"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    а що із нирками? тоді не збивайте парацетамолом, краще ібупрофеном, він ніби менше по ниркам б"є. Аспірин ні в якому випадку не можна, давайте щось антигістамінне -- супрастин чи лоратадин і пийте-пийте.... у нас в Третього номера прищі гнійні були -- то минулось без антибіотиків, але давала бактерії. Сучасна медицина каже зеленкою не мазати (у дочкит було не багато, то я не мазала, а в хлопців багато -- то всі зелені були). Ще на великі і глибокі прищики мазь герпевір давала
     
  2. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Ібупрофен при вітрянці не можна застосовувати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    попередній діагноз без біопсії гломерулонефрит, гематурична форма.
    зимою був епізод макрогематурії (сеча була червона від домішку крові) на фоні грипу. після того випадку при температурі завжди зростає білок та еритроцити.
    Читала, що аспірин не можна. В Комаровського пише, що можна парацетамол та ібупрофен.
     
  4. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Останнім часом з'явилася інформація, що ібупрофен при вітрянці підвищує ризик запальних процесів в м'яких тканинах ( якщо я правильно пам'ятаю).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Дівчата, хто має старших діток, старше двох років. Малий щось зачастів хворіти. То одне то інше. Вже 5 раз за 1,5 місяця: ну ок, то алергію мав на арахіс, то ніжку підвернув, то не з тої опери. Але переважно починається так: соплі, задня стінка червона, температури може і не бути, потім кашлі, кашлі, кашлі, і таке. Вичухаєм. 2 тижні - по новій. Кашлі не алергічні, хоч малий має АД, і лікарка останній раз наслухала бронхоспазм, але відразу робили масаж дренажний, то масажист спазму не чула (я якщо чесно теж). Антибіотиками не пхаю, бередуал останній раз призначали (я все ж схиляюсь, що лікар знаючи наш алергічний статус, просто страхується) - я не давала, бо щось занадто. Витягли інгаляціями фізрозчином і аскорілом. Але одне й те саме по колу. Що порадите? Може імунітет якось піднімати, чи що. Пробували в басейн, то знов захворів після. Має ще аденоїдит, але аденоїди не збільшені, лише запалені час від часу. Зараз даю Поліпан. Малому 3,8 років.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  6. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Таке я не лікую ( навіть носа не промиваю) і хворобами не рахую. Періодично буває раз за разом ( враховуючи, що старші носять віруси зі школи, і ми часто буваємо в багатолюдних місцях), а потім помічаю, що вже великий період без соплів/кашлів. Імунітет піднімати, якщо дитина виздоровлює без особливих ускладнень і ліків, не бачу сенсу, він і так чудово працює.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  7. maavka

    maavka Well-Known Member

    Так сталось, що Левчик(2 роки має) позавчора промочив ноги. Вчора почався кашель, небагато кашляв,Вдень кашляв і вночі 2-3 рази кашлянув. Кашель наче не сухий, але відкашлюється небагато, хоч щось там таки відкашлюється, наче щось є
    Горло не болить. Температура нормальна. Соплів нема, хоча вночі прийшлось пшикнути ніс сольовим розчином і зволожувач включити, то після вже з носом ок було, хоч спав гірше ніж завжди


    А перед тим, кілька днів тому була температура 37.5, температура була лише один день ( в Левика так проходить за один день, раніше як був грип так само була температура 1-2 дня 38-39). Мама каже, що це пов'язано з кашлем, що Лев не до кінця виздоровів і потім простив.
    Просто у нас перший раз кашель і я не знаю, що робити. Даємо мед, що пройшов з ріпи. А що ще можна зробити не знаю. Вже вихідні, до лікарки не підеш.


    То і нам так само піднімати імуітет і нічого не робити? Чи треба щось давати, щоб відкашлялось? Кашель то значить що воно пішло вже в бронхи і це вже серйозніше? В нас просто раніше кашлю ще ні разу не було, лише соплі, температура, то я розгублена
     
  8. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    ні
    кашель -- це не тільки це. якщо б воно в бронхи пішло -- то і Т висока була б. Короче, якщо кашель не заважає дитині -- вона не задихається, спить, їсть бавиться, немає Т -- то цей кашель лікувати не треба. Якщо є задишка (тобто збільшена частота дихання -- у вашому віці норма до 30-35 вдохів за хвилину і при вдосі западає в ямці під грудною клітиною -- то може бути бронхоспазм, тому тут "швидку" викликайте). Але збільшена частота дихання ще під час температури спостерігається -- тоді це в нормі, тому пильнуйте ямку)Якщо є температура і кашель -- нехай лікар слухає. Що значить вихідні? В поліклініці є лікарі і у витхідні і приходять на виклики і в суботу, і в неділю
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    У нас лікар вже вдруге за три тижні вислуховує обструкцію. Минулий раз витягли інгаляціями з фізрозчином. Зараз знов рекомендує бередуал. От не знаю. Кашель за ніч з сухого став вологим, давала аскоріл. Не знаю, що тепер. Температури не має.
    От чому раптом зараз почали пов'язувати кашлі з його алергіями (він АД має). Минулого року взагалі не хворів, а тут..


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    те саме. почалося з 3 років,збіглося нам все.
    останній раз лікарку з районки виписала такий список ліків, як на обструктивний бронхіт, дублюючи його і в таблетках, інгаляціях і уколах. то капці.
    нічо, вичухали, а кашляв так, інколи приступи так, що аж рвав. і мала таке саме, і чоловік і мама моя. всі одним вірусом. то я навіть не скажу, що то хвороба, то вже таке, діти. і чим підіймеш імунітет - робила ізюм-мед-імбир-лимон - не їсть, імуномодулятори давати не буду, рибячий жир хіба давати. я себе теж памятаю вічно з соплями. а потім як рукою зняло.
     
    Останнє редагування: 16 Квітень 2017
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    а я навпаки всі наші якраз і повязую, а набряки на аденоїди все спихаю, а лікарки на то не дуже дають, всьо вірус, вірус
    от недавно був набряк десь до 2 тижнів, ну аденоїди,
    потім почало більше менш сходити і густі соплі, медсестра в садку вже натякнула, що як не будемо промивати, то не допустить до занять, але не довелося, бо почали соплі стікати по задній стінці, з носа густі білі, кашель жахливий, ну то садок відмінився,
    педіатр - то у вас вірусне, і знов той період до 2 тижнів.. то типу віруска загалом місяць триває??
     
  12. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @Kohaju а чого не даєте? це не гормон, бронхорозширяюче. обструкціі то не жарти.. фізрозчин то таке..
    --- дописи об"єднано, 16 Квітень 2017 ---
    @Kohaju і аскорил теж містить бронхорозширяюче-сальбутамол. але він страшенно хімічний склад має, аскорил не більше 5 днів дають. при алергічних бронхітах нема температури.
    а кашлі ті, такі всякі різні бувають, і підступні..я би не лишала то в спокої.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. maavka

    maavka Well-Known Member

    В нас до кашлю добавилась температура 37.2 приблизно і ще невеликі соплі. Але Левчик добре почувається, тільки вночі спить погано. Кашель вологий, але Левчик не хоче (не вміє) відкашлювати, ковтає. Хоч воно так легко не виходить, але викашляти можна було.
    До лікарки ще не йшли, не хочу до чергової.
    Поки нічого такого не робимо (лише промиваємо ніс, п'є ріповий сік з медом).
    Якщо в когось було щось подібне, то відгукніться.

    Я так розумію це простуда?
    До речі, хто може, киньте, будь ласка, статтю, лінк або розкажіть тут про відмінність і основні ознаки грипу, ГРВІ, простуди. На побутовому рівні трохи орієнтуюсь, але хотілося би краще зрозуміти.
    І статтю чи навіть книгу, порадьте, про природу кашлю, причини.



    Прочитала книгу Сірзів про корисні жири, омега 3.
    Хороша ідея давати омега (у вигляді риб.жиру), а якщо ще додатково рибою годувати і поменше їсти (але таки їсти, бо і вони частково потрібні) насичені жири (тваринні жири, тобто масло, жирне м'ясо та ін.), то ефект буде вражаючий і імунітет підніме. Також ще порада з книги, уникати транс жирів, їх зараз всюди пхають (цукерки, солодке, навіть у вершкові масла, по суті обманюючи, у ті дешеві масла по 17-18грн), щоб здешевити продукт.

    Я даю дитині олійку омега-бебі. Нам раніше призначала її педіатр. Ну і включаю в страви більше риби, лляної олії та ін. рослинних олій замість масла

    Sent from my SAMSUNG-SGH-I537 using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    схоже на простуду. я стараюсь шось таке легке не лікувати. недавно малий хворів з темп. соплями і вологим кашлем. температура гуляла від 37 до 38 з копійками 5 днів. нічого не давала, тільки пару раз температуру збивала. ніс запшикувала фізрозчином і користувалась аспіратором. стараюсь лікувати за комаровським) і взагалі, пам"ятаю нас в дитинстві ліками не напихали і лікарів при любих симптомах не викликали. виросли всі з нормальним імунітетом. нежить нам наприклад взагалі ніяк не лікували. а тепер тільки до одного носа купа пшикалок. я ніс вперше закапала в 23 роки).
    давайте пити побільше. в мене проблема, шо малого заставити пити нереально. а коли хворий це справді необхідно. тому якщо дитина добре п"є, то це взагалі супер. чайок з малини, бузини чи ще щось таке.
    грип це важкий стан. там висока температура, ломота в суглобах, головний біль, сильна інтоксикація. ну і збільшений ризик ускладнень. як точно визначити, що то грип сама не знаю, але боюсь того.
     
  15. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    А останній абзац - то що мається на увазі? Здати алергопанель? Може порадите когось до кого з тим йти? Я малою до 6 років теж мала бронхіти і взагалі проблеми з носоглоткою. І діатез був. Переросла до школи.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Мені Беш алерголога хвалили, при чому відома лікарка в Києві))) але читала що до неї важко потрапити

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
  17. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @Kohaju ні, я нічого не раджу. Це Вам лиш лікар підкаже. Але з досвіду знаю, що обструкціі то не жарти. І коли вони повторюються у віці поза 3 рочки-певно варто шукати причину.
    Бронхіти є різних видів, тому дай Боже, щоб все минулося!
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Дівчата, прийшла жалітися в цю тему.... Ми далі з вітрянкою. Вже 2 дні дитині було краще, температури немає, нових висипань немає.
    А вчора почала його боліти голова і нудота. Тільки сьогодні він признався, що боліла дуже сильно (аж стояти не міг).
    Сьогодні голова болить далі, зранку блював тільки жовчю. Я спершу це списала на застій жовчі. Бо 13 квітня робили УЗД, то УЗДист казав, що є застій. Дума малого що... Може щось з,їв, зашкодило.
    Дала йому парацетамол і ношпу, а біль то не проходить вже цілий день. Власне коли рухати головою. Болить не сильно, але постійно.
    Начиталась я про енцефаліти/менінгіти після вітрянок і мене аж трусить. Був лікар, перевірив менінгеальні симптоми, координація в нормі. Каже, що він підхопив новий вірус. Бо я на разі хвора і чоловік теж.
    Аналізи його майже в нормі. Стан нормальний, почав трохи бавитись. Просить їсти.
    А я просто не можу... Постійно в голові ті симптоми (головна біль і нудота).
    Вже не знаю, що робити. Боюся їхати в інфекційну.

    Ми може від підшлункової чи жовчого сильно біліти голова і так довго?
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  19. Raven

    Raven Мама малятка

    Ні, грип може паралельно маєте.
    Дівчата, мала сьогоднні має високу темп. Крім неї маленькі прищики, як кропивниця на щоках, животі і два ячменя на обох очах. Як китаєць виглядає. Що то може бути. До лікаря попадем завтра.
     
  20. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    На грип не схоже. Нема температури...
    В мого чоловіка сильні мігрені на фоні загострення з підшлунковою... Але біль переважно у вісочній долі, а малого болить в лобній. Біль трохи проходить, але дуже повільно. Це при тому, що він зранку випив парацетамол.
    Активний, добре поїв і ще просить.