"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Промиваєте чаєм чи ромашкою, і я даю "окомістин" -- це такий безобідний антисептик, його і в вухо можна, і в ніс -- у 90% випадків минає, решту 10 -- то вже якісь сильніші крапельки купуємо
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Дівчата, в мене питання по вітрянці. Чи буває так, що 1-2 дні температура, а потім висип. Чи одразу починається із висипу?
    В мене просто вже розпач... Тільки в п,ятницю закінчили приймати антибіотики. Гуляти ходили кілька разів, але було гарно і тепло. А в малого сьогодні знову 37,7...
    Є ще залишковий кашель... але не так щоб сильно.
    Але ще маю підозри на вітрянку, бо кілька його друзів якраз хворіли/хворіють.
    Ми завтра їдемо до лікаря, бо в першу чергу переживаю за нирки... Але питання з вітрянкою хочу прояснити.
     
  3. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Дівчата, чи може це бути вітрянка?
    Наразі є два прищики. Від обіду більше не висипало. Тільки трохи збільшились.
    IMG_20170412_204736.jpg
     
    Останнє редагування: 12 Квітень 2017
  4. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Це що за частина тіла?
    у нас піднімалась температура -- і десь за 3-4 години 2-3 прищика (на брові, за вухом і на шиї), а наступного дня вже сильніше висипало. вітрянка висипає зверху вниз і ніколи не навпаки
    --- дописи об"єднано, 12 Квітень 2017 ---
    ну принаймні оті перші прищики -- далі вже сипе де хоче
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Фото розмите, але схоже на вітрянку.
     
  6. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    В нас добавилась головна біль та нудота. Це при тому, що температура не висока.
    Навіть не знаю, що думати. Завтра їдемо в лікарню.
     
  7. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @Leditanya в моїх обох вітрянка починалась так- нудота ввечері, на другий день в обід температура, до вечора перші прищі. А на наст. День висипка конкретна. От зараз маю на свята писаночку зелену) IMG_3659.JPG IMG_3673.JPG
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Малий ще спить. Але висипка не появилась... Один прищик тріснув, мабуть, коли мився вчора. Інший набрав більше рідини всередині.
    Як я не люблю тої невизначеності...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  9. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    в нас саме так починалася вітрянка. але ще був кашель, а от на 3-ій день висипати почало.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. marianast

    marianast Well-Known Member

    В мого малого було три прищики, правда нудоти і темп не було. Лікар казав, що вітрянка може бути і з одним прищиком і з трьома, і взагалі без. Треба було за два тижні здати аналіз на антитіла . Ми не здавали
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    у мене в коліжанки двійнята, два роки тому (їм тоді по 4 роки було) вона казала, що в них була вітрянка, але в легкій формі -- із мінімумом висипки і невисокою Т, ну і кашель. Місяць тому в дочки знову вітрянка, каже повторна (я такого не чула), але вже така сильна, що капєц -- висипки море, і на слизовій -- в очах, в роті, на пісі... Т під 40, ну і через два тижні у сина теж вітрянка. Ну що -- в обох повторна? Хіба то реально? Я їй казала, що, певно, тоді була не вітрянка, але вона переконує, що то були такі водяні прищі, точно вітрянка.
     
  12. marianast

    marianast Well-Known Member

    Я не знаю, просто написала, що лікарка казала, що вітрянка може бути без прищів, або з невеликою кількістю, майже не можливо діагностувати її в такому випадку, тому й призначили аналіз на антитіла, там вже точно покаже
     
  13. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    В нас почалося з висипки на пальчику руки і животі, потім пішло на спину, ноги, шию, а на личку небуло нічого. Темп. спочатку небуло, зявилась на 3 день висипки, і тривала 2 дні 37,0-37,2.
    Дівчата, маю питання - коли можна дитину вести в садок після вітрянки, коли перестануть зявлятися нові прищі чи коли зійдуть всі сліди від них?
     
  14. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Oriana 5 днів після появи останнього нового прищика.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    то, напевно, в мене таке було. Мама переконує, що я в дитинстві не хворіла вітрянкою. Що, коли в садку була епідемія, то в групі лише двоє дітей -- я і ще один хлопчик -- не мали вітрянки. Потім, коли мені було 10 років, а братові 5, у нього була вітрянка і я не заразилась. Потім, коли я була вагітна, а діти мали вітрянку -- я знову не заразилась. Комаровський каже, що не буває імунітету до вітрянки. Тому, либонь, ще тоді в садку я таки мала якусь найлегшу непомічну форму
     
  16. нталька

    нталька Well-Known Member

    Дівчата, цікавить таке щодо вітрянки. У старшої дитини почалась вітрянка і є новонароджене маля - 2 дні. Для новонародженого небезпечно? Чи там може ще якийсь мамин імунітет працює? (хоча мама не хворіла, а мала прививку). Хто щось знає чи десь читав, підкажіть.
     
  17. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    В мого старшого було певно з 10 прищиків по всьому тілу, я навіть не надала їм значення, бо не чухались, не було температури, так і ходив. Коли вже менший захворів, а в старшого на лиці залишився характерний рубець, тоді ми зрозуміли, що це в нього була така легка форма.
     
  18. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Лікар нам закрила довідку на 10 день від початку висипу, десь 5-6 як нові вже не появлялися. Але порадила зразу дитину в садок не давати, ще тиждень потримати, бо, за її словами, вітрянка добре садить імунітет. Самі сліди від висипу ще були трохи довший час, така на тому місці синюватість трималася, але з часом шкіра відновилась.
    --- дописи об"єднано, 13 Квітень 2017 ---
    Є думка, що до півроку, коли маля на повному ГВ, заразитися воно не може. Але з досвіду знайомої, у якої 1,5 місячна дитина на ГВ підчепила вітрянку від старшого, таки все може бути. В такому віці діткам важко переносити хворобу, вони у лікарні лежали із малюком.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Дівчата, дякую всім за відгуки. В нас таки вітрянка.... сьогодні після обіду посипало більше. Десь 10-12 шт. нових висипало.
    Температура 38. Мушу збивати, бо себе погано почуває.
    Але найбільше переживаю за наші нирки.... Вже сьогодні білок був 0,3 г/л...
     
  20. Alexina

    Alexina Member

    @Leditanya видужуйте.

    І зараз багато випадків, що дітки хворіють вітрянкою другий раз.
     
    • Подобається Подобається x 1