Ідеї для корпоративу

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем Letunka, 12 Вересень 2011.

  1. Letunka

    Letunka New Member

    У нашої фірми скоро намічається корпоратив з приводу святкування чергової річниці заснування. Хотілось би придумати щось оригінальне для забави. Бо просто сходити до якоїсь кнайпи і посидіти всім колективом - то не дуже цікаво. Команда молода, людиська відкриті до неординарних забав. Наприклад, минулого року були у Карпатах, купались у гірській річці, відвідували чани з сірководнем, ловили форель у рибгосподарстві.
    Нині думаю про те, щоб або організувати кількаденний тур по цікавим, але маловідомим місцям Львівщині, або якийсь квест придумати, можливо пішохідний у Львові.
    Тому прошу підказки та поради, може хтось мав досвід, або на роботі щось подібне влаштовували - яка була реакція у колег, чи сподобалось, якісь "підводні" камені в організаційних моментах?
    Буду вдячна за відгуки :girl_smile:
     
  2. Gossip

    Gossip Member

    Відповідь: Ідеї для корпоративу

    :girl_cool: було таке діло.. і не одноразово! Отож щодо вікендів :d23: :
    Їздили справляти в Славське (зима, лижі, банька, засніжені гірські схили, святкова вечеря) ... також на Новий Рік їздили в Східницю :girl_claping: (влаштували застілля в вишиванках, українські музики, співи аж до ранку ... зранку всі в баньку з медовим масажем)... окрім того їздили в тур поїздку по Закарпатті (пізнавально, цікаво, туди можна було брати свої 7*ї :connie_pull-pigtail ... дигустували вина, купались в чанах)- вражень море!
    також їздили неподалік Львова- день проведений в Бухта Вікінгів (забави, шашлик, теніс, кінні прогулянки), крім того вечірні посиденьки на о. Сантіно (вино, печені овочі, хороші посиденьки)... ну і одна з незабутніх для мене подій це ЗОРБ :girl_claping::girl_claping::girl_claping: було безумовно класно !!!!

    до того всього можна добавити і пейнт-бол, але скажу вам чесно менш ЕФЕКТНО :girl_cool:

    підземелля Львова


    в Шевченківському Гаю (+ свіже повіттря, багато місця, не втомитесь від асфальтної спеки)
    з "-" в квесті скажувам таку штуку як погода! ... доречі той ж квест можна зміксувати з пейн-болом провівши його в парку Знесіння :girl_claping:

    обирайте ідеї!!! ... спочатку визначте формат події, а ВЖЕ тоді можна обговорити ДЕТАЛІ і шукати підводні камні!!!! Пробувши івент-менеджером доволі тривалий час зможу вам підказати на що звернути увагу...
     
    Останнє редагування: 12 Вересень 2011
  3. Letunka

    Letunka New Member

    Відповідь: Ідеї для корпоративу

    Схиляюсь більше до квеста. І, напевно, без пейнтболу :girl_smile:
    Але окрім природної частини, ще хотілося б і центральну частину міста задіяти. Бо на корпоратив приїдуть люди з інших міст - Києва та Чернігова. Тому, як на мене, було б цікаво показати гостям Львів у такий неординарний спосіб. Бо по екскурсіях і таких більш традиційних прогулянках колєг вже водили. А тут і помізкувати треба, і заодно на цікавинки подивитись
     
  4. Gossip

    Gossip Member

    Відповідь: Ідеї для корпоративу

    тоді проведіть квест в центральній частині міста, але при цьому задіявши сувенірні крамниці з крамом про Львів, або ж кав"ярні мережі Локаль ... адже для свого вони цікаві, а для "гостей" (Києва та Чернігова) тим-паче! :girl_cool: окрім того питання до кав"ярень можна зробити відповідно тематичні!
     
  5. shoelover

    shoelover New Member

    Відповідь: Ідеї для корпоративу

    їздили на Карпатський Трамвайчик в Івано-Франківську область, то там-таки на тому трамвайчику працівники якогось банку мали корпоратив :) Правда, тоді була спека +30, а вони всі швиденько до корпоративлення взялися, і їх ше на половині дороги "повело" так нормально. Але, думаю, тим, хто дуже не пив, запам'яталося.
    Що ж стосується Львова, то сюди на квести треба їхати якомога швидше, бо, погоджуся з Gossip, погода то є фактор ще той!!

    А квести по центральній частині міста - тема популярна доволі часто роблять, і пішохідні, і на велосипедах. Робив і консулят польський на роверах, і молодіжні організації піші, тепер шось клуб Метро збирається робити. Тому вважайте, щоб ваші працівники тими квестами не переситились))
     
  6. Letunka

    Letunka New Member

    Відповідь: Ідеї для корпоративу

    гарна думка :)

    ---------- Додано в 18:34 ---------- Попередній допис був написаний в 18:31 ----------

    Думаю, не переситяться. Влаштуємо, так, щоб програма була неповторною :girl_dance:
     
  7. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Ідеї для корпоративу

    Спочатку організовувались колективом в Карпати - там мали прогулянку до водоспаду та вилізли на гору, ще й до всього вкриту чорничником. То на вихідні.

    Мали пару вечірок стилізованих - мультяшні герої, стиляги. Дуже спочатку переживали - ніби і молодь, але все ж вже доросла. Але пройшло на ура. Всі тішились як діти

    Ше була поїздка Камянець-Хотин-Чернівці - теж всі задоволені.

    Ше їздили в Європу: Краків-Брно-Прага, наступного разу:Будапешт-Відень. Дуже кльво - переїзд виходив легкий і цікавий :)

    Ну і тепер в нас на меті - поїздка на тиждень в Єгипет. Дуже всі хочуть щоб то здійснилось. Наразі це найамбітніша затія в нашому колективі :girl_dance:
     
  8. shoelover

    shoelover New Member

    Відповідь: Ідеї для корпоративу

    я теж хочу такий корпоратив! класна робота, може здасте точку? :girl_wink::rolleyes:
     
  9. Letunka

    Letunka New Member

    Відповідь: Ідеї для корпоративу

    І я не проти такого корпоративу. Але до закордону поки що командою у нас точно не вийде поїхати. Поки що тут винаходимо цікавинки.

    А розкажіть про тематику тих от квестів, що Ви перелічили. Бо я переміщуюсь із міста в місто постійно, тому не встигаю дивитися за всіма забавами, що у Львові відбуваються.
     
  10. shoelover

    shoelover New Member

    Відповідь: Ідеї для корпоративу

    Польське консульство організовувало на велосипедах, тема - одна з перших футбольних команд в місті, здається "Погонь" вона колись називалась. І оскільки зараз вони вирішили її відновити, то й квест до теми зробили з запитаннями про команду і про футбол. Метро організовує по кнайпах, як вам Gossip пропонувала. в них там з фейсбуком пов'язана акція. Там купу лайків назбирали і тішаться. так само по кнайпах робили для студентів-іноземців влітку. Правда, в них були питання пов'язані з історією міста.
    В автоквестах моя коліжака колись брала участь, то там питання не тематичні, а більше на логіку та кмітливість. Правда, то аж трохи страшно було, бо ті квестери часом як ідіоти по місту ганяли.
     
  11. Letunka

    Letunka New Member

    Відповідь: Ідеї для корпоративу

    На це раз точно придумаю для своїх колег або історичний квест, або по кнайпах

    Дівчата, дякую всім за поради! Ви найкращі :girl_in_love:

    Дійсно підкинули багато ідей, при чому ще не на один корпораптив:girl_claping:
     
  12. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Ідеї для корпоративу

    так склалось, що в нас частина команди в Чехії. От ми і вирішили поєднати цікаве з корисним - і з колєгами познайомитись, і світу побачити.

    Але зібратись і організуватись все ж було нелегко. Спочатку всі їдуть, а до діла - всі розсипаються. Зате коли ми повернулись, то відмовники вже загорались від наших розповідей. Тому наступного разу було легше. Але отакі от подорожі з колективом - нас то пре. Дуже позитивні.
     
  13. shoelover

    shoelover New Member

    Відповідь: Ідеї для корпоративу

    знаю-знаю як то є. Як тільки придумали ідею - то всі "давай, давай, поїхали". А як організувати автобус, гроші позбирати чи ше шось - то всі відразу "не я"! Але ви молодці!!
     
  14. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Ідеї для корпоративу

    Дівчата, тре організувати цікавий день для туристів з цілої України у Львові. Стандартна екскурсія не підходить, потрібно щось цікаве і оригінальне. Можливо в підземеллях, чи щось таке. Або цікаву Різдвяну програму, бо буде в січні. Порадьте :)
     
  15. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Ідеї для корпоративу

    вертеп свій зробіть, з костюмами, мінімальними словами, аби встигли вивчити всі :)
    Якщо мала компанія то можна поділити на команди і робити кутю, вареники і тд - один вечір вийде "корпоративна" вечеря, запросити гурт автентичної музики.
    Якщо ближче до Старого Нового року то можна і Меланку пустити до хати ;)
     
  16. Gemmy

    Gemmy Member

    Відповідь: Ідеї для корпоративу

    Дали мені завдання - організувати новорічний корпоратив. Трохи пізнувато, але щось мушу придумати. Ця тема для мене нова, та ще й я довший час у Львові не була - нічого толком не знаю :girl_sad:
    Нас буде чоловік 20, колектив молодий, хоче щось крім обжиралівки. Ну боулінг - то трохи зажирно,як на мене.
    Може, в когось є якісь ідеї щодо програми та місця проведення? Я щось навіть не знаю, з якого боку до тої справи підійти :sad:
     
  17. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Ідеї для корпоративу

    Можна просто замовити звичайний зал і знайти собі підмогу і вдало підібрати конкурси.Це може бути імпровізаційний театр (коли ведучий читає, кілька учасників відтворюють історію)+якісь веселі конкурси- в цьому зазвичай всі згуртовані бо є глядачі і актори, А боулінг, як на мене, лиш розпорошить компанію...
    Ну ,і завжди класно ,коли можна зробити тематичний вечір з тематичним дрес-кодом. Напр герої казок, піратська, гавайська вечірка і т.п.
     
  18. Gemmy

    Gemmy Member

    Відповідь: Ідеї для корпоративу

    Я також думаю щось в цьому напрямку робити. У нас колектив страшенно неорганізований, тут переважно лише обжиралівкою все і закінчувалося. Може, хтось цікаві конкурси запропонує? в неті пориюсь, але не знаю, що реально може сподобатись, бо сама на такі заходи якось не попадала раніше
     
  19. Левицька

    Левицька New Member

    Відповідь: Ідеї для корпоративу

    я не бачу, як то можна провести своїми силами, потрібен ведучий ззовні, але якщо боулінг "зажирно", то ведучий чи тим паче... Я б вела в заклад, де є програма готова.
     
  20. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Відповідь: Ідеї для корпоративу

    Ми минулого року виступали організаторами новорічного корпоративу для нашого колективу (до 40 осіб).
    Не пішли: конкурс "Фабрика зірок" - один працівник грав роль іншого працівника і співав пісню, підібрану під стиль тієї людини. (Пісні були обрані смішні, але люди не надто жваво відреагували); конкурс, де одна людина витягує папірчик і читає питання, а наступна - витягує папірчик і читає смішну відповідь (не пішов, бо не розрахували, що на таку к-ть народу тре було взяти мікрофон - елементарно не було чути).
    Класно пішли наступні ігри:
    1. Казка про Попелюшку, адаптована під банківську тематику (люди грали роль персонажів Казки - , Ведучий зачитував смішний сюжет, і коли звучало ім"я персонажу, людина, яка виконувала ту роль, мала встати, .
    Є один нюанс - проводити такий конкурс є сенс, коли люди вже трішечки "підшофе", тоді точно хтось або не відреагує на свою роль, або буде підскакувати щосекунди ))). За невчасне вставання або пропуск своєї дії - штрафний келішок (або мятний льодяник, як було в нас - один начальник до кінця конкурса мав повний рот льодяників).
    2. Дід Панас (Жінка, перевдягнена в Діда Мороза у вишитій сорочці і з Кобзарем під пахвою) і Рокерська Снігуронька (нечемна внучка Діда Панаса) - всі вимерли від сміху, щойно побачили це видовище, ми ще навіть не встигли рота розкрити. Ця "солодка парочка" провела ряд малесеньких конкурсів, які завершилися новорічним привітанням від керівництва. - колеги згадують досі.