мякнути вливаємо пів склянки червоного вина, дві ложки соусу для спагетті. Солимо, перчимо, додаємо сушений або свіжий ореґано і базилік. Тушимо хвилин 5. Додаємо 1/4 скл вершків. Даємо закипіти і виключаємо.
    А в між часі зваріть лінгвіні. Коли сос приготувався всипте в нього дрібно-покраяний файний такий собі пучок зеленої петрушки і киньте лінґвіні. Все вимішали і подаємо на стіл. Вершки можна і не додавати.

    Сос також дуже смачний сам по-собі. Мій чоловік його їв як перекуску з хлібом.:girl_smile:

    Віднявши кабачки і томатний соус для піцци і ореґано з базиліком, а заміните їх кількома краплями соєвого соусу ви отримаєте дуже смачний сос з грибів який може іти до мяса, клюсок, рижу чи каші.:girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 9
  5. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Переписи для системи -60

    За минулі дні я перепробувала декілька салатиків з оливковою олією,напишу,який став моїм улюбленим:
    білокачанна капустка(пошаткувати)+огірочок(порізати або кубикими)+куряче філе(кубиками)+твердий сир(теж кубиками,я брала "Російський")+шпинат("на любітеля")+оливкова олія.....ось такий простенький,може комусь сподобається:girl_smile:,смачного!!!
     
    • Подобається Подобається x 9
  6. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Переписи для системи -60

    В книжці я вичитала , що на вечерю , салатку не дуже добре заправляти олією , а пише заправками ?! і що воно таке ? я сьогодні вечеряла теж помідоровою салаткою з олією
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Переписи для системи -60

    Пропоную перепис борщику за системою. Мій чоловік навіть не зауважив що борщ без мяса і бульби. Стараюсь її уникати, хоча система каже що можна на обід.

    На 4-літровий банячок.

    2 середні бурячки
    1 морквина
    1/2 цибулини
    2 листочки капусти

    Сіль, перець, лимонна кислота або лимонний сік.
    1 лавровий листочок
    4 горошки чорного перцю

    Бурячки добре вимити, пообирати від шкірки і покласти в баняк з водою. На невеличкому вогні варити з 40 хвилин. Тоді витягнути, дати аби трошки простигли і натерти на грубій терці.
    Цибульку покраяти на кубики. Моркву стерти на грубій терці. Капусту покраяти на невеличкі полосочки. Все має бути приблизно однакового розміру.

    Після того як витягнули бурячки в ту воду додаємо дрібно покраяну капусту.
    На пательню наливаємо 1 чайну ложечку олії. Пасеруємо на ній цибульку, моркву і бурячок. Пильнуємо щоб вода з капустою не кипіла сильно. Як тільки починає кипіти, кидаємо в баняк пасеровані овочі і додаємо зразу лимонну кислоту або цитриновий сік. Так наш борщ збереже червоний колір.

    Дуже важливо. Борщ не повинен кипіти. На помірному вогні доводимо його до невеличкого кипіння. Я йому кип*ятитись взагалі не даю. Легенько булькає і я кидаю один лавровий листочок і 3 перці горошком. Знову ледь довели до кипіння і виключили. Все. Дати тому настоятись хвилин з 15.

    Через 15 хвилин подаємо борщ затовчений часником з зеленю. Я борщ сметаною не заправляю. Залишаю таку можливість для кожного індивідуально.

    Увага. Овочі і надалі будуть хрумкі і не розварені.
     
    • Подобається Подобається x 7
  8. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Переписи для системи -60

    Щось ото я почитала ваші переписи по системі і не зрозуміла чим вони відрізняються від звичайних...я так завжди готую.:girl_in_dreams:
    То мається на увазі, що зупки на олії готуються, чи в чому прікол?
     
  9. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Переписи для системи -60

    Ми з малим нині мали смачнющий обід "за системою". Помідор тушкований на воді з базиліком і часником, до цього "соусу" я закинула макарони. Смачно і просто.
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Переписи для системи -60

    В сполученні продуктів. Якщо зупка на олії (і то не просто на олії а лише згадуванні про неї бо я на пательню даю таку дрібку що її там навіть і не видно, а щоб овочі не пригоріли то доливаю багато води) то вже на цілий день до вечора ніякого масла/олії не можна. Плюс, ніякого тушкування мяса чи готування сосу з мукою. Я мясо не їм з рисом/гречкою а лишень салаткою і салатку заправляю лишень цитриновим соком навіть не сметаною. Ось і все!
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Переписи для системи -60

    Сьогодні зробила собі котлетки-кульки.

    Змолоти на мясорубці:
    300 грам мяска (любого)
    1/2 кабачка
    1/2 невеличкої цибулини
    1 зубчик часнику

    Духовку розігріти до 375 Фаренґейта, що приблизно 190-200 Цельсія
    Масу посолити, поперчити, якщо фарш досить сухий можна додати ложку бульйону або води, зробити кульки, прикрити фольгою і поставити на 30 хвилин в духовку. Під кінець зняти фольгу і на кожну кульку покласти плястерок улюбленого сиру. Дати сиру розтопитись і насолоджуватись. До маси можна додати будь які інші овочі: капусту, моркву.
    Тому що блюдо іде на обід на гарнір спокійно можна подати любу овочеву салатку або овочі приготовлені на парі.
     
    • Подобається Подобається x 8
  12. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Переписи для системи -60

    А я люблю ось такий салатик . Беру овочі різні-помідорки, огірки, салат, редиска, зелень ріжу грубшими шматками і роблю заправку- до знежиреного йогурту додаю лимонного соку, трішки солі перцю, заправляємо залатик а зверху посипаємо кунжутним насінням.Смачного!
     
    • Подобається Подобається x 7
  13. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Переписи для системи -60

    Мінус кунжут і салатик можна їсти спокійно на вечерю і обід. Кунжут/сезам це жир, тому його треба уникати на вечерю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Олександрочка

    Олександрочка Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо РАЗОМ за системою -60!!!

    Дівчата в мене виникає дуже часто проблемка з меню,тобто що приготувати на вечерю щоб було по системі і різноманітно.(готувати по книжці не завжди виходить ). А чим Ви вечеряте ? Що готуєте ? Підкажіть !!!! Дякую.
     
  15. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Худнемо РАЗОМ за системою -60!!!

    Я останнім часом полюбляю печені яблука
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Переписи для системи -60

    Та я вже майже не вечеряю, так якось привикла. Але якщо дуже хочеться їсти то з*їдаю кусок мяса, або кілька кусків сиру і випиваю бокал червоного вина.

    На початках робила собі такі парфе: на дно креманки несолодкий йоґурт, потім дрібно покраяне яблуко, потім знову йоґурт а зверху покраяна сливка. Дуже смачно і почивно.

    А ще можна робити різні салатики, хоча вона радить не зациклюватись лишень на салатиках бо вони швидко випаровуються з шлунку.
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Переписи для системи -60

    Мені зараз подобається заправляти салати лимонним соком, соєвим соусом і часником. І кропу побільше... А зверху трооошечки тертого сиру насипати. І ніякої олії.
    Запах лимону в салаті - це щось!
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  18. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Переписи для системи -60

    По проханню Масік пишу тут рецепт "Свинини тушеної з кабачком" з книжки К.Міріманової

    Необхідні продукти:
    м"якоть пісної свинини - 450г
    кабачки - 1шт
    сир - 180г
    йогурт - 1/2 стакана
    олія - 1ст.ложка
    часник - 1зубчик
    сіль і перець за смаком
    зелень петрушки

    Спосіб приготування:
    М"якоть свинини наріжте не великими шматочками, натріть сіллю, перцем і дрібно нарізаним часником. Покладіть в змащену олією банячок і посипте 2стол.ложками тертого сиру.
    Кабачок очистіть від шкіри і насіння, м"якоть наріжте кусочками, викладіть на м"ясо, приправте сіллю, перцем, посипте тертим сиром, що залишився, залийте йогуртом і тушкуйте протягом години.

    За порадою в книжці, можна використовувати баклажан. Я так і робила. Було смачно:girl_in_love:

    P.S.Вибачайте за можливо не дуже літературний переклад з російської:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Переписи для системи -60

    Легкий сирний салат - за Мірімановою:
    сир твердий - 100 гр
    морква - 100 гр
    болг.перець - 50 гр
    яблука - 100 гр
    кефір - 150 мл
    зелень петрушки - 10 гр
    Сир і сиру моркву тремо, ріжемо скибками яблуко і соломкою перець, змішуємо і заправляємо кефіром з зеленню.

    Мясне асорті
    солодкий перець - 500 гр
    огірки - 100 гр
    варена свинина - 100 гр
    варена телятина - 100 гр
    варена яловичина - 100 гр
    відварений зел.горошок - 50 гр
    варені яйця - 2 шт.
    салат зелений - 100 гр
    зел.цибулька - 60 гр
    йогурт натуральний - 200 гр
    спеції за смаком
    Мяско, огірки, яйця ріжемо кубиками, цибульку кільцями, додаємо горошок, салат соломкою, запраляємо йогуртом і начиняємо половинки перцю.

    Пікантний яєчний салат
    перець болг. (черв, жовт, зел.) - 3 шт.
    цибуля - 1 шт.
    сир рокфор - 100 гр
    яйця варені - 8 шт.
    лимон
    сіль, перець
    олія - 1 ст.л.
    кмин - 1 ч.л.
    Готуємо заправку з олії, лимонного соку, кмину і спецій. Ріжемо яйця, перець, цибулю кубиками, запрвляємо і зверху посипаємо розтертим рокфором.

    ---------- Додано в 14:08 ---------- Попередній допис був написаний в 13:49 ----------

    Бурячково-морквяна гірка
    буряк - 300 гр
    морква - 20 гр
    цибуля - 20 гр
    олія - 1 ст.л.
    сік лимонний - 5 гр
    сіль
    Буряк відварити, покласти на 15 хв в холодну воду, почистити і пропустити через мясорубку. Моркву і цибулю ріжемо, пасеруємо на олії, пропускаємо через мясорубку. Посоліть, заправте лим.соком і подавайте у формі гірки.

    Салат грибний
    гриби свіжі - 300 гр
    помідори - 3 шт.
    салат листовий - 2 качани
    кукурудза відварена - 250 гр
    перець болг. - 2 шт.
    огірки свіжі - 150 гр
    олія - 3 ст.л.
    сіль
    гірчиця для соусу - 30 гр
    оцет 30% - 50 гр
    Поріжте гриби, протушкуйте 10 хв. Зєднайте їх з кукурудзою, порізатими шматочками помідора і огірка, соломкою перцю. Приготуйте заправку з олії, оцту, спецій, гірчиці. Змішайте і викладайте на листя салату.

    Салат з курки і ананасу
    куряче філе відварене - 160 гр
    капуста - 160 гр
    ананас - 160 гр
    оцет - 1 ст.л.
    олія - 1 ст.л.
    гірчиця - 1 ст.л.
    сіль
    Курку ріжемо кубиками, капусту ріжемо соломкою і розтираємо з сіллю, ананас ріжемо шматочками. Змішуємо заправку. Викладаємо в бокали шарами, поливаючи заправкою і прикрашаємо зеленню і ананасами.

    ---------- Додано в 14:43 ---------- Попередній допис був написаний в 14:08 ----------

    салати з екзотикою або дуже святкові чи зовсім не сезонні не викладатиму...

    Салат з морської капусти
    капуста морська консервована - 1 банка
    крабові палички - 200 гр
    кукурудза відварена - 200 гр
    яйце варене - 1 шт
    йогурт - 100 гр
    Рідину з капусти злийте, яйце і краб.палички поріжте кубиками. Змішайте все і заправте йогуртом.

    Салат з лапші з овочами
    помідори - 4 шт.
    цибуля - 0,5 шт.
    часник - 1 зубець
    салат - 100 гр
    зелень - 1 ст.л.
    лапша - 250 гр
    сир твердий - 50 гр
    сіль, перець
    Відварити лапшу. Помідори окунути в кипяток і зняти шкірку. Дрібно порізати помідори, цибулю і часник. Протушкувати все це 5-6 хв.
    Листя салату порізати, заправити помідоровим соусом. Відкинути лапшу. На тарілку покласти лапшу, посипати салатом і тертим сиром.

    Салат яєчний з грибами
    яйця варені - 6 шт.
    перець зел. - 2 шт.
    перець черв. - 1 шт.
    відварені шампіньйони - 70 гр
    маслини без кісточок - 6 шт.
    часник - 1 зубчик
    оцет 3% -2 ст.л.
    олія - 2 ст.л.
    сіль, перець,паприка, спеції за смаком
    Все порізати дрібними кубиками, приготувати заправку. Все змішати, приправити і залишити в холодильнику на півгодини настоюватись.

    ---------- Додано в 15:33 ---------- Попередній допис був написаний в 14:43 ----------

    Пікантний салат зі свининою
    свинина мякоть - 400 гр
    цибуля - 4 шт.
    морква - 3 шт.
    буряк - 1 шт.
    перець червоний пекучий - 1 ч.л.
    цукор - 1 ч.л.
    оцет 3% - 1 ст.л.
    зелень петрушки, кропу
    сіль
    олія - 2 ст.л.
    Свинину ріжемо смужечками і тушкуємо в підсоленій водичці. Цибулю ріжемо і пасеруємо в ложці олії. Моркву і буряк тремо на терці, додаємо перець, січену зелень. Змішуємо з мясом і заправляємо.

    Салат мясний
    яловичина тушкована - 200 гр
    огірки малосольні - 1 шт.
    гриби відварені - 50 гр
    помідори - 1 шт.
    соус(хрін) - 50 гр
    зелень петрушки і кропу
    Все поріжте штаточками, викладіть на блюдо і подайте з соусом з хрону і зелені.

    Салат з макаронів з зеленню
    салат листовий китайський - 300 гр
    макарони-ракушки - 70 гр
    зелена цибуля - 40 гр.
    кунжут - 1 ч.л.
    олія - 1 ст.л.
    оцет 3% - 0,5 ст.л.
    зелень петрушки, сіль, перець
    Ракушки відваріть в великій кількості води. Відкиньте на друшлаг і заправте маслом. Кунжут підсушіть на сковороді. Цибулю поріжте кільцями, а салат поріжте смужками. Змішайте макарони з зеленню. змішайте оцет з ложечкою води і сіллю. Заправте цим салат, посипте зеленню і кунжутом.
     
  20. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Переписи для системи -60

    давайте ще рецепти :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1