"103" Хворіє дитина. Поради. (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Т@нюшк@, 30 Листопад 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    Сходити до окуліста.
    В такому віці капати молоком - це вже не дієво, може бути простуда, якась інфекція. Не забувайте, що це складний орган.
     
  2. Iryna

    Iryna Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    колись читала в цій темі, що від кашлю дають діткам перепилині яєчка, але неможу зараз знайти і пошук нічого не дає(( киньте або рецепт або ссилку, де то обговорювалося! дякую!
     
  3. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    що й зробили зразу ж...виявився кон"юнктивіт, лікар виписала левоміитин, панадол і амоксил, то два останні мені здались за круто, і я закапую лише левоміцитин і промиваю ромашкою, зараз вже майже не закисає.
     
  4. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    ми цього разу бронхіт подолали за майже два тижні (неповних) моя бовтанка+ небулайзер і гуляли крім двох вітряних днів+ промивання носика.
    і помітила я такий ньюанс що за тиждень до перших видимих ознак бронхіту малявка дуже багато просила пити і в ночі.. саме води хотіла а не цицю.
     
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    Це ознака розвитку бактеріальної інфекції. Я завжди насторожуюсь, коли Дми просить вночі води - як правило, це ознака початку проблем (в нашому випадку - з горлом).
    Ще кілька років тому чула від Комаровського, що при вірусній інфекції діти відмовляються від пиття і напоїти важко, але треба. А при бактеріальній - малюка "сушить". Я спочатку не зовсім повірила, але так воно і виявилось. Тому мені значно страшніше, коли 37.3 і постійно просить пити, аніж 39 і відвертається від всього питного.
     
  6. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    дівчата почитала вас і теж згадала, що помітила, доня часом починає дуже часто просити пити, а інколи й краплю без істерики не зальєш. З останнього, що добре пам"ятаю, коли була гнійна ангіна то вона просила пити.
     
  7. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    А в нас нежить, причому ми вже місяць не можемо з того вилізти, тиждень хвора, тиждень нормально, тиждень хвора тиждень нормально. Соплі течуть рікою, водичкою, і практично такаими ж проходять, тобто не густіють, не зеленіють. Шо робити? Може шось для імунітету треба?А може то на зуби бо лізуть два верхні кутні, але вони вже прорізалися...Я розгублена, бо до того ми практично не хворіли:girl_cray:
     
  8. marife

    marife Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    А У нас вже тиждень температура і більше нічого, 37,3-38 і тільки вночі. Що ж це таке? Педіатр розводить руками -вірус. Аналізи в нормі:d25:
     
  9. kalynka

    kalynka New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    В нас на кожен зуб така історія. В ніс капаєм протаргол, а від кашлю АЦЦ-100 зранку і ввечері (можна по пів пакетика спробувати)-за день-два попустить
     
  10. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    Ой і ми хворіємо((
    Малий вже три тижні кашляє - лікарка слухала - жостке дихання. Вже і мікстури повипивав і молоко даю з маслом і содою і не проходить. Тепер щей насмарк додався.
    І малявочка наша слабонька - так мені її шкода. Чим же ж допомогти? Лікар виписала Пектолван С, Імунофлазід - кашель мокрий мокрезний, а відкашляти не може. Сопельки в носику хлюпощуть але не витікають - капаю молочком. Температурки нема.
     
  11. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    такі дітки не вміють ще відкашлювати, я свого масажами відстукуючими лікую.
     
  12. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    Опишіть як Ви це робите, бо я пробувала, але не впевнена, що все правильно роблю...я кладу або собі на животик і по спинці погладжую, постукую, або на диван - правильно?
     
  13. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    десь приблизно так, але ще краще, коли голова буде нижче плечей і масаж робите знизу плечей і до шиї, ніби виганяєте той слиз і не бійтеся, що сильно робите і дитина плаче, вона виплачеться і викашляє той слиз, нам минулого разу за 7 днів все викашляв, цього разу якраз теж хворий, бронхи повні слизу, обходимся без антибіотиків, теж пектолван С і масажі.
     
  14. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    Знаю, що багато мам цього не роблять, але ми при сопельках користувались відсмоктувачем (правда дуже обережно). Дитині ставало значно легше дихати, менше осідало всередині ну і цицю можна було їсти (робили це Дмитрові з 4-х місяців). Після очищення - протаргол.
    Від кашлю нам добре допоміг Флюдитек та Пектолван С.
     
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    я взагалі Сергійчика брала за ноги і піднімала, і лоскотала, і робила йому масаж недовго, але в положенні "зовсім вниз головою".
    Теж дуже тяжко відкашлював :sad:
     
  16. kalynka

    kalynka New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    Я Синекод малій давала, бо більше нічого її не бере.
     
  17. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    це препарат, який відключає кашльовий центр в мозку. Навіть якщо кашель непродуктивний, сухий і приступами, що дуже заважають, то я б то лише за признач. лікаря давала все одно.
     
  18. kalynka

    kalynka New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    ви абсолютно праві, я теж читала інструкцію, тому спочатку викликала лікаря
     
  19. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    шось у малої животик почервонів, і ноги зверху... шо то таке? не виражені прищики а загальне почервоніння.
     
  20. Markkomp

    Markkomp Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    може алергія, в мого малого таке почервоніння коли я цукерочки поїм
     
Статус теми:
Закрита.