"103" Хворіє дитина. Поради. (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Т@нюшк@, 30 Листопад 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. magic

    magic Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    нам помагає у таких випадках Біфідобактерін. він якраз зупиняє рвоту та нормалізує стан.
     
  2. Ari

    Ari Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    мамусі, у кого таке було чи знайоме вам дитина 6 міс. горло червоне тримається вже досить довго, не кашляє, немає сопельок тільки температура запальна, вже другий тиждень приймаєм антибіотик оспамокс, і сепртифрил так призначила наш педіатр, але щось я побоююсь що це лікування нам не допоможе, бо подібні симптоми має і синочок 3 роки, але у нього температура вища, пробую давати ще тавегіл щоб зняти почервоніння, я вже з тими хворобами "в повному замішанні"
     
  3. lizarda

    lizarda New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    я б радила звернутись до отоларинголога (лор)

    ---------- Додано в 15:24 ---------- Попередній допис був написаний в 15:23 ----------

    горло червоне тримається вже досить довго, не кашляє, немає сопельок тільки температура запальна,

    я б радила звернутись до отоларинголога (лор)
     
  4. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    о третій годині дитина заснула, прокинувся о восьмій. Темп. 37.
    Я таки вирішила відвезти його в лікарню.
    В результатаі ми опинилися в реанімації :sad:
    Допоки збиралися-їхали, тепм. росла.
    Коли приїхали, то була страшна інтоксиація, лейкоцитоз великий, максимальний ацетон.
    о півночі він вже лежав завсім ніяий.
    сказали, що якби в хаті залишилися до ранку, то в дитини нирки могли б відмовити (

    Одним словом, то був жах.
    Потім були крапельниці-крапельниці і ще раз крапельниці по 6-8 годин на добу.

    Бакпосів нічого не висіяв. Тому достименно невідомо, що то було.
    Лікарі по крові сказали, що то щось бактреійне.

    На вихідні нас відпустили, кров і сечі нормальні. Тепер треба сувору дієту, бактерії п"ємо.

     
  5. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    дівчата, лікар прописав Умколор - що воно таке і чи варто приймати?
     
  6. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    :khomyak:
    а як септефрил в 6 м приймають??? і антибіотик не довше тижня приймають, при умові, що за 3 дні легше...
    Веронко, УмкАлор - чудова річ. фітоальтернатива антибіотикам. найкраще помагає, коли починати приймати при перших симптомах.
     
  7. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    Підіть до нормального педіатра, здайте аналізи, обдкмайте - апотім пхайте в дітей все підряд.
    Нє. ну що мама, що дільнича :girl_mad:
     
  8. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    сину добре помагав, а в доні була жахлива алергія на нього (лікарка казала, що вперше з такою реакцією стикнулась на той препарат)
     
  9. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    мала вже третій тиждень кашляє (то сухий, то мокрий), соплі не течуть, але носьо забитий (док ще прописав Протаргол, нащо??), я вже втомилась від того стану малої, п*є сироп подорожника др.Тайсс, щось не дуже помагає:girl_cray:
     
  10. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    Дуже Вам співчуваю. Бо зараз маємо трохи схожу ситуацію, відлежавши день на Орлика з обструктивним бронхітом, нам прописали антибіотик, щоб не перейшло на пневмонію, але додому під мою відповідальність відпустили. Так от цей антибіотик дав нам сильний побічний ефект рвоту і пронос:girl_cray:, всі ліки які ми йому давали від рвоти він тут же вертав, дитина стала дуже марудна і млява, але страшенно не хотілось їхати в інфекційну, бо колись там лежала із старшим 10 днів, і ще два місяці відходили після цієї лікарні:girl_cray:, але тоді ми попали в лікарню з 3-ма плюсами інтоксикації. Тепер ми з приватним лікарем постійно це крнтролювали, накупили тестів на ацитон, і постійно провіряли, мені на радість ітоксикації не має, алн обезводнення організму є, тому тепер відмінили всі ліки і відпиваємось:d25:
     
  11. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    Протаргол щоб зволожити слизову носа.
    В мене старший дуже сильний мав кашель того тижня, сухий. Я давала Бронхіпрет сироп. Але так як температура не спадала 4 дні то почала давати антибіотик (Аугментин), за 2 дні пішло замітне покращення. Хоч я відтягувала антибіотик до останнього.
    Від кашлю ще знаю давати Алтейку, Геделікс.
    З натуральних: чорна редька з медом - дуже помічна при кашлю, але не знаю які там вікові омбеження, чи є. Також цибуля з медом.
    Тепер старший так кашляв, аж до рвоти, що і редьку давала, і компрес робила, і йодову сітку.
     
  12. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    аналіз крові зробити, грудне молоко бажано ( бо містить речовини що зменшують запалення), фарінгосепт(септифріл) в порошочку по пару раз змащувати порошком ротик всередині. Які антибіотики? які 2 тижні? педіатра на мило.... Ну і крім того в малих діток там сильно і не роздивишся те горло, до речі жуть і зіубки лізти поступово і давати незначну температуру, а може запальний процес в організмі, але в любому випадку аналіз крові мусить бути. Ну і 2 тижні антибіотиків це, вибачте, жесть....
    ви пробуєте зняти почервоніння горла антигістамінами? тавегіл це протиалергічне, яке воно має відношення до запаленого горла? В 3 роки вже купа засобів є для лікування горла, швидко і ефективно. Да і аналіз старшому зробити також треба.
    Якщо до року в дитини може температура гуляти +/- 37 і це є нормалньо, то в 3 роки температура безсимптомна ( лише червоне горло не вважаю аж таким сиптомом щоб давало високу температуру) може бути навіть ознакою запалених нирок.

    ---------- Додано в 12:17 ---------- Попередній допис був написаний в 12:14 ----------

    Підтримую. Просто соплі умкалором не лікую Але коли до соплів додається кашель, то умкалор чудово допомагає в комплекті з інгаляціями, відхаркуючими.
    робіть тепловологі ( гарячі) інгаляції з содою. Воно і відхаркує чудово і сухий кашельна мокрий щвидко перетворює, і з носа все виводить з глибин.

    ---------- Додано в 12:18 ---------- Попередній допис був написаний в 12:17 ----------

    протаргол здається якраз підсушує, а зволожують фізрозчини, сольові розчини, зіба не так?
    Нам завжди протаргол виписували щоб якраз підсушити соплі. І то не один лікар.
     
  13. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    от і я думаю нащо він нам? з носа не тече (але та коза мала висякати носа не хоче)
     
  14. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    1 ч.л.солі розчини в 1 скл. води, або купи носоль, аквамаріс тощо - сольовий розчин. як добряче закапаєш, само потече, нікуди не дінеться, висмаркає.

    усі мої діти мали тяжку реакцію на нього - печіння в носі і порожнині над лобом. я собі раз попробувала - аут. після того тільки алое - відламала листок і щопівгодини-годину по краплі (від найменшого віку) до загустіння сопельок: нічого краще не підсушує. протипоказ - хіба алергія на алое. якщо після алое дитина пчихає - добра ознака протизапальної дії алое.

    теж була прихильником інгаляцій, поки раз дитині не перевела ними фарингіт у бронхіт, тепер до того обережніше ставлюся.
    сухий кашель - амброксол (синоніми), вологий - препарати з плющем.

    Арі, знайдіть доброго педіатра чи сімейного і не жалійте щоразу заплатити йому - це надійніше і дешевше. шукайте і знайдете.

    підтримую.

    антигістамінні допомагають знімати набряки, але не самостійно, а в комплексі. В Арі 2 дітей 2 тижні зі схожими симптомами, і ніхто в хатівключно з дорослими не отримує противірусних препаратів - от вірус собі й гуляє по кругу. Антигрипін Арніка, або грип-хеель, або інфлюцид як мінімум (перший день що 2 години строго за 20 хв до їжі або годину після, слідкувати, щоб ліки лежали не ближче метра до всіх електроприладів), плюс аналізи як радила Ніколь, плюс консультація доброго лора чи педіатра з призначенням адекватного профільного лікування.
     
  15. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    а Умкалор скільки крапельок? пишуть, що 8, то мало
     
  16. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    Може і нема, що вишмаркувати. У нас після соплів було таке, як закладений ніс але без соплів - говорила дальше через ніс, похрапувала вночі. Так було декілька разів після насмарку. Зараз у нас аденоїди 3 ст. І думаю я трохи прогавила оті шмаркання.
    Зверніться до лора
     
  17. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    І у нас була алергія на умкалор. Але лікар нам навпаки сказала, що умкалор дуже часто дає алергічну реакцію. І типу так спокійно, що відміняємо та й усе (і от питається для чого було призначати знаючи таке).
     
  18. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    яке знаючи? все нормально - після прояву алергії відмінили і більше не призначаємо.
     
  19. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    Саме так, протаргол не тільки підсушує, він є протизапальним та антисептиком (це ж колоїдне срібло), тому його і прописують при "зелених" соплях.
    я б не капала, якщо соплі не лізуть. Може то лікар як антисептик прописав.
    сину давала по інструкції, на нього діяло. Якщо пише, що 8, то не мало, та там і баночки дрібні самі по собі.
     
  20. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    інструкція пише, що Детям от 1 года до 6 лет – по 10 капель 3 раза в сутки. завжди давала по інструкції
     
Статус теми:
Закрита.