"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. Raven

    Raven Мама малятка

    Хто в курсі, шо за висипка. Не кропив'янка точно, зацепило слизову повік.
    --- дописи об"єднано, 20 Квітень 2017 ---
    WP_20170420_006.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Дівчата, чим то почати лікувати горло в 9 місяців? В мене також першіння і червоне горло. Малий від неділі кілька разів в день міг кашлянути. Сьогодні гірше спав і зараз бачу очка закисли. Не кашляв часто, може 1-2 рази в ночі... напевне також подразнене горло. Старшому завжди септефрил виписували. А я ще читала про хлорофіліпт на сосок і так давати... що ще порадите?

    Надіслано від мого SM-G7102, використовуючи Tapatalk
     
  3. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Ми от тільки вилізли із тої зарази - спершу було горло, потім очі та ніс приєдналися. То я теж малому хлорофіліптом горло мазала, але Лор сказала, що то було не зовсім правильно, бо на такі інфекції (діагноз у нас - аденовірусна інфекція), які супроводжуються гнійними виділеннями - ті ж закислі очі та з носа були зелені соплі. Тобто хлорофіліпт на масляній основі навпаки сприяє розмноженню бактерій, тому я би вам не радила. Очки ми капали Окомістином (він дозволений із народження), а от щодо горла - то не пораджу, краще із лікарем проконсультуватися, що такій мацьопі давати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. maavka

    maavka Well-Known Member

    І ми вже на завершальному етапі. Так само почалось з кашлю, що був зовсім нечасто. А потім добавились соплі і 2-3 дня температура біля 37.2. Синочку (2 роки) лікарка виписала для горло лісобакт, давати половину таблеточки 2 рази на день. (ще інші ліки виписала, Лікарка дивилась в горло (нам двом, я то саме мала), воно не дуже червоне, а просто подразнювалось, через те що гній (чи щось інше) стікав по стінках. Мене переважно вночі боліло, то моцний чай з імбиру помагав дуже швидко, краще ніж різні смокталки для горла. Я просто перший раз спробувала імбир при застуді, то дуже задоволена. Пробувала давати малому, не такий міцний, з медом, не хотів, то і не наполягала.
    А вам тільки 9 місяців, тому тут до лікарки треба.
    А до тогов нас ще не було проблем з горлом
     
    Останнє редагування: 25 Квітень 2017
  5. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Глянула в горло... ніби й не червоне. Вранці кашлянув і дотепер не кашляв. Заснув. Очка ромашкою промила. В носик фізрозчин капнула, хоча нежитю поки нема. Подивлюсь як сьогодні буде.

    Надіслано від мого SM-G7102, використовуючи Tapatalk
     
  6. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Я ще грішу на вітер... Можливо з хати до кухні йшли і трохи на очка подуло... А на день кілька разів ходимо. Може тому й загноїло. У нас кілька днів вітри.

    Надіслано від мого SM-G7102, використовуючи Tapatalk
     
  7. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Дівчата, від вчора має Володя температуру 39. Вранці була 38, обід 39, на ніч 39 і зараз встав з такою. Сопель нема. Кашляє не часто. Вчора слухали і все добре. Червоне горло і зуби лізуть. Така температура може бути при таких симптомах? Почав кашляти десь в середу. З неділі лиш 1-2 р в сні. Зараз десь 5р в день.

    Надіслано від мого SM-G7102, використовуючи Tapatalk
     
  8. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Горло якраз і дає високу темп. Для зубів трохи зависока і трохи вже задовго тримається. Швидше за все то віруска.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Та і я так думаю... Зараз до 36 збилась. Читала Комаровського, що температура може 3 дні триматись. Більше - тоді аналізи. Хоча буває і 5 днів. Побачу що до понеділка буде.

    Надіслано від мого SM-G7102, використовуючи Tapatalk
     
  10. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Та й швидше вірус, бо мене болить горло, ніс не закладений і від подразнення покашлюю. Так само болить горло в чоловіка. Ще Матвійко тримається.

    Надіслано від мого SM-G7102, використовуючи Tapatalk
     
  11. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Чи може в 5-ти місячної дитини боліти горло (без температури)? Незвично плаче. До лікаря якраз планово записалися. Але не можу розібрати чи то мені здається чи справді щось не те. Подивитися норм не виходить.
     
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    постійний кашель до рвоти то гарантовано кашлюк? переходити мені в іншу тему?
    кашлі вже давно, місяць десь, не сильні (то алергічні, то вірусне, легені були чисті, горло то червоне то нє, набряк в носі постійний, ну але в нас як не алергія, то аденоїди)

    вчора температурі 38,2-38,6. ввечері вперше вирвав, власне їв, кашляв і вирвав
    нині 37,5, кашель майже постійний, вирвав

    лікар призначила АЦЦ, що думаєте?
     
  13. Raven

    Raven Мама малятка

    Може бути велика кількість слизу. При кашлюку такий гавкіт чується. Здайте аналіз, він покаже.
     
  14. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Що казала лікар на кашель? Він такий специфічний трохи. Місяць може і трахеїт викашлюватися. Я б здала кров, дала послухати кашель комусь досвіченому і АЦЦ до з'ясування діагнозу не давала.
     
  15. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Отак і з рвотою може бути трахеїт? @Haidee

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
  16. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Аналіз нині вже певно пізно здавати?

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
  17. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Та домашні нажаль вже дали((( мені дистанціно з роботи важко хатою керувати. Але кажуть що було жесть. Лікар впринципі непогана, як були густі соплі то казала не кіпішувати і не капати призначений лором АБ, але має прикол давати при сухому кашлі лазолван довгими курсами. То хіба би ми сиділи на ньому, бо ті покашлювання в нас всю весну. Вона прийде ввечері, назначила по телефону, як почула ситуацію, що не дають ради

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 10 Травень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  18. Mika

    Mika Active Member

    В Сінево до 14:00 приймають.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @Багіра при кашлюка кашель- специфічний. лікар відрізнить 100%
    якщо кашель постійний - алергічне ймовірно може бути (
    --- дописи об"єднано, 10 Травень 2017 ---
    це ж не можна до якогось віку давати розріджувальні. бо власне від надміру слизу може рвати , діти не вміють відкашляти чи "сплюнути" зайве.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Ну от власне, мій точно не вміє. Але ми перед оцею болячкою не приймали відкашлюючі.
    @Kasia а до якого віку не можна? Тобто я так розумію нам того АЦц остерігатися?

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk