"103" Хворіє дитина. Поради. (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Т@нюшк@, 30 Листопад 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    ??? Протаргол навпаки підсушує запалену слизову, його зазвичай призначають, коли з носа сильно і рідонько тече.
    НМСД, не зовсім типове призначення.

    ---------- Додано в 18:02 ---------- Попередній допис був написаний в 18:01 ----------

    буває ще і при алергії або при надто сухому повітрі в хаті.

    ---------- Додано в 18:03 ---------- Попередній допис був написаний в 18:02 ----------

    у нас дуже нетипова вітрянка, як закінчиться - розповім по порядку :)
     
  2. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    та щоб будь-які препарати до носа мали ефект, не тільки протаргол, треба слизову добре промити. В тому і вся проблема, що малечі то дуже тяжко зробити, всякі груші та відсмоктувачі малоефективні, треба вчити дути носика.
    то факт, протаргол їх "загущує", тому довго і часто його викор. не варто і більшим дітям.
    Але до двох-трьох років для діток взагалі ліків нема для горла-носа, кругом протипокази по віку.
     
  3. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    от беру в чіківську відсмоктувалку набираю води підсоленої з 1ю капелькою цибулі на пів склянки і мию, чудесно.
     
  4. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    Чи хтось зустрічався з амінокапроновою кислотою?! Для чого\як ви її використовували?
     
  5. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    я своїй малій недавно давала то капала 10 крапель, бо вона що по росту, що по вазі на всі впевнених 6 років. В цьому препараті немає речовин які б впливали на серце чи давали понаднормове навантаження на основні органи, тому за таких умов особисто я вважаю що визначальним є як вік пацієнта так і вага в комплексі.

    ---------- Додано в 22:46 ---------- Попередній допис був написаний в 22:43 ----------

    я для малого купила новий девайс для цього діла, соплевідсмоктувач який до пилесоса приєднується. Перший раз мені його порадив ЛОР в параскеві, я думала то прікол, вдруге мені його порадила толкова лікарка ЛОР з нашої поліклініки. В общєм купила, ще наразі не користались, потім при нагоді напишу враження .
     
  6. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    ніч у нас минула жахливо - пів ночі боліли колінця у Маргош((
    двічі просилась на горщик, але надзюрила дууууже мало. Це може бути пов*язано з прийомом Умкалора (вдень все було добре, нічого не болить, на цистит не соже)? чи аврально їхати по лікарям?
     
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    точно, ще і тому, що у складі - срібло, яке довго виводиться з організму
    може, хоч на аналізи?
    я би до ревматолога сходила...
     
  8. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    аналіз сечі треба, можна й кров, і до ревматолога чи принаймні толкового педіатра - так. без аналізів ніхто ніц до толку не скаже. щоб то від Умкалора - не вірю. тривалий запальний процес міг дати прояви на суглоби.
    Одужуйте!
     
  9. Maksli

    Maksli Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    Ой, дівчата, помагайте вияснити, що коїться з дитиною, а то в мене вчора ввечері вже паніка була конкретна!
    Почалось все 31 грудня, дитина цілий день була вяла, капризна, слюні рікою течуть, гризе все підряд, а на ніч, після 12, т-ра піднялісь до 38.8, збили нурофеном, бо дивитись надитину не можливо було, так кричав і кусав собі ручки шо то просто жах якийсь був.
    Вчора вдень, ніби все нормально, трохи бавився, трохи капризував, слюні далі рікою, але т-ри за день не було, ввечері десь після 23:00, почав страшенно плакати, беру його на руки, а він весь горить, т-ра 39.4, він так кричав, шо ми вже хотіли швидку викликати, але десь за 10-15хв, подіяв нерофен і температура спала, він поїв і заснув!
    Сьогодні зранку все нормально, дитина бавиться, сміється, т-ри нема!!!
    Думаю можливо розеола, не знаю, варто викликати лікаря чи ще сьогодні зачекати???
     
  10. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    може просто зубчики?
    мій малий на кожен (!) зуб (за 2 тижні до вилізання зуба) мав по 2 дні темп-ру за 38 яка нічим не збивалася, особливо стрибки вночі, не їв, спав аж як дуже вимучувався. Від 5 місяців це було, перший зуб виліз у 6 міс. якщо б то була не 3, а 1 дитина, то не знаю, що б і робила.
    мені симптоми "слюні" і "гризе" + темп-ра однозначні.
    лікаря можете викликати, не зашкодить, але обмірковуйте те, що Вам скаже
    ще є свічки вібуркол, погугліть. на крайній випадок (але Вам нурофен помагає, то певно не придасться) свічки парацетамолові, ще крайніше анальдим.
    якщо б це була будь-яка вірусна чи інфекційна хвороба, дитина не заспокоювалася б від нурофену на добу.
     
  11. Maksli

    Maksli Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    та в нас т-ра збивається і спить він вдень нормально, вночі вже як спаде т-ра, то теж засинає, їсть нормально, можливо навіть частіше ніж до того!
     
  12. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    от і я про те ж!

    якщо ще буде такий напад, спробуйте полізти йому до ясен (нижні одинички). якщо виявите, що це "саме той болісний пункт" - без сумніву це зуби.
     
  13. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    цьому причина зубчики
    нурофен (ібупрофен) - це ще й знеболююче, тому дитинка і заспокоїлась.
    Я зуби і температуру теж не схильна вважати нормою і все на зуби спихувати. На фоні прорізування дитинка може щось підчепити, ясна травмовані, вірусякам є де легко зачепитись.
     
  14. Януся

    Януся Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    Веронка, Ви вже колись таке писали, то таки не звертались до лікаря?
    Здайте аналізи, сходіть до толкового педіатра, а там вже Вас скерують у правильне русло.
    У дитинстві я страждала болями у ліктях і колінах. Жили у райцентрі, то батьки мене по Львову довго тягали на аналізи і консультації. У результаті причиною виявились неправильно ліковані гнійні ангіни, їх я мала 2-3 рази в сезон.
    Та той біль у колінах я пам"ятаю досі... Повірте, відчуття не найкращі.
     
  15. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    не мала змоги, тіко зараз починаємо шорохатися, сьогодні до лікаря їдемо
    ттт, у нас жодної не було
    у мене вроджений порок серця і ревмокардит і на фоні цього біль в ногах (при зміні погоди) жахлива, це я теж добре з дитинства пам*ятаю((
     
  16. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    В нас все теж саме, але немає температури...правда, я таки знала, що то зубчики - ясна наче горбочки і пробувала
    Чоловікова сестра порадила панадол бейбі, то післявчора і вчора один раз давала, бо вже не могли дивитись, як малий мучиться. Але в інструкції пише, що довше, ніж 3 дні підряд не можна використовувати...так от, чим можна ще зарадити в таких крайніх випадках?
     
  17. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    У нас з зубами "коломийки" ще ті.
    Чотири дні малюк температурив нонстоп без ознак нежитю чи кашлю. Горів немилосердно, понад 39 у перші дні. На третій день трісла ясна (в рік і місяць щойно сьомий зуб). Попереду НР, то ж дільнична порадила здати аналіз крові. На четвертий день, з температурою 37,4 ми здали кров. Поки отримали результати, температура спала й більше не піднімалась. Мартин надалі був неспокійний, почав відмовлятись від їжі (під час високих температур апетит мав непоганий) та безпричинно раптово вередувати. Ми все списали на цей прорізаний зуб. Дитина ослаблена, то ж може ще й який вірус піхопила, а тепер стало краще, все спокійно. Поки не отримали результат аналізу. ШОЕ 40. Це при тому, що не кашляв і не сопливив.
    Щось мене цей факт дУже зачепив.
    Порада від лікарки: перездати аналізи в перший ж робочий день лаболаторій. Цей день минув сьогодні. Аналізу не здавали. Намагаюсь заспокоїтись і перездати аналіз коли той зуб врешті вилізе й дитина буде спокійнішою.
    Сьогодні вперше за останні чотири дні хоч трошки щось з'їв, загалом ніби не настільки вже й дратівливий та неспокійний. Проте, руки майже постійно в роті, і то з того боку де має з'явитись наступний зуб, якого ще й близько не видно.
    Здавати аналіз завтра-післязавтра, чи таки вже потерпіти/почекати й піти вже після Різдва?
    Щось мені вже дах зносить від того зубопрорізувального періоду.
     
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    ШОЕ падає повільно. Показовим буде через хоча б 5 днів. Якщо нема Т, то я б чекала. Точніше, не "би", а свого часу таки чекала :) В нас після хвороби було 35, за тиждень 15, більше не здавала, але знаю, що дійшло до норми.

    А у нас... у Сергійчика, здається, грибкова ангіна. Стоматит не піднебінні, мигдалики білі. Завтра викликаємо лікаря.
    А вітрянка у нього так і не проявилась, тільки Т була
     
  19. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    чесно - я не чула, щоб на зуби гарячка була більше 2 днів...
    вже писала - свічки вібуркол, парацетамол, анальдим (читайте інструкції і вирішуйте для себе). але то треба знати, що то точно зуби...
     
  20. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    Дівчата, я в розпачі - в дитини (3.10) рвота вже тиждень!!! Що робити? До кого звертатись? була сьогодні в гастроенеролога, завтра робимо аналіз на амілазу...
    Може порадьте когось толкового? Я просто вже не знаю, куди себе діти і чим допомогти :sad:


    ---------- Додано в 21:04 ---------- Попередній допис був написаний в 20:43 ----------

    Можливо хтось знає - чи є у Львові лабораторії, які можуть зробити аналіз крові на дому (тобто, сам забір крові прийти зробити).
     
Статус теми:
Закрита.