"103" Хворіє дитина. Поради. (2)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hruska, 14 Березень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Piama

    Piama New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Ну от ми здається вже здорові, в доці 3 доби була темп.майже під 40 і горло дуже червоне. Давала антиб. цефодокс і вокару. Сьогодні вже нема темп. і дитина,як дитина.
    Тільки тепер мене турбує закладений носик, соплі не течуть, а в ночі дуже сопе і хропить аж, так важко їй дихати, я вже промивала і нічого не допомагає. В понеділок вирішила їхати в Охматдит до лора Юрочко Федора Богдановича, може хтось звертався до нього? що за лікар?
     
  2. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Нам теж лікарка сьогодні сказала що висока температура через дуже червоне горло. І теж назначила антибіотик в уколах цефазолін, але в маленькій дозі. Цікаво чи хтось колов своїм діткам цей антибіотик і при яких обставинах. Я не прихильник антибіотиків, але 5-ий день температура дуже висока, звичайне лікування не допомагає...
     
  3. inchik

    inchik New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    поки горло буде червоним, то доти і температуру матимете...Інгаліптом в спреї можете спробувати "запшикати" горло, якщо вдасться, навіть якщо на саме горло не попадете, то зі слиною частина препарату попаде на горло...
    своїй малечі частину таблетки Стрептоциду розкришувала і сипала на язичок, щоб та той порошок розсмоктувала...так само робила і з Септефрилом
     
  4. Ланочка

    Ланочка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Ми кололи при астматичному бронхіті. А дуже червоне горло це такий діагноз? Ви за 5 днів високої температури не мали коли зробити дитині мазок з горла? Якщо стрептококова ангіна то тоді антибіотик оправданий. А якщо ні, то значить вірус. І якщо легені чисті то 5 днів температура при грипі це ще не межа.

    І ще на рахунок маленької дози... Це на багато гірше ніж в 2 рази більша доза, бо мала доза збудник не вбиває, та ще й робить його не чутливим до антибіотика.

    Міняйте свого педіатра!
     
  5. inchik

    inchik New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    наші друзі зверталися до цього лікаря - у малого був вроді гнійний отит (то він такий діагноз поставив) і сказав проколювати....батьки злякалися і того робити не стали - звернулись до іншого лікаря, який вилікував малого без проколювання...
    тут на форумі досить хороші відгуки, як про ЛОРА, про п Висоцьку, то, можливо, краще до неї для початку звернутися
     
  6. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Причина того, що я не зробила дитині мазок з горла не в тому, що "не мала коли", просто лікар нічого такого не говорила. Коли вона приходила перший раз, горло було тільки трошки червоним.
     
  7. Ланочка

    Ланочка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Ну правильно, легше антибіотик призначити.
    То здайте хоч завтра аналіз крові дитині.
    А в горлі є гнійні пробки?
     
  8. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Я здам всі необхідні аналізи, направлення лікарка вже виписала. НЕ думайте , що я така безвідповідальна мама, яка
    чи стане колоти антибіотик без всяких на те причин.
    Є.
     
    Останнє редагування: 19 Березень 2011
  9. Ланочка

    Ланочка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Сьогодні вже 6 день ще є температура?
    Я не казала, що ви безвідповідальна, скоріше то наші лікарі такі. Але аналізи треба здавати не на 6 день, коли в дитини висока температура.
     
  10. kljysochka

    kljysochka New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    ???
    а тут як бути?
     
  11. Ланочка

    Ланочка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    раніше а не на 6 день

    ---------- Додано в 14:04 ---------- Попередній допис був написаний в 14:01 ----------

    якщо пробки гнійні то може стрептококова ангіна, але враховуючи вік дитини (11 місяців) то мало ймовірно. В таких малих дітей мигдалики ще недорозвинені. Тому мазок дуже бажаний.
     
  12. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    я не знаю, поясніть мені будь ласка, якщо гнійні пробки видно дуже добре, а мигдалики недорозвинені, то це видно гнійні пробки чи щось інше (може так виглядають саме недорозвинені запалені мигдалики? і чи треба в такій ситуації антибіотик? що краще давати його чи утриматися?
     
  13. kljysochka

    kljysochka New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    самі.ясно,нічо не робіть!мусить глянути доктор,якому довіряєте!гній є гній,а значить є інфекція!тра здати мазок,щоб визначити етіологію,але,за той час все ж дати антибіотик,і в адекватній дозі,а не трошки,чи в 2 рази більше,бо ангіна-хвороба серйозна,особливо наслідками,тому неможна тратити жодного дня!

    ---------- Додано в 14:57 ---------- Попередній допис був написаний в 14:54 ----------

    кров здати теж не зашкодить,який би день хвороби не був,бо можлива і мононуклеарна ангіна,а аналіз це покаже.
     
  14. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    можливо, "трошки" означало в тій ситуації просто дозу дитячу, відповідно віку і вазі дитини.
     
  15. kljysochka

    kljysochka New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    можливо,але це питання принципове,добре б вияснити:)
     
  16. Ланочка

    Ланочка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    А якщо виясниться після мазка, що то не стрептококова ангіна? Навіщо тоді антибіотик?
     
  17. kljysochka

    kljysochka New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    а яка?скільки ше днів з температурою чекати результатів?тут і клініку і стан дитини треба враховувати...тому то і тра шоб доктор дивився:girl_in_dreams:
     
  18. Ланочка

    Ланочка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    І справді яка? Якщо її нема ?
    Ангіна - це по суті і є стрептококова, але коли про червоне горло йдеться, то може і не ангіна . То в в нас прийнято на любе червоне горло казати ангіна.
    А всі вірусні захворювання супроводжуються червонезним горлом, ще й деколи з білими нальотами.

    так тому я і казала (що аж образилась на мене форумчанка), що не треба з горлом хворим чекати 5-6 днів, а на другий день робити мазок і аналіз крові.
     
    Останнє редагування: 19 Березень 2011
  19. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Коли лікарка приходила перший раз, в перший день хвороби, то не акцентувала на червоне горло. Сказала, що тільки трошки є почервоніння, але дуже незначне.
     
  20. amurka

    amurka New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    дитина кашляє,але в більшості від того що сопельки мішають...
    який можна зробити компресик?
    дякую
     
Статус теми:
Закрита.