дитячий садок (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ніколь, 11 Березень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Початок теми тут http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=24984
    -------------------------------------------------------------------------


    Лесь, а як він в тебе засинав вдень без циці? Їм там в садочку хоч казочку читають перед сном? чи всі полягали і тихо лежать і потрошки засинають?
     
  2. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Нашим читають казочки, хто собі лежить тихенько, є такий один хлопчик , шо лягає пізніше за всіх, коли всі вже полягають..
     
  3. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Як в кого йде. Мій засинає нормально з самого початку - як тільки дотулиться до подушки. Але ми і до того вдома тренувались самі засинати. Спочатку включала мультики і він з ними засинав, а потім просто клала на бочок і казала глибоко дихати носиком ;) Повірте, зараз всі засинають спокійно, навіть ті, хто вдома вже не спав на денний сон
     
  4. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Думаю, не варто переживати завчасно, моя дитина без грудей, але любить на сон поїсти ще молоко з пляшечки я вас не боюся:), а дома ніколи не засне поки не ляжеш біля неї і вона хвилин 10 не "попорпається" в волоссі, а в садочку, засинає без проблем з 2 дня, каже, що просто закриває очка і засипає.
    Думаю, по-перше, отой "стадний інстинкт", по-друге багато емоцій переважають.
     
  5. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Дитячий садок

    повністю з Вами згідна,

    в нас теж в садочку казочки читали, малий навіть розказував про що саме читали
    а вдома буває теж 10 хвилин полежить і засинає нормально.
     
  6. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок


    Ми пішли в садочок на ГВ, і там засинала перший раз дуже важко, а далі кожен раз краще і краще. Велике дякую няні, що її нерви. і руки, витерпіли носити Христину 30 хв на руках поки та заснула.
    На даний момент вдень дома взагалі не спить, або дуже рідко, а в садочку засинає без проблем, і гарно спить.

    І казочки, і пісеньки, і при потребі вихователька прилягає біля дитини.....
     
  7. Topin

    Topin New Member

    Відповідь: Дитячий садок

    моїй 2,1 .плануємо скоро вже йти до садіка ...без груді засинати важко нам вдається ...а як ваші малюки сплять в садіку без циці ???? як часто хворіли?
     
  8. Merry

    Merry Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Дівчата, підскажіть, якщо я планую дитину віддати в садок десь рівно через рік, то коли мені потрібно підходити і домовлятись: вже тепер чи восени чи з нового року? Я маю на увазі вже остаточно домовлятись. Набір в садок з вересня?
     
  9. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    В кожному садку по різному, але я б вам радила вже підійти і все там, і розпитати.
     
  10. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Дитячий садок

    я попала до таких щасливець :).
    перечитала темку, аж за голову взялась від тих сум, про які тут пишуть :girl_impossible:.
    Правда перед тим, як натрапити на цей садок, то були і записи в якихось таємничих малесенькиих блокнотах, папірцях і натяки на віддяку і заяви, чого то я так пізно записую, "у нас уже черга на 1-2 роки наперед". На моє запитання чи до них записуються вже після виписки з роддому, чи ще до, внятної відповіді так і не отримала. Дома чоловіку заявила, що, напевно, варто записати дитину до школи вже, а то і там скажуть, що пізно :girl_crazy:.
    Випадково мені порадили звернутися в 69 садок, і о чудо, я прийшла, нас відразу ж записали (середина березня), я разів зо 3 перепитала, чи то вже остаточно, не могла повірити, думаю завідуюча тоді почала сумніватись в моїй душ. рівновазі :girl_blush2:. Про внесок на садок сказали, коли ми прийшли вже з документами на поч. літа, він склав 100 грн. на той час.
    Набір і формування груп проходить по мірі забирання батьками з садка 6-ти річок влітку. Частину забирають зовсім, частину ні, тому нові групи можуть відкритись і на поч. літа, а можуть і восени. Тому варто сходити поцікавитись на поч. травня, які традиції в садку, щоб потім не потрапити в категорію "де Ви були раніше".
     
  11. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (частина 2)

    Сьогодні у нашому садочку з"явилось оголошення:girl_in_dreams:
    "Шановні батьки.З 1.07 по 22.08 у нашому садочку канікули.Просимо заздалегідь подумати про відпочинок дітей( село , море, річка, ліс...).Ми змушені так вчинити у зв"язку з обмеженим фінансуванням.Сподіваємось, Ви з розумінням поставитесь до цього.Маємо надію, що Ваші відпустки співпадуть з нашими канікулами.Дякуємо.":girl_impossible::girl_impossible:
    Що скажете, любі матусі?:girl_mad:
    У Вас вже такі оголошення є?:girl_in_dreams:
    Що плануєте робити ?:girl_impossible:Куди дівати діток?:girl_sad::girl_dance:
     
  12. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (частина 2)

     
  13. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (частина 2)

    Номер 33, садочок"Берегиня".Чоловік зранку завів донечку-нічого не читав.Я прийшла її забирати-дай-но гляну на дошку оголошень.А там от-таке.:girl_impossible:
     
  14. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (частина 2)

    Я чогось думаю що таке буде в багатоьх садочках. Минулого року так було в 160 садочку
     
  15. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: дитячий садок (частина 2)

    нічогенька така 2-х місячна відпустка мала б бути, щоб співпало :girl_impossible:
     
  16. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (частина 2)

    Думаю, шо то не у всіх садках таке буде, то шо в вашому, я то знала, бо в мене там коліжанка працює, то казала мені шо закриють.
     
  17. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (частина 2)

    а в вашому садочку таке напевно вперше, бо моя сусідка в ваш садочок малу водила, і щороку вихователі казали всім, якщо э можливість то водити діток в садок а не тримати вдома, бо якщо мало дітей то групи закривають і відправляють на канікули.

    А взагалі, на рахунок садочка, я збиралась віддати малу цього літа, малій буде 2,6.....але останнійм часом думаю що 2,6 це рановато, бо я бачу по малій що толком це ще маленька дитина, сама їсть але не все і деколи таки треба погодувати, на горшик ходимо але це виглядає " мама, какі" мама почула посадила, тут недавно тато не почув так мала мало не впісялась, а в садочку хто зна чи вихователька почує "какі" від кожної дитини. Вдівається сама з горем пополам, це скорше можна назвати "сама не вдівається", до рота може потягнути і палку с землі, і просто ще як бавиться з дітьми то на це деколи страшно дивитись ( хто знає моб дитину, той зрозуміє), а вона така безпардонна буде в групі не одна. А там потім осінь, зима, соплі , кашлі, вона ще надто маленька щоб багато хворіти а від того в садочку не втечеш, хочу ще максимально її від тих хвороб вберегти.
    І думаю я тепер може спробувати літом походити, подивимось як піде, але більше схиляюсь до того щоб ще літом її потримати вдома, ходити на розвиваючі заняття, в колектив з дітками але не в садок, побути з малої до 3-х років вдома, там зимою як піду на роботу ( якщо піду ) то з малою зиму свекри побудуть, а вже на наступне літо коли малій буде 3,6 і вона як не крути буде зовсім іншою, дорослішою дитиною, тоді вже в садок.
    Хоча малій в садочку сподобається, наразі я бачу що їй колектива з дітками дуже бракує, бо вона аж оживає коли поміж діток і чим їх більше тим кращє. Але щось мене смущає, і не дуже вже я хочу її в садочок вести.
     
    Останнє редагування: 14 Березень 2011
  18. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: дитячий садок (частина 2)

    навіть не думала що в нашому садку є такі чуйні вихователі...
     
  19. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (частина 2)

     
  20. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: дитячий садок (частина 2)

    я збираюсь доню віддати в 2,1-2,3 (залежно як групу відкриють), після трьох дітям важче адаптуватись до садка.
    Напишу про свій досвід. Сина віддала в 2,2, ложку тримав, спроби до рота щось в ній донести були, не скажу що вдалі. На горшок просився, але сам не сідав. В садку спершу догодовували, досить скоро почав їсти сам, дома вимагав, щоб я годувала. На горшки їх там вервичкою садять часто, якщо дитинка скаже, то відведуть і посадять, спати перший рік клали в памперсі. У них в садку стадний інстинк прокидається, повторюють все, а от дома - то вже інше.
    Звикав бути без мами тижні 2, ревіли обоє, він в групі, я за дверима (ну дуже мамина дитина була).
    Потім плакав виключно для мами, поки мене бачив, були випадки, що віддирали від мене його няня з вихователькою і заносили в групу на руках всього в сльозах, 2 сек. і вже сміх і полетів бавитись, а я ще й взутись не встигла і вийти. Приходила забирати, то вже підвивав, бо не хотів йти, і в суботу нив, бо хоче в садок, а він не працює.
    Хворів, але не часто, можна сказати, що ми садок практично не пропускали. Правда у нас є в групі дітки, які дуже часто хворіють.
    Головне, щоб вихователька вміла знайти підхід до дитинки, тоді буде все гаразд.
    Сподіваюсь, що з меншою буде схожий сценарій, зараз намагаюсь давати змогу їй їсти самій, правда на горшок вперто не проситься, але терпить і як посадити, то результат буде. Готую себе морально до перших важких тижнів :d23:
     
Статус теми:
Закрита.